Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бебе с две глави се роди в Китай

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Момиченце с две глави се роди с цезарово сечение в китайската провинция Съчуан, съобщи Франс прес.

Подобно раждане се случва изключително рядко в медицинската практика.

Родителите са селяни от района Суйнин.

На снимки, публикувани от китайски медии, се вижда тялото на пеленаче с две ръце и два крака, с малко по-голям от обичайното гръден кош и с две глави, по които има коса.

Двуглавото бебе се отличава от сиамските близнаци, които са свързани един с друг чрез част от тялото си, съобщи БТА.

В случая китайските лекари изключват каквато и да било възможност за отделяне, към което понякога се пристъпва, ако става дума за сиамски близнаци.

Източник: dnes.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това не се ли е видяло на видеозона а?

:rolleyes:

Не разбирам изобщо от такива аномалии,но наказуемо ли е ако се умъртвят в утробата и да не се раждат?

Защо пък да е наказуемо-аборта нали е разрешен.Същото е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено тези радиации съсипват света откъдето и да го погледнеш. Скоро видях в някакъв клип как котка ражда куче, сега това...а най-лошото е, че тези случаи стават все по-често явление. Можем само да се молим подобно нещо да не застига който и да е от нас :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ihm Наистина е ужас.Но аз спирам да пиша тук че ми стана доста жал за тези хора!Е гати гадното да си с две глави едно такова .......

Определено не си ме разбрал!

Под "hiptohop" дано това ти е най-голямата представа за ужас - имах предвид това което си написал "Представете си ходят на училище и нали са двама човека пишат две домашни по математика.Ужас!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това не се ли е видяло на видеозона а?

:)

Не разбирам изобщо от такива аномалии,но наказуемо ли е ако се умъртвят в утробата и да не се раждат?

Защо пък да е наказуемо-аборта нали е разрешен.Същото е.

А пък ако просто майката е видяла и въпреки това е решила да им даде живот?

Мисленето при всеки е различно. Но и аз не бих позволил на бъдещата ми жена да "ги" роди.

Въпрос на психическа нагласа е. Може би. Кой знае. Да не се стига до там да правим такива решения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Природата понякога си прави жестоки шеги. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Няма да му е лесен живота на това детенце...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко гонини ще живее това бебенце?http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Изобщо може ли да се води нормален начин на живот?Нормален искам да кажа здравословно погледнато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване