Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с View настройките в WIN7

Стефан Бабуков
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, с Win7 prof 64-bit съм Имам проблем в View настройките в winexplorer. На четирите вида view icons не се вижда какво съдържа файла. Примерно на jpg файлове следва да се видят самите картинки. Досадна работа. Пускам един скриншот

post-272921-0-66369000-1305184563_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с Win7 prof 64-bit съм

Имам проблем в View настройките в winexplorer. На четирите вида view icons не се вижда какво съдържа файла. Примерно на jpg файлове следва да се видят самите картинки. Досадна работа. Пускам един скриншот

Пробвай да зададеш отваряне на изображенията (jpg,gif и т.н.) с Windows Picture Viewer

Ако горното няма ефект, прегледай и този линк : http://www.techlikes.com/2011/01/01/picture-thumbnail-previews-windows-7.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или: в опции на папките трябва да се смени асоциацията от Adobe PostScript както е в момента за картинките (jpg) със Windows Picture and Fax Viewer

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колеги много се извинявам,нов съм и незнам как да пусна обява за продавам гсм. поздрави и благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колеги много се извинявам,нов съм и незнам как да пусна обява за продавам гсм.

поздрави и благодаря предварително.

Като за начало си направи труда да прочетеш правилата (за които би трябвало да си потвърдил, че си ги прочел при регистрацията, но явно не си) и да намериш правилния раздел за обявата си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пробвай да зададеш отваряне на изображенията (jpg,gif и т.н.) с Windows Picture Viewer" Това съм го пробвал, не става. Сега ще прегледам линка "Ако горното няма ефект, прегледай и този линк : http://www.techlikes...-windows-7.html" Хахаха, въобще не се сетих за това, за чекбокса на Винаги да показва икони, никога тъбнейлс Благодаря, оказа се съвсем проста работа :) А още едно въпросче може ли? Надявам се да е толкова просто също. На статус бара, след като съм избрайл някакъв файл, не ми пише какъв е размера на файла в КВ или МВ. На предишните уиндоуси го пишеше. Може ли да се оправи? Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пробвай да зададеш отваряне на изображенията (jpg,gif и т.н.) с Windows Picture Viewer"

Това съм го пробвал, не става. Сега ще прегледам линка "Ако горното няма ефект, прегледай и този линк : http://www.techlikes...-windows-7.html"

Хахаха, въобще не се сетих за това, за чекбокса на Винаги да показва икони, никога тъбнейлс

Благодаря, оказа се съвсем проста работа :clap:

А още едно въпросче може ли? Надявам се да е толкова просто също.

На статус бара, след като съм избрайл някакъв файл, не ми пише какъв е размера на файла в КВ или МВ.

На предишните уиндоуси го пишеше. Може ли да се оправи?

Благодаря

Може.

Увеличи височината на статус-бара и ще виждаш не само размера, а и много други параметри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване