Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

От права коса на чуплива

Препоръчан отговор

Здравейте, като малък имах много права и рядка коса, но на 13, 14 годишна възраст ме минаха с машинка къс номер и оп изведнъж доста къдрава коса дебел косъм много гъста.

После вече горе-долу стана по малко къдрава по към чуплива както и да е интересно ми е, защо се е получило това нещо?

От пубертета ли е било питал съм доста фризьори и повечето от тях казват, че за първи път чуват такова нещо...

Ще се радвам някой, ако може да ми даде по-подробно обяснение за тази аномалия :rolleyes: и дали може да се оправи и да си върна старата коса? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Надявам се тука да е правилното място на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто понякога, когато се подстрижеш нула номер или някой къс номер, косата става къдрава. На един съсед му се е случило същото нещо като на теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При много късо подстригване или нула номер косата се сгъстява и понякога става по - чуплива, това е нормално, но старата коса няма как да си я върнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това каква коса ще имаме ни е заложено в гените.

Верният отговор.

И се учудвам, че фризьори казват, че за пръв път чуват за такова нещо.

И да, правилно разсъждаваш, от пубертета е. На повечето хора косата в пубертета се променя, възможно е и няколко пъти да се промени през този период.

Напълно те разбирам, че това положение не ти е приятно, но бих те посъветвала да извлечеш максимална полза от тази неочаквана промяна. Дори и да ти звучи странно. Ако носиш косата си по-дълга, сега може да опиташ по-къса прическа (1-ви номер... и т.н.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верният отговор.

И се учудвам, че фризьори казват, че за пръв път чуват за такова нещо.

И да, правилно разсъждаваш, от пубертета е. На повечето хора косата в пубертета се променя, възможно е и няколко пъти да се промени през този период.

Напълно те разбирам, че това положение не ти е приятно, но бих те посъветвала да извлечеш максимална полза от тази неочаквана промяна. Дори и да ти звучи странно. Ако носиш косата си по-дълга, сега може да опиташ по-къса прическа (1-ви номер... и т.н.)

Вече от две години ходя с къса коса... една фризьорка ми вика да съм пробвал да я уморя със гел с мокър ефект.

В интерес на истината ще пробваш, защото ми писна всеки косъм да се бори за независимост http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване