Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

НР 6200-WGA- контролер

Препоръчан отговор

Преинсталирах го, след това намерих драйверите с GENUIS, но този драйвер, който ми намери програмата,за видеоконтролера не е подходящ, като преместваш с мишката се къдри и движи на вълни, разбрах,че е подходящ ATI2mtag, но него неможах да го намеря и сваля, молбата ми някой да ме насочи от къде да го намеря или друг подходящ за целта. Благодаря ВИ. П.П.И какво друго да направя, евентуално?

Редактирано от zx4rrr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирах го, след това намерих драйверите с GENUIS, но този драйвер, който ми намери програмата,за видеоконтролера не е подходящ, като преместваш с мишката се къдри и движи на вълни, разбрах,че е подходящ ATI2mtag, но него неможах да го намеря и сваля, молбата ми някой да ме насочи от къде да го намеря или друг подходящ за целта. Благодаря ВИ.

П.П.И какво друго да направя, евентуално?

Недостатъчна информация. НР 6200 има поне десет компютърни устройства, а каква е ОС също не става ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а защо не влезеш в сайта на HP (hp.com) на драйвери и поддръжка и не си напишеш там точния модел на лаптопа да си избереш ОС и да си свалиш драйверите които дава производителя на лаптопа ... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недостатъчна информация. НР 6200 има поне десет компютърни устройства, а каква е ОС също не става ясно.

Извивинявам се, не съобразих да уточня, ОС- SP 3 и, че НР 6200 е лаптоп,извинете ме, ако нещо пак пропускам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извивинявам се, не съобразих да уточня, ОС- SP 3 и, че НР 6200 е лаптоп,извинете ме, ако нещо пак пропускам.

Вземи го обърни този лаптоп на обратно и виж какво пише от долу иначе няма кой да ти намери драйвъри.Guide to finding your product number

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HP 6200 e серия лаптопи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване