Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за маунтване

Препоръчан отговор

Търся програма за маунтване от типа на Daemon Tools,но не искам да инсталирам него. Знам за Virtual Clone drive,но проблема е, че винаги като тръгна да я инсталирам ми изкарва съобщение,че нямала съвместимост с уиндоус и да я инсталирам на свой риск. Затова, ако има някоя друга също безплатна, бих се радвал да я споделите с мен:P Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програма за маунтване от типа на Daemon Tools,но не искам да инсталирам него. Знам за Virtual Clone drive,но проблема е, че винаги като тръгна да я инсталирам ми изкарва съобщение,че нямала съвместимост с уиндоус и да я инсталирам на свой риск. Затова, ако има някоя друга също безплатна, бих се радвал да я споделите с мен:P

Благодаря.

Опитай това: http://www.paragon-software.com/home/cde-personal/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам за Virtual Clone drive,но проблема е, че винаги като тръгна да я инсталирам ми изкарва съобщение,че нямала съвместимост с уиндоус и да я инсталирам на свой риск.

Не знам на какъв Windows я инсталираш, но програмата работи без никакви проблеми под XP SP3 и Win 7 (32 и 64 битови версии).

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alcohol 120%

Alcohol 52% е безплатната версия. Ползвам нея и я препоръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

winmountPortable.exe.......не се инсталира.....без грешка е ...ако искаш влез в sendoid.com....и да ти я пратя...трябва да копи пеистнеш даден адрес в адресната лента и го теглиш от мене директно... http://Sendoid.com/.....

Редактирано от capnemo
само официални линкове!!!!!!!!! (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване