Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с .NET Framework

Препоръчан отговор

Здравейте момчета,значи изтеглих си програмката Vloader и ми даде тази грешка Публикувано изображениеи ето какво ми изписва,че трябва да инсталирам .NET Framework 2.0+ потърсих точно 2.0 но не го намерих и реших да дръпна от калдата 4.0 дръпнах го,когато тръгнах да го инсталирам и излезе тази грешка.... Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво пише на последното съобщение? Да отидете на един сайт и да инсталирате една програма версия 3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито един сайт от тези не ми отваря,напрво ще побеснея няма ли в някой български сайт качена да си я сваля и инсталирам ?

Причината може да бъде само една, потърсете решението и тук: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито един сайт от тези не ми отваря,напрво ще побеснея няма ли в някой български сайт качена да си я сваля и инсталирам ?

Пробвайте друг броузер

Причината може да бъде само една, потърсете решението и тук: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Мда, вероятно това ще е следващата необходима стъпка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това може да е заради "замърсен" hosts файл. Въпросният се намира в C:\WINDOWS\system32\drivers\etc и отворен в текстов редактор, трябва да изглежда така

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

127.0.0.1       localhost

P.S. Файлът обикновено е скрит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това може да е заради "замърсен" hosts файл. Въпросният се намира в C:\WINDOWS\system32\drivers\etc и отворен в текстов редактор, трябва да изглежда така

P.S. Файлът обикновено е скрит.

идеята е добра, но проблема вече е констатиран: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=176797
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета оставете ще го прейнсталирам и ще се оправи :biggrin: благодаря на всички,извинявам се,че ви отнех от времето много се извинявам... Може ли сега да ми препоръчате някой добър Windows Xp по принцип ползвам Home Edition ,Profesional но все пак вие повече разбирате..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета оставете ще го прейнсталирам и ще се оправи :biggrin: благодаря на всички,извинявам се,че ви отнех от времето много се извинявам... Може ли сега да ми препоръчате някой добър Windows Xp по принцип ползвам Home Edition ,Profesional но все пак вие повече разбирате..

Защо тогава си пуснал тема в раздела за почистване от вируси и зловреди, и губиш времето на HJT, след като така или иначе ще преинсталираш и няма да ги оставиш да си свършат работата??? Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване