Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

проблем с nero 7 не мога да запиша филм който е конвертиран от divx v dvd формат ако някой зна проблема ще съм много блогодарен :wors::wors::wors::wors::wors::wors::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може някой да знае, но дай малко повече инфо. Каква грешка ти дава, каква е записвачката...такива работи...иначе е все едно да кажеш "Колата ми не върви, какво й е ?" cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами може някой да знае, но дай малко повече инфо. Каква грешка ти дава, каква е записвачката...такива работи...иначе е все едно да кажеш "Колата ми не върви, какво й е ?"  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

записвачката е witemaster samsung dvd r /rw sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

В папката където ти DVD филма, трябва да имаш само частите от аudio_ts и vidio_ts, иначе нерото дава грешка. Стартираш Nero Burn. rom настройваш DVD-> DVD Video и указваш папката с аudio_ts и vidio_ts. И запис, ако не си убеден дай му първо симулация и после, през виртуално устройство.

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей,

В папката където ти DVD филма, трябва да имаш само частите от аudio_ts и vidio_ts, иначе нерото дава грешка. Стартираш Nero Burn. rom настройваш DVD-> DVD Video и указваш папката с аudio_ts и vidio_ts. И запис, ако не си убеден дай му първо симулация и после, през виртуално устройство.

Успех

<{POST_SNAPBACK}>

дава ми Burn process falied An error log file was created that can le very helphul in diagnosting problems Would you like to save it sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване