Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

От моя адрес се разпращат писма. Как да се справя?

Препоръчан отговор

От моят e-mail се разпращат писма, в които / по твърдения на получатели/ има вирус. Как да спра тази гадост, без да си омажа е-mail-a?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От моят e-mail се разпращат писма, в които / по твърдения на получатели/ има вирус. Как да спра тази гадост, без да си омажа е-mail-a?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами там където ти е пощата има вирус, който праща спамове. Ако използваш емайл клиент на твоя компютър, то тогава в твоя компютър имаш вирус, а ако използваш интернет базирана поща, то тогава някое бъцилче е влязло във сървара и изпраща писма от там. Ако е на твоя компютър сканирай го с антивирусна и изчисти вирусът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Клиентът е при мен.

Сега ще го натисна с Противогрипната.

<{POST_SNAPBACK}>

Щом клиентът е при теб, определено имаш някой бъцил на компютъра, сканирай го и го изчисти и проблемът ще бъде решен cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Въпреки че наистина е по-вероятно червеят да е при теб, това все пак не е задължително. Ако след сканирането не откриеш нищо, имай предвид че е възможно да е заразен компютъра на човек, който е получавал писма от теб и след като червеят се е задействал, да е започнал да маскира писмата така, все едно са изпратени от теб.

Преди около две години, буквално бях бомбардиран по подобен начин от един мейл адрес, който не ми говореше нищо (а и тогава не се сегих да погледна в хедърите да писмата). Темите съдъраха произволни текстове. Накрая се усетих, кой е истинския изпращач, защото темата на едно от тях съдържаше части от договор, който бях изпратил по мейла на мой клиент. Обадих му се и го помолих да си провери комптъра. Оказа се, че наистина червеят е бил при него и се саморазпращал от името на негов познат, с който клиентът ми имал кореспонденция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване