Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябва ми драйвера спешно !

Препоръчан отговор

След преинсталацията на Уиндоус Виста нямам интернет. На Vivacom съм и явно ми трябва драйвер за мрежовата карта. Ето снимка:

Редактирано от frozener (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И друг път сте пускал тема за драйвери... и въпреки това не се сещате че не може да ви измислим от нищото някакви драйвери които да ви станат. Кажете нещо за конфигурацията, дайде данни от еверест... кажете изобщо нещо. Тук едва ли членуват някакви медиуми за да ви познаят незададените въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ok, ето малко информация това е скрийншот преди да преинсталвам ОС-а от Everest.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих драйвера от линка ти ама не мога да го инсталирам. Няма .exe файл.

През device manager-update driver,и ще дадеш търсене в компютъра на драйвер и ще посочиш пътя,папката където се намира.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не станало било?!?... Ами свършиха ни идеите и кристалните топки. Има хиляди начини да ни дадете някаква информацията, с която да ВИ помогнем, но вие твърдо сте решен да ни изпробвате медиумските дарби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десен бутон върху ТП линк в диспечер на устройствата и актуализиране на драйвер.Появява се прозорец и избираш да търси в компютъра.С преглед брауз избираш папката.Или даваш автоматично да търси в интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, не става. Ето screenshot: http://imageshack.us...95/unledvb.jpg/

До автора на темата виж какво написах в Google и петия отговор отговаря на твоят въпрос и всичко това за една минута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Както казах пробвах и това, но не става, но все пак благодаря, че се опитахте да ми помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах пробвах и това, но не става, но все пак благодаря, че се опитахте да ми помогнете.

Благодаря, че опитахте да ни обясните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване