Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Moira

Овчарка нахапа Нинова по гърба

Препоръчан отговор

Немска овчарка нахапа народния представител от "Коалиция за България" и говорител на БСП Корнелия Нинова.

Публикувано изображение

Домашният пес се нахвърлил върху нея, съборил я на земята и я захапал по гърба.

"Инцидентът стана в петък вечерта близо до бул. "Черни връх" в кв. "Хладилника" в София, заяви за Dnes.bg пострадалата Корнелия Нинова.

"Разминахме се на улицата с немската овчарка, която беше със собственика си. Кучето не изглеждаше агресивно и по нищо не предполагах, че ще ме нападне", каза още тя.

Секунди след като се разминали, огромният пес се нахвърлил върху нея. Изненаданата Нинова паднала на улицата, а кучето започнало да я ръфа по гърба пред погледа на собственика. В резултат на това тя има няколко рани по гърба.

Собственикът на овчарката успял да издърпа кучето от лежащата на улицата депутатка, след което избягал и я оставил в безпомощно състояние.

"Бягайки, той ме постави в много трудна ситуация. В суматохата не успях да видя лицето му и сега не мога да си потърся правата в съда", каза още говорителката на БСП.

Нинова допълни, че не може да съди Столичната община, тъй като кучето имало водач.

Раните й веднага били обработени в поликлиника, сега обаче народната представителка била на инжекции против бяс, които са задължителни при такива ухапвания.

"Ще се справя с травмите от инцидента, лекувам се в момента", каза Корнелия Нинова.

Тя е убедена, че подобни случаи са част от всекидневието на столичани.

Социалистката смята, че законодателно трябва да бъдат уредени правата на хората, претърпели нападение от кучета.

изт.

Случаите на нахапани от домашни любимци са ежедневие,но до този момент не са взети никакви мерки за защита на правата на хората пострадали при подобни инциденти.

Дано след този случай приемането на нужния закон стане факт!

Редактирано от Moira (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали собственикът не е насъскал кучето ако я е познал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова е "симпатична".Животните,които не страдат от политически пристрастия,знаят най-добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахахахааа, депутатка, а ходи пеш!! Това е като виц!

А сега по-сериозно - дано повече политици преживеят подобно нещо, не само с домашни кучета, а и с улични, че да вземат реални мерки. Например:

- всяко голямо куче на каишка и задължително с намордник, при неспазване ГОЛЯМА глоба (събрана в срок и ако се наложи и чрез съдия-изпълнител), при рецидив МНОООГО ГОЛЯМА глоба;

- всички улични псета - в кучкарник без право на разплод;

- ако някой вземе куче от кучкарник става негов собственик => каишката, намордника и вкъщи;

- ако някой изхвърли куче на улицата ГОЛЯМА глоба...

и за няколко години ще се проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е неприятно и аз като видя какви зверове пускат собствениците им да се разхождат сред хората и то без наморник страх ме хваща потресен съм голям стрес е това абе ужасно е.Много ме е яд на закона който ако убия животно и влизам в затвора те така го направиха че смотаните животни да имат права да от хуманна гледна точка съм съгласен но при условие че е тъпо животно което може всеки 1 момент да нападне някой ужас.За съжаление са доста случаите на нахапани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чета заглавието :

Овчарка нахапа Нинова по гърба. Добре е

Слаба богу , че е добре, и че му няма нищо на животното ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвала съм оригиналното заглавие...хареса ми :baby:

Промених малко темата - да не вземат да ме обвинят в разни пристрастия... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвала съм оригиналното заглавие...хареса ми :baby:

знам, знам, но...както каза NavNav - я си представи да си беше счупила някой зъб ? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам, знам, но...както каза NavNav - я си представи да си беше счупила някой зъб ? ;)

Не смей да мислиш за счупени зъби - казват,че каквато мислиш,това се случва. :baby: Редактирано от Moira (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли за раздел положителните новини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, сега пак ще започнат подвикванията на бабите, че кучето е без намордник. Пак ще ме "проверяват" общинари дали имам ръкавици и торбичка.:)

излизам с по 2,3 торбички и обикновено са употребени по предвазначение Много се активират след такива случаиhttp://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dog50.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали собственикът не е насъскал кучето ако я е познал?

най-вероятно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чета заглавието :

По тоя повод подобен случай

Попита ли радио Ереван:

- Какво трябва да се прави, когато тъщата е нападната от тигър?

- Нищо! Сам си е виновен. Нека сам се защитава! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смей да мислиш за счупени зъби - казват,че каквато мислиш,това се случва. :P

В главите на хората има повече заблуждения, отколкото знания. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

При теб положението май беше обратното. Нещо променило ли се е? :cool:

--------------------

Като видях пак темата, реших, че има нов инцидент.

Слава богу, че участниците в този са добре.

Редактирано от NavNav (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако собственика на овчарката чете да ми пише на личен.Искам да купя това куче :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В главите на хората има повече заблуждения, отколкото знания. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

При теб положението май беше обратното. Нещо променило ли се е? :baby:

--------------------

:) Мислите ми са все така стерилни... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата новина е две изречения, не виждам и смисъл от повече.

Немска овчарка нахапа народния представител от "Коалиция за България" и говорител на БСП Корнелия Нинова.

Собственикът на овчарката успял да издърпа кучето от лежащата на улицата депутатка, след което избягал и я оставил в безпомощно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих допълнил:

Сега в София,а по късно и в други градове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Мислите ми са все така стерилни... :baby:

Повярвах ти на секундата. ;)

:)

Аз бих допълнил:

Сега в София,а по късно и в други градове...

В другите градове вече бяха наранени не едно и две дечица, но на дУпИтатите не им пукаше, не им пука и няма да им пропука.

Майната им! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвах ти на секундата. :)

:)

В другите градове вече бяха наранени не едно и две дечица, но на дУпИтатите не им пукаше, не им пука и няма да им пропука.

Майната им! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Може пък и да им пропука,ако се случи на "някое" детенце... :baby: Редактирано от Moira (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дано, ама надали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още анализирам случая.:wors: Немската овчарка е едно от най-умните и послушни кучета. За да нападне уважаемата...: 1. дала му е повод или 2. това не е бил стопанина му, а човек, който в момента го разхожда или3. стопанинът е дал команда Мисля, че големи породи кучета трябва да се взимат с разрешително:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божее...

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Че какво не ти харесва? Написал го е точно човекът. Депутатите нас за какво ни имат, та ние да мислим за тях, та и да им плащаме, а те 21 години нищо не направиха. А и още нещо. Зависи кой как възприема последната дума! Аз си мисля за овчарката и откровено го казвам.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То устата на БСП прилича на ухапана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...