Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Прехвърляне на данни от един браузър на друг

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже дали мога от Операта да си прехвърля паролите за бързо влизане. Има бутон на операта като натисна и ме логва автоматично. Запаметило ми е паролата и си я пише автоматично. Та мога ли да ги прехвърля на мозилата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия на Мозила има тази опция,но тя е активна само при инсталиране (това съм пробвал,това пиша!).Прехвърля паролите от други браузъри,но трябва да имаш и инсталирана добавка Secure Login.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали мога от Операта да си прехвърля паролите за бързо влизане. Има бутон на операта като натисна и ме логва автоматично. Запаметило ми е паролата и си я пише автоматично. Та мога ли да ги прехвърля на мозилата ?

Не може,защото в операта се съхраняват във файла "wand.dat" а при лисицата в два файла "key3.db и "signons.sqlite".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може,защото в операта се съхраняват във файла "wand.dat" а при лисицата в два файла "key3.db и "signons.sqlite".

Една подробност - ако не се лъжа, wand.dat не ти върши работа без vlink4.dat

Иначе не знам за начин за директно прехвърляне, но ако в Opera нямаш зададена парола (master password), можеш да си възстановиш всичко запаметено с този инструмент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е шанса да си видя паролие от операта ?

Тук всичко е обяснено.

Може и без този файл "vlink4.dat",защото в него се съхраняват история на посетените сайтове,пробвах като прехвърлих само "wand.dat" от опера на уиндоус на опера на линукс.

Редактирано от mergy_1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една подробност - ако не се лъжа, wand.dat не ти върши работа без vlink4.dat

Иначе не знам за начин за директно прехвърляне, но ако в Opera нямаш зададена парола (master password), можеш да си възстановиш всичко запаметено с този инструмент.

operapassview

Редактирано от stonit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

operapassview

Добре, възможно е да е гадинка, не помня кога съм го ползвал последно. Във VirusTotal част от антивирусните го засичат, но пък стената ми не засича изходящ трафик и затова смея да мисля, че е false positive заради това, че чете шестнайсетични файлове. Но знам ли... Като цяло с такава чувствителна информация трябва да се работи внимателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване