Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с инсталирането на Уиндоус ХР

Препоръчан отговор

моля ви помогнете. компютара ми е viewsonic vnb102. при инсталирането след като му дам f за формантиране като сварши компа се растартирва и ми излиза следното саобщение. windows could not start because of a computer disk hardware configuration problem .could not read from the selected boot disk. check boot path and disk hardware. plaese check the windows dokumentation about hardware disk configuration and your hardware refirence manuals for additional information. Моля ви помогнете

Редактирано от kokomil
Неграмотно заглавие (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моля ви помогнете. компютара ми е viewsonic vnb102. при инсталирането след като му дам f за формантиране като сварши компа се растартирва и ми излиза следното саобщение. windows could not start because of a computer disk hardware configuration problem .could not read from the selected boot disk. check boot path and disk hardware. plaese check the windows dokumentation about hardware disk configuration and your hardware refirence manuals for additional information. Моля ви помогнете

Имаш проблем с хард диска,вероятно лоши сектори.Можеш да пробваш с Hiren's BootCD ,да отстраниш проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам че няма cd,но може с флашка.

аз му сложих 7ца но сега имам друг проблем интернета нетрагва,тоест уаерлеса иска други драйвари.някой ако има такива драйвари моля да помогне.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитахте с тези драйвъри Wireless от сайта производител.

За този модел лаптоп, препоръчват от ViewSonic, Windows® 7 Starter.

Сложихте ли драйвъра за чипсета, и другите драйвъри от сайта?

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз му сложих 7ца но сега имам друг проблем интернета нетрагва,тоест уаерлеса иска други драйвари.някой ако има такива драйвари моля да помогне.

VNB102 Wireless Driver

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тези нестават. точно тях бях сложила

Опитахте с тези драйвъри Wireless от сайта производител.

За този модел лаптоп, препоръчват от ViewSonic, Windows® 7 Starter.

Сложихте ли драйвъра за чипсета, и другите драйвъри от сайта?

инасталирах тези драйвари но уаерлеса нетрагна само той неработи всичко друго е наред.http://www.driverstools.com/viewsonic-drivers/driver-viewsonic-vnb102-notebook-for-windows-xp-vista-7/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тези нестават. точно тях бях сложила

инасталирах тези драйвари но уаерлеса нетрагна само той неработи всичко друго е наред.http://www.driverstools.com/viewsonic-drivers/driver-viewsonic-vnb102-notebook-for-windows-xp-vista-7/

Защо не инсталирате всички драйвъри от официалният сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Защо не инсталирате всички драйвъри от официалният сайт.

ами аз вече инсталирах другите и ся какво да ги истрия и наново ли да ги сложа, .неразбирам много :ph34r: Редактирано от mishle45 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Да не е изключен от клавиатурата,включва се с Fn+F2.

включен е инсталирах нови драйвари ама сега ми показва широколентова враска,а тя е само за кабел поне така мисля аз а и недава да изжирам друга враска. а като отворя диспечера на задачите ми дава идевителен знак на network controler Редактирано от mishle45 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

включен е инсталирах нови драйвари ама сега ми показва широколентова враска,а тя е само за кабел поне така мисля аз а и недава да изжирам друга враска

Направи снимка на екрана на диспечера на устройствата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване