Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Moira

Бой пред джамията в София, атакисти целят с камъни високоговорителите

Препоръчан отговор

Ройтерс са прави. Мюсюлманите наистина са от местното население, защото това са ислямизирани българи, макар че аз познавам няколко сирийци, иранци, един афганистанец дори, но те не са ходили на молитви, а си им е кеф по заведенията и си пият алкохол и се кефят на жените тук. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в това,че европейците сме прекалено толерантни към всички различни от нас,докато при някои няма такава.Има само бяло и черно,който не като нас да мре или да ни е роб......Мисля си че тази търпимост ще ни изяде главата. А относно вчерашната случка си мисля,че политиците си играят игрите,за тях са важни само рейтинга и добрите изборни резултати с които ще могат да цуцат от власта.А ние като рибки кълвем на евтината им стръв и си правим живота сами труден....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат си джамия нека да се молят там. Не им ли стига джамията че са излезли вън да ги гледат всички как са молят. Подкрепям решителността на атака САМО ТАКА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

yanakinn е прав/а. Идват избори, трябва да има скандали, това е само върха на айсберга. Очаква се включване от ДПС, там разкола обещава да вземе доста големи размери. Могат да започнат залагания Доган-Дал или Доган-Взел. ГЕРБ ще гледат да излязат от караницата като победители, макар че енергетика и инфраструктура са по-важни за тях проблеми... ама за кого ли ги правят при тая циганизация повсеместна? БСП ще гледат да се съюзят, ама напора на Гоцевото АБВ и на Тракторовото РЗС може да доведе до лек заден напън. АБВ-БСП-РЗС. Светата тройца. Значи две патрулки са се справили с 200 роми в междусемеен скандал в Ихтиман и не е имало даже ранени, където се е стреляло и с пушки-помпи от циганите, а в София толкоз много куки не можаха да озаптят 20 симпатизанти на АТАКА и ..... Интересно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат си джамия нека да се молят там. Не им ли стига джамията че са излезли вън да ги гледат всички как са молят. Подкрепям решителността на атака САМО ТАКА.

Расист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, ако османците и тяхните изкривени норми не бяха толкова фанатично-изкривено бегло подобие на ислям, а бяха поне малко от това, което казваш, подобни неща нямаше да бъдат факт.

Въпросът не е в толкова в религията, колко възможността тя да се изкривява и поддръжниците на псевдорелигията, които далеч нямат за цел да са добри хора, а да прикриват лошотията си под нейният параван. Това са фактите.

То поводи и извращения могат да се намерят навсякъде, далеч не е необходима религия.

Ето вица за глобалното затопляне.Да може би има такова , но се дължи на слънцето, а не на пърденето на някой кретен.

Какво, някой ще спре слънцето ли или пък ще му монтира регулатор.Което разбира се не е повод да се разреши безразборното замърсяване на ок среда.Но заради идеология спряха АЕЦ и токът подскочи до днешните цени, засягайки стандарта на всички.Не стига това ами трябвало да плащаме въглеродни емисии, защото имаме тецове.

Коя религия предизвика този бандитизъм.Дори и да няма религии поводи пак ще се намерят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ройтерс са прави. Мюсюлманите наистина са от местното население, защото това са ислямизирани българи, макар че аз познавам няколко сирийци, иранци, един афганистанец дори, но те не са ходили на молитви, а си им е кеф по заведенията и си пият алкохол и се кефят на жените тук. :lol6:

Опсаа, пак старата тема на нов глас... ... ислямизирано е единствено междуушното ти пространство на теб ...

А Ройтерс, и не само те, а почти всички медии по света явно са по-запознати от теб ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Yakuza... религията няма раса бе... ама че очевидни неща не разбират някои хора... тц, тц, тц... направо да се чуди и мае човек.

Hamza, айде ако обичаш запей "Даваш ли даваш балканджи Йово... хубава Яна на турска вяра". Смешен си и са ти промили мозъка, то 500 г. не бяха малко и пак има такива като мен, чийто род все още помни че са българи, макар и част да са мюсюлмани. ;)

Недей да се правиш на оригинален, нещо не ти приляга.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=m5UiHr1qSJw&feature=related

Пей, защото нищо не се забравя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Съжалявам, но моите предци са пеели това драги... това какво си мислиш ти е последна моя грижа ..

Я чуй обновената му версия ;)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=wjUAKMBISPA&feature=related

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Муахахахахахха... между другото рап на турски много яко звучи. А тва е жалко подобиена рок с денс бийт... боза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

...

Спри да си играеш с българската национална памет! Онова си е било робство, а поробителите са били изроди и нечовеци.

Спри да си играеш с националната памет и да подклаждаш омраза и агресия!! СПРИ!!!

Ако нещо не ти харесва-стягай си куфарите. Не е длъжна цяла България да се съобразява с някакъв форумен герой с голямо его! Лично аз ще се радвам ако се срещнеш с нечие кроше.

...

АdXok, СПРИ да създаваш междуетнически конфликти. Може и да съм съгласен с някои от думите ти, но не и в тази тема. Не харесвам изказванията ти, не харесвам методите ти, не харесвам налагането и най-вече не ти харесвам национал-фашистките бълвочи.

Престанете и двамата. Има си обективни факти и не се излиза от тях. Който не иска да се съобразява с разпоредбите и законите-пътечката. След като няма разрешение за монтиране на високоговорители, би било редно същите да бъдат намалени до минималната възможна степен.Вярващите, не зависимо каква им е вярата трябва да се съобразяват с всички останали граждани.

И не, атеист съм и ми е все тая както за единият, така и за другият. И двамата вървите по тънък лед.

В заключение-не ме интересува какво става, аз никога няма да забравя, че съм българин(но не само) и няма да позволя посегателства над държавността от какъвто и да е тип.

Историята я знаят всички и никой не трябва да я забравя. Робство е имало, майки с разпорени кореми и захвърлени бебета-също. Това е нечовешко. Втори път, докато аз съм жив, това не би станало под каквато и да е форма.

Обаче от тогава делят поколения. Ако всеки си седи мирно, не пропагандира радикалност, не настройва едни срещу други, не се мисли за по-велик от останалите, не нарича някого "гяур" и няма такива неща, като да не ти дадат хляб, щото не си го казал на турски или да се пребиват емигранти от Ирак, само защото на някого така му е кеф и т.н, които са дошли тук за да избягат от войната, всичко би било наред.

Изключително яростен противник на радикализма съм. И не ме интересува от коя страна е този радикализъм и на коя вяра. Той трябва да бъде изкоренен, хората относително приобщени и без омраза на расова и етническа основа. Законите да се прилагат с пълна сила и за всички. Това е.

Лично аз, само като се сетя как са били мюсюлманин, дошъл от Ирак, за да се спаси от войната, а тук някакви лупмени и кретени тръгнали да го бият, без нищо да им е направил, побеснявам.

Същото става и когато чуя някой да вика на християнин гяур или да не ми дава хляб, защото не го казвам на турски и т.н и т.н

Аз съм на страната на онеправданите и ако не съм достатъчно близо, за да ги защитя с дела, то поне ги подрепям с думи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лидерът на ДПС Ахмед Доган определи като опасна провокация скандала пред джамията в София Исперих. По време на събора в местността Демир Баба Теке край Исперих полицията предотврати на два пъти сблъсъци между симпатизанти на ДПС и група, водена от изключения от партията депутат Корман Исмаилов, предаде БНР. Пострада леко един човек от групата на Исмаилов. Съборът премина при безпрецедентни мерки за сигурност. Пред събралите се, лидерът на ДПС Ахмед Доган определи случилото се вчера пред джамията в София като опасна провокация, която крие риск за националната сигурност. Етническият мир е най-големият капитал на България през последните години, а една партия или група хора, атакувайки агресивно и агитирайки срещу етнически мир, посягат върху сигурността на всеки българи, коментира Доган. Вероятно тези хора забравят, че едва сега започва дебатът за облика на кандидат-президента. Ние търсим подходящия кандидат за държавен глава, а не за държавен враг, каза лидерът на ДПС. От трибуната на събора в Демир Баба Теке той оправи призив към президента, министър-председателя, европейските институции и органите на НАТО да се отнесат много сериозно към тази опасна провокация, която е риск за националната сигурност. Според лидера на ДПС, част от проблема е създаден от медиите, които лансират и преиначават опасни за държавата и хората идеи, без да носят отговорност за това, което той определи като недопустимо и неморално. Източник: 21 май 2011 | 15:24 | Агенция "Фокус"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се успокоите ще можете да пишете в тази тема!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...