Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

image.thumb.png.d230240ec7ac825fe59a7f0808b19d43.png

image.thumb.png.bdd53e0af8197b8fa6547384202c4e6c.png

Не ми се получи при мен..? Или него правя както трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробваме - остави си само една страница, и напиши пълния адрес. Както е на моя скрийншот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което е предложил RudeBoy, се отнася за стартиране на браузера като цяло, а не нов таб. При мен няма разлика в показваните резултати, независимо дали ползвам адрес полето, търсачката в Speed Dial, или страницата на Google. Но ако толкова държиш да си на страницата, можеш да си я сложиш в Speed Dial - 1 действие с мишката повече ще имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като за 4ти път направих тая "операция" незайно от къде се получи........ Отваря ми го с този адрес. Мерси на всички
https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&dcr=0&ei=7ae_WaOdBqjd8AfFsa-oCw&gws_rd
Сега забелязах че преди да отвори гугле, около 10 сек. върти и ако искам да отворя нов тап отнови ми отваря страницата с тапета 

Редактирано от rudinoid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро не бях слагал developer версия на Опера,но вчера реших да пробвам юбилейната 50 версия до която сигурно има месец време до излизането й като стабилна.Бях доста приятно изненадан от нея...........има промени  по настроиките,нови възможности работи перфектно и е още по-бърза от стабилната версия,направо е супер и.................сега ползвам само нея,стабилната версия е на пауза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.09.2017 г. в 13:57, rudinoid написа:

След като за 4ти път направих тая "операция" незайно от къде се получи........ Отваря ми го с този адрес. Мерси на всички
https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&dcr=0&ei=7ae_WaOdBqjd8AfFsa-oCw&gws_rd
Сега забелязах че преди да отвори гугле, около 10 сек. върти и ако искам да отворя нов тап отнови ми отваря страницата с тапета 

Ето ти решение на проблема ,но като добавка,но пък има и повече ползи(функции).https://addons.opera.com/bg/extensions/details/new-tab-start-page-pro/?display=en

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото в девелопер версията има вече и опция за изнасяне на отметки,че по-рано се правеше с добавка.Направих си труда и да я тествам и направо се удивих от резултата..........досега само един път(около версия 42-43)беше минавала 28к точки,а сега............

Екранна снимка (45).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден има ли начин това да го оправя за да мога да гледам тв,с опера девелопер съм.
image.png.703502ba3b9af2c67912a44055e0d7b7.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, =Ivan= написа:

Добър ден има ли начин това да го оправя за да мога да гледам тв,с опера девелопер съм.

тая телевизия работи с флашплеър

потърси с тоя браузър и инсталирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дръндю написа:

тая телевизия работи с флашплеър

потърси с тоя браузър и инсталирай

инсталирах го и пак неще да покаже картина:no-no:

справих се,трябвало е да добавя сайта в изключенията за флаш:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, =Ivan= написа:

инсталирах го и пак неще да покаже картина:no-no:

справих се,трябвало е да добавя сайта в изключенията за флаш:)

При девелопер версиите е така,не е включен по подразбиране,а трябва за всеки сайт да се активира флаша,или там дето е нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/4/2017 в 14:31, Слави Маринов написа:

Между другото в девелопер версията има вече и опция за изнасяне на отметки,че по-рано се правеше с добавка.

Здравейте,

Тази опция аз я видях още при версия 47. В момента ползвам 49.0.2725.34. С всяка следваща версия ме кефи все повече.  Ползвам версията на Opera за macOS ако това има значение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎7‎.‎11‎.‎2017‎ г. в 15:37, =Ivan= написа:

Имам съшия проблем само че при стабилната версия. Появи се скоро, а преди това го нямаше. Уж е направено флаша да се пуска автоматично но ще видим ако ги добавя в изключение дали ще тръгнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ludiq94 написа:

Имам съшия проблем само че при стабилната версия. Появи се скоро, а преди това го нямаше. Уж е направено флаша да се пуска автоматично но ще видим ако ги добавя в изключение дали ще тръгнат.

Явно е само в твоя телевизор проблема,току що пробвах и си вървят телевизиите от този сайт с последната стабилна версия на опера,без да правя нищо допълнително.

Екранна снимка (193).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самият сайт от време на време прави мизерия

пп:операта някак си стана по мудна от  хромето,поне при мен е така а беше обратното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откога не сте имали  ъпдейт на Операта? При мен вече 3-4 месеца не идва такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rudinoid написа:

Откога не сте имали  ъпдейт на Операта? При мен вече 3-4 месеца не идва такъв

преди седмица имаше ъпдейт,сега е 50.0.2762.45 (PGO) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да изтегля 64-бит Опера.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой друг да му са се затрили историята, сесията, добавките и т.н. при обновяване до v53, се едно току-що е бил инсталиран браузърът? Аз използвам портативната версия и се чудя дали при нормална инсталация се получава същата простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, саби написа:

На някой друг да му са се затрили историята, сесията, добавките и т.н. при обновяване до v53, се едно току-що е бил инсталиран браузърът? Аз използвам портативната версия и се чудя дали при нормална инсталация се получава същата простотия.

И аз съм с портативна версия и нищо подобно не ми се е случило,тази версия дойде преди 10 тина дни всъщност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Opera port
DL
На 1. екран въвеждаш 53.0.2907.68
За път въвеждаш пътя на папката, в която е Opera.porrtable.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, DarkEdge написа:

За път въвеждаш пътя на папката, в която е Opera.porrtable.

Това не го схванах. Трябва да въведа пътя, където е била версията, която ми се скапа ли?

Между другото бях използвал официалния инсталатор от сайта на Операта, като там бях задал да се инсталира като портативна. Не съм използвал сайта PortableAppZ, ако това има някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване