Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

:lol6: Аз пък се притеснявам,че ако не свърши света догодина 2012....няма да съм жив до 2060 да гледам от първия ред шоуто http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=T1se4hXQ_4I

Айде Наздраве!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Наздраве!!!И приготвяйте банските, че времето за море настъпи.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе не знам що пак даде error,ама се радвам да ви видя отново

:lol6:

http-~~-//www.vbox7.com/play:7eb5d550

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе не знам що пак даде error,ама се радвам да ви видя отново

:baby:

http-~~-//www.vbox7.com/play:7eb5d550

Смени или Обнови си браузъра :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музикален поздрав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешно ми е ... сигурно са сбъркали някоя цифра на годините :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

цялата е бъгава

А, Розелана била тук. Ми е драго да те видя :)

Край на света ще има, някога, просто няма нищо вечно на света и затова. Ама няма да е скоро, има да си го носим на гръб още дъълго..

Публикувано изображение

...ибо тяжки ест грехи наши! За туй помилуй и изправляй пут наш земний по сею грешну землю! От нине и присмо и во веки веков. Амин!

П.П. Репортаж от мястото на събитието няма. То и събитие нямаше, ако не се броят попълнени касички на местните църквици и разочарованите енориаши. Надяваме се дякона да се отдаде на изучаване на Светото Писание и да спре да демонстрира неграмотното си боравене с елементарната математика и стабилното непознаване на различните календарни. Очакваме повторение след тринадесет дни. За вас с усмивка коментира от крайния югозапад - darkterminal.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито ! Щом четеш това, значи си безсмъртен -.-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все ми се е искало да напиша в тази тема, че очаквам с нетърпение края на света та да мога после да слагам край и на други светове :lol6:

А, Розелана била тук. Ми е драго да те видя :eek:

...ибо тяжки ест грехи наши! За туй помилуй и изправляй пут наш земний по сею грешну землю! От нине и присмо и во веки веков. Амин!

П.П. Репортаж от мястото на събитието няма. То и събитие нямаше, ако не се броят попълнени касички на местните църквици и разочарованите енориаши. Надяваме се дякона да се отдаде на изучаване на Светото Писание и да спре да демонстрира неграмотното си боравене с елементарната математика и стабилното непознаване на различните календарни. Очакваме повторение след тринадесет дни. За вас с усмивка коментира от крайния югозапад - darkterminal.

Специално за теб:

Тази картинка която сложих тук е твърде заблуждаваща. Човекът кръст няма. За да се появи Кръст който човекът да понесе към Голгота е нужно раждането на един нов душевен елемент. До него човекът лети като пеперуда но само по хоризонтала... ;) и край на света няма начин да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за света говоря. Носим го на раменете си и всеки е един Атлас, поемащ по толкова, колкото от света съумява да види...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за света говоря. Носим го на раменете си и всеки е един Атлас, поемащ по толкова, колкото от света съумява да види...

... от личния си свят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да беше. Нося на раменете си поне на още няколко човека. Не се оплаквам - мога и още :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да беше. Нося на раменете си поне на още няколко човека. Не се оплаквам - мога и още :P

Според една легенда (а може и истинска история да е) човекът е многоглавия змей който се бори с принца от приказките. И щом му отсекат една глава на мястото и поникват три. Това са личностите от миналите му инкарнации. Всички тях човекът носи на раменете си в сегашния си живот. Отделно натрупва върху си връзките и познанствата си от този живот и товара му се умножава. Този змей е личния свят и извън него друго няма. Змеят и принцът са два различни свята. Но свързани... с пъпната връв на Сътворението. Докато змеят никне глави и стъпва тежко по земята, докато на гърба му има място за още, принцът няма да се появи за да го избави...

Трагедията ни се състои основно в това, че разглеждайки приказките ние винаги ги доближаваме само от страната на доброто и се разпознаваме в героя, който не можем да бъдем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това! Това звучи сериозно! Този текст, ни повече - ни по-малко постулира връзката между гъ...рба и веждите на човек. След като открихме, че Сътворението е неотменна част от нас (явяваща се свързващото звено в тази странна симбиоза от г...ръб и вежди), сме напълно в правото си да кажем, че носим света (същото това Сътворение, но от страната на веждите) на раменете си. QED!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това! Това звучи сериозно! Този текст, ни повече - ни по-малко постулира връзката между гъ...рба и веждите на човек. След като открихме, че Сътворението е неотменна част от нас (явяваща се свързващото звено в тази странна симбиоза от г...ръб и вежди), сме напълно в правото си да кажем, че носим света (същото това Сътворение, но от страната на веждите) на раменете си. QED!

В една друга гледна точка Сътворението те носи на крехките си рамене - То е едно миниатюрно атомче в сърцето ти. Така си го затрупал с вежди и гърбове... :P:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заядлица си ти! И не, няма да кажа малка заядлица - ти си една Голяма Заядлица. Умираш да се заяждаш с гърбовеждите сътворениеносачи :P Лека нощ от мен и усмихнат ден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия, ще ги спасява коминтерновият дядо Мраз, ние, за нас си, да помислим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според една легенда (а може и истинска история да е) човекът е многоглавия змей който се бори с принца от приказките. И щом му отсекат една глава на мястото и поникват три. Това са личностите от миналите му инкарнации. Всички тях човекът носи на раменете си в сегашния си живот. Отделно натрупва върху си връзките и познанствата си от този живот и товара му се умножава. Този змей е личния свят и извън него друго няма. Змеят и принцът са два различни свята. Но свързани... с пъпната връв на Сътворението. Докато змеят никне глави и стъпва тежко по земята, докато на гърба му има място за още, принцът няма да се появи за да го избави...

Трагедията ни се състои основно в това, че разглеждайки приказките ние винаги ги доближаваме само от страната на доброто и се разпознаваме в героя, който не можем да бъдем..

Змеят символизира лунните възли в хороскопа. Опашката е северния, а главата южния възел. Северният показва от къде идваме, какво сме научили и преживяли, а южният показва на къде вървим и какво ще учим. Конкретно за никнещите глави, това са вероятностите, които можеш да преживееш, които зависят от избора, който правиш във всеки един момент. Според мен главите ще спрат да никнат, когато юнакът спре да ги сече, защото мечът олицетворява злото и страха. Юнакът сече глави, защото се страхува от змея. Целта е юнакът, разбирайте човек по принцип, да остави змея да живее, т.е. да прояви състрадание и емпатия и да не се опитва да руши и отнема живот, да следва път осеян с любов.Тогава разклоненията по пътя ще изчезнат и човек, ще следва пътя на душата си, правилния път, в който нама страх, а любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как е как е - намерихте ли си бункери а

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как е как е - намерихте ли си бункери а

Под кревата не става ли? Аз такава информация имам ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под кревата не става ли? Аз такава информация имам ;-)

бе аз кат нямам такъв кереват кво да правя а

само писаната у раклата влиза при земетръс и опасност аз где да се зАвръ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе аз кат нямам такъв кереват кво да правя а

само писаната у раклата влиза при земетръс и опасност аз где да се зАвръ

Как къде - под масата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...