Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не съм пробвала. Споделете и ако всичко е наред, пишете. Аз мисля да изчакам следващият ъпдейт и да опитам с него, защото хрома започна много да ме дразни с безкрайните си крашвания...

Пробвах с няколко по-стари версии и веднага след това изписа, че са Out of Date и не работят, което е супер гадно, защото по този начин и тези ни задължаваш да позлваме само най-новите версии и то с бъгове... Пробвах да подкарам играта и на Chrome, но и там е същата работ....

Чакаме flash player  най-скоро време да си оправят проблема.

Приятен ден! (:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вземи да ползваш браузър, а не Опера...

Опера умря ако някой не е разбрал. Това недоразумение няма нищо общо с нея освен името. 

Публикувани изображения

Пробвах с няколко по-стари версии и веднага след това изписа, че са Out of Date и не работят, което е супер гадно, защото по този начин и тези ни задължаваш да позлваме само най-новите версии и то с бъгове... Пробвах да подкарам играта и на Chrome, но и там е същата работ....

Чакаме flash player  най-скоро време да си оправят проблема.

Приятен ден! (:

Благодаря за информацията. Ами значи ще почакаме. Хубав ден и на вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...хрома започна много да ме дразни с безкрайните си крашвания...

Потърсете проблема във вашия компютър. Не е в Хрома. Ако искате закачете няъде следните два файла:

1. %SystemRoot%\System32\Winevt\Logs\System.evtx

2. %SystemRoot%\System32\Winevt\Logs\Application.evtx

и дайте връка към тях

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете проблема във вашия компютър. Не е в Хрома. Ако искате закачете няъде следните два файла:

1. %SystemRoot%\System32\Winevt\Logs\System.evtx

2. %SystemRoot%\System32\Winevt\Logs\Application.evtx

и дайте връка към тях

Нямам представа как да сваля тези файлове, но и след преинсталация на windows, хром пак крашва. Всичко идва от shokwave или поне така ми изписва всеки път когато забие.

Редактирано от DYDK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте! С опера 12.17 съм и и ползвам е-майл клиента. Преди малко се появи съобщение на ъпдейт, който не казва до каква версия иска да ме накатери. Съобщението започва с "Discover new opera". Знам, че по-новите версии не поддържат маил клиент. Ако отида на хелп/чек фор ъпдейт ми обясняват, че използвам последната версия. Знае ли някой какъв ъпдейт на 12.17 тече в момента и дали осира маил клиента и старите версии? На искам да минавам на 2х операта. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12.17 е последната 12 версия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12.17 е последната 12 версия

Това ясно... въпроса е дали има някаква друга издънка на операта (не хропера некст), която да наследява 12. Четох някъде, че част от екипа прави нов проект. Ако това е новата опера ще е хубаво да се види. До сега други версии не са се натискали да се качват върху 12. 12.16 се ъпдейтна до 12.17. Странна ми е малко тази работа. Ще взема да я кача на някой служебен комп, за да видя за какво става дума и ако е нещо смислено ще пусна съобщение тук. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...................Знае ли някой какъв ъпдейт на 12.17 тече в момента,,,,,,,,,,,,,,

Вчера получих предложение за ъпдейт и след като го отложих видях, че става дума за версия 25. Аз ползвам и v.28 Dev, но тази екстра липсва (както и доста други от v.12). Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ще взема да я кача на някой служебен комп...

За тая цел са портативните версии :)

Opera 26.0.1656.60 & 12.17.1863 32-64 bit Multilingual

25.0.1614.68 Dev Test 1

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви новини за Presto?

Който има желание може да погледне тук - vivaldi

http://thenextweb.com/apps/2015/01/27/meet-vivaldi-new-browser-former-ceo-opera/

Редактирано от ihm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има желание може да погледне тук - vivaldi

http://thenextweb.com/apps/2015/01/27/meet-vivaldi-new-browser-former-ceo-opera/

Енджина е Webkit.  :mad:  Още един Хром клонинг. И буукмарковете са му странни. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vivldi с како се самоопредля като наследник на добрата стара Opera. Поредния Хром продукт, който няма нищо общо със старата Opera!

Хром клониниги пък колкото искате и повечето добре познати и изпитани!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ако го нямаше момента с лицензи на имена и т.н., то на "About" екрана на Vivaldi щеше да пише нещо в смисъла на "Това трябваше да е Opera в момента".

На мен ми харесва. Прави ми впечатление, че още от такава ранна версия има опция да си нагласиш кой клавиш какво да прави. Явно има и жестове, но като все още не са документирани (примерно надолу и надясно затваря текущия таб). Нещо, което в качеството си на алфа или пре-бета вече има функции, които все още липсват в Opera - 13 версии след изоставянето на Presto. Да, най-вероятно от доста време е в процес на разработка, но все пак.

Диалогът, който се вика от F2, е убиец - все едно този в Opera 12, но на стероиди.

@Black Power - А общото с Opera - ами von Tetzchner преди време точно поради различия във вижданията си относно посоката на развитие на браузъра напусна компанията, а в момента, както виждаме, определено не стои с ръце в джобовете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Black Power - А общото с Opera - ами von Tetzchner преди време точно поради различия във вижданията си относно посоката на развитие на браузъра напусна компанията, а в момента, както виждаме, определено не стои с ръце в джобовете.

Бяхме я подкарали темата в посока - доразработване на идеята - добрата стара Opera и Presto. Този браузер си е Хром клонинг. Няма и БГ интерфеис!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ужас си е! Имахме напълно функционален браузър а сега имаме една дузина недоносчета на които им липсва какво ли не.

Нищо против нямам чии клонинг е ама докато стигне нужната функционалност ще имаме колонии извън слънчевата система.  :P

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро инсталирах браузър Opera 15.0 на моя компютър XP.След инсталацията и опитване от иконата на десктопа да отворя инсталирания браузър,не се получи отваряне и браузъра не се зареди,същото се получи и като се опитах да го отворя направо от файла opera.exe.Опитах да инсталирам по-новата версия Opera 16.0/преди това деинсталирах Opera 15.0/,но се получи подобен проблем,т.е.новия браузър отново не се отвори от иконата на десктопа.На какво ли се дължи проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване