Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Link:Windows XP SP3

Препоръчан отговор

• Отговори 123
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Хора ще може ли някой да ми обясни как да си го кача ще трябва лид а правя преинсталация или нещо от тоя сорт или само го инсталирам без нищо да махам?Благодаря Ви предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора ще може ли някой да ми обясни как да си го кача ще трябва лид а правя преинсталация или нещо от тоя сорт или само го инсталирам без нищо да махам?Благодаря Ви предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Не е задължително да инсталираш на чист диск но е препоръчително!Инсталирай го на партишън който форматираш предварително - така всички неща на този партишан ще се загубят затова предварително ги качи на друг!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Wallpaper-а на Vista не е в My Computer,а когато отвориш C-то си.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами както и да е при мене го няма изчезна след няколко рестарта.. Сега неми се инсталва наново тоя sp3 .. Ако може някой дами помогне как да го оправя !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да помогне. Инсталирах си WINDOWS XP SP3 в него по подразбиране има кодеци за филми. Но те ми пречат някой знае ли как да ги махна и от къде, защото тук: ADD or Remove Programs ги няма инсталирани, а също така и в програм Файл ги няма.

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да помогне. Инсталирах си WINDOWS XP SP3 в него по подразбиране има кодеци за филми. Но те ми пречат някой знае ли как да ги махна и от къде, защото тук: ADD or Remove Programs ги няма инсталирани, а също така и в програм Файл ги няма.

Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Има проблем с тия кодеци, незнам как ти пречат. При мене проблема се появи при конвертиране и запис с Nero в аудио формат. Инсталирах K-lite mega codec pack и проблема се реши. Той при инсталация маха излишните, стари и проблемни кодеци. Дано съм помогнал :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също инсталирах K-Lite Codec Pack2.6.4.0 Май забравих да спомена проблема е че филмите ми не тръгват ОНЛАЙН защото се активира Direct VobSub До колкото знам този кодек е за събтитрите. и не ми тръгва филма.Тръгва само при положение че филма е без субтитри или е озвучен на бългаски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Direct VobSub служи за подкарване на субтитри при възпроизвеждане с плеари, които не поддържат такива. При всички останали случаи пречи, щото сработва без нужда. Лично аз никога не го инсталирам и нямам скорошни наблюдения как се държи. Ползвам плеари, които поддържат субтитри. При самата инсталация на K-lite е много важно да подбереш правилно това, което трябва да се инсталира .... според нуждите, хардуера и софтуера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Това си е чисто XP SP 2 на което някой му е инсталирал Виста темата и е добаваи някви глупосто .Мислите че е правилно да се доверите на някви пиратски копия които кои знае кое го е правил и какво е слагал че те програмистите от Microsoft правят грешки вие искате да си драпнеме нещо което незнаем кой го е правел.

cool.gif Съгласен съм с теб това си е копие на ХР 2. И доколкото разбрах от един мой познат който наскоро се опита да си го инсталира му се появи следния проблем. ХР 3 работи само с видео карти NVidia с другите явно има проблем и не ги разпознава. И при него като се почна едно рестартиране на системата......... Така че да не ви се получи и на вас такава работа. :yanim::wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Втори ден съм с него и съм много доволен - наистина върви като самолет на стара машина 900Мхц,256РАМ,2000г. Първи впечатления:

- Инсталацията е малко по-бърза от обикновено, премина без проблеми като инсталира драйвъри за целия хардуер. Пропусна регионалните настройки, но те без проблеми се добавят после(поиска диска за кирилицата). Пропусна и настройките за часовата зона(и те се оправят после).

- Инсталира Офис2003, лисицата, Adobe Reader,MSN Messenger,QuickTime Alternative и др. , но на когото не му харесват, може да ги деинсталира.

- Инсталира архиватор(WinRAR), само трябва да се асоциират архивите с него.

- Инсталира кодеци за аудио и видео, само добавих свестен плеар.

- Темите са добри, разнообразни, на когото не му харесват има и оригиналните на ХР.

- Зареждането при мен сега е с около 20% по-бързо(още не съм го олекотявал по мой тертип).

- Стартират се по-малко системни процеси.

- Не съм забелязал(засега) липса на нещо или някакъв бъг.

- По мнение на децата ми игрите вървят по-добре.

Като го пообработя ще добавя впечатления.

п.п. След малка оптимизация - забраних някой системни процеси, добавих един DWORD подключ за изчистване на ненужни DLL от паметта резултата е добър - заема около 100Мб памет, 20 процеса(като 4 от тях са на антивируса) при включени антивирусна, защитна стена, интернет(РРРоЕ).

Би ли ми казал кои процеси забрани и по едно малко описание за тях ако не ти представлява трудност и как да го направя.

И при мен се появи проблема с помненето на настройките, но това ми се е случвало и при оригиналния уиндоус и не знам начин за оправяне, освен пеинсталацията.

Редактирано от kok4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kok4o виж тук Лично аз съм направил всички неща, които се препоръчват. Определено има ефект, но дали само някои вършат работа или всички немога да кажа, изпробвай и сам си реши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Майкрософт казват че Windows XP Pro/HE SP3 ще излезе през втората половина на 2007. http://www.microsoft.com/windows/lifecycle/servicepacks.mspx Сега това, което върви по торент мрежите е една компилация от SP2 и няколко програми и драйвъри, аз не бих си сложил Windows който е аранжиран от някой според неговите си нужди, ако е така по-добре ползвайте Линукс. Другото което досега не съм срещал сървис пак, който да задължава инсталация на цялата операционна система, сървис пака е просто един ъпдейт, който е поправил грешките при предната версия и добавя някой нови елементи, но не и програми като Офиса. Чудно как още не се е появил XP SP4 с вградени игри и музика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда това не е никакъв SP3 не се лъжете,аз от любопитство го изтеглих понеже някои хора тука казаха че вървял добре и неможах да си подкарам sound картата (creative live) баси ужаса,освен това имаше куп други малки проблемчета които ме дразнеха(особено welcome screen и shut down screen бяха сложили един тунингован Nissan от NFSUDG...хахах),та по най-бързия начин го разкарах.Don Tony е постнал кога излиза SP3 официално и моя съввет е да не се лъжете да слагате такива самозвански истории че ше берете ядове....такъв "SP3" мога и аз да си направя с nLite ахахаха.

Ако пък не ви пука от това да си инсталирате win-a по няколко пъти на ден теглете и не се притеснявайте biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мда това не е никакъв SP3 не се лъжете,аз от любопитство го изтеглих понеже някои хора тука казаха че вървял добре и неможах да си подкарам sound картата (creative live) баси ужаса,освен това имаше куп други малки проблемчета които ме дразнеха(особено welcome screen и shut down screen бяха сложили един тунингован Nissan от NFSUDG...хахах),та по най-бързия начин го разкарах.Don Tony е постнал кога излиза SP3 официално и моя съввет е да не се лъжете да слагате такива самозвански истории че ше берете ядове....такъв "SP3" мога и аз да си направя с nLite ахахаха.

Ако пък не ви пука от това да си инсталирате win-a по няколко пъти на ден теглете и не се притеснявайте biggrin.gif

Аз съм с Creative Live и да ти кажа, нямах проблеми! Това не е официялен SP3, прост е един перфектно балнсиран и ъпдейтнат SP2! Добавени са някои драйвери и са оправени някои бъгове!Ако се инсталива на чисто не може да не усетите колко по-добре се държи!

Моля не говорете празни приказки, а подкрепяйте казаното с факти! Защото не съм убеден от какво са проблемите за които говорите! По мое мнение чочека който е правил тоя "SP3" си разбира от работата!!

Всеки да си вземе решение за себе си, и мен ме дразни не има Acorbat ама какво да се прави :)

Успех!!

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами защо тогава пише SP3 а не ъпдейтнат и украсен SP2 примерно,аз си мисля че някой се е опитал да привлече внимание по този начин лъжейки че това е SP3.Относно инсталацията някъде по-назад прочетох мнения за проблеми с тази инасталация които се проявиха и при мен (не помни някои настроики и проблеми с настройките на мрежата)затова не исках да ги коментирам.Хората писали за тези проблемчета вече са го инсталирали,а за мен от това по-конкретно здравве му кажи.За sound картата имах предвид че обикновено ХР-то си ми я открива и не се налага да слагам допълнително драйвери освен някой друг ъпдейт,но при тази инсталация освен че не ми намери картата,ми създаде бая проблеми след като инсталирах драйверите от CD-то което имам с картата.Това CD съм го инсталирал стотици пъти и не ми казвай че нещо не бъркам при инсталацията на драйверите,за останалитепроблеми пише в предни мнения не ми се цитира сега който го вълнува да чете наред по темата ако иска да слага този "SP3".

Споделям си мнението след като инсталирах win-a и няма как да ме убедш че е кой знае какво.А човека който го е правил и оптимизирал може и да си разбира от работата аз за него нищо не съм казал,просто този win явно при различните конфигурации се държи различно това имах предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е SP3 , точно по-този начин на хората им се насажда мисленето че Уиндоус е боклук, защото ако вземеш този диск и идеш в един не запознат човек и му кажаш, брато, дай да ти сложа новия SP3 и човек аще си мисли че има последния хит на Майкрософт и като почне да му дава грешки, ще има да псува кви некадърници са от Майкрософт. А те дори и не подозират за какво иде реч, какво са виновни хората, че някой е решил да си поореже Уина с Ен-лайт и добавил няколко програми, е ако ти на това му викаш SP3, много ми е интересно как ще определиш това което ще излезе догодина от Майкрософт? Аз ако сложа на жигулата надпис Astra, това прави ли я Opel?

Редактирано от Don_Tony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че това е офиялен SP3!!

Ако дадеш тоя Windows на някой който е толкова незапознат че да не разбере че не е офицялен, според мен точно той ще е много доволен защото няма да му се налага да настройва системата(което ще е невъзможно за него!)!!!

Надписите не са най-важното!Виждал съм какви ли не Жигули :)

Обаче какво мислиш за състезателните Лади, дали са като обикновенните!

Всеки си избира сам Операционната система! Това че някой е написал едно SP3 за да привлече вниманието не е кой знае какво, като се има предвид, че той не печели кой знае какво освен известнос!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това, приятелю си има Линукс, там може човек да свободно да премахва и да добавя каквото и както си поиска, а да не говорим, че това което се прави с този SP3 е незаконно. За това в нормалните държави един Уиндоус струва около 300 долара, и обикновения потребител плаща не само авторски права, а и си плаща за техникъл съпорт, защото ако нещо не ти е натаман с Уина вдигаш телефона и всичко е ОК, докато ако твоя човек вдигне телефона и каже - ама моя уиндоус SP3 нещо не е в ред - ще му се изсмеят. ОК, ти разбираш и можеш да се оправиш ако имаш трудности, но мислиш ли че всеки който сега си е купил ПС може? Освен това няма понятие неофициален, има си финална, бета и алфа версии. Пак ще ти дам примера с жигулата и надписа Астра - това неофициален Опел ли е?

Редактирано от Don_Tony (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За това, приятелю си има Линукс, там може човек да свободно да премахва и да добавя каквото и както си поиска, а да не говорим, че това което се прави с този SP3 е незаконно. За това в нормалните държави един Уиндоус струва около 300 долара, и обикновения потребител плаща не само авторски права, а и си плаща за техникъл съпорт, защото ако нещо не ти е натаман с Уина вдигаш телефона и всичко е ОК, докато ако твоя човек вдигне телефона и каже - ама моя уиндоус SP3 нещо не е в ред - ще му се изсмеят. ОК, ти разбираш и можеш да се оправиш ако имаш трудности, но мислиш ли че всеки който сега си е купил ПС може? Освен това няма понятие неофициален, има си финална, бета и алфа версии. Пак ще ти дам примера с жигулата и надписа Астра - това неофициален Опел ли е?

приятелю какво в крайна сметка искаш да кажеш?? да се ползжа лицензиран софтуер? не мисля че това е темата! Това е незаконен продукт това е ясно!

Има понятие неофицяллен, то е млко по-ралично от смисъла на НЕЩОТО което коментираме, но съм забелязал, че в интернет се изразява като израз!

Жигула с надпис Астра си е Вигула с надпис Астра!!!(Windows който е модифициран си е модифициран Windows! това е !)Аз ти казах "Надписите не са най-важното!Виждал съм какви ли не Жигули smile.gif

Обаче какво мислиш за състезателните Лади, дали са като обикновенните!"

Мисля, че темата се изчерпа и всеки който се колебае след като прочете темата би могул в ощи линии да избере какво да направи! Другото ми прилича на някакво надхващане приятелю!

Айде по живо поздраво и безпроблемно използване на това което всеки е преценил, че е за него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Windows Xp Pro + SP3 + Extras (Bootable)

:I N F O:.

App Name: Windows Xp Pro + SP3 + Extras (BOOTABLE)

Utility Type : OS

Size: Rars= 22x30 + 1x27,5mb, unrar=733 mb ISO

Date relese: 18/01/2006

Number of CDs: 1

Protection : none

Overview:

Windows XP Pro SP3 Unattended install by Amit Talkin. (with Vista theme and more)

Includes M$ Office 2003, Adobe Reader 7, MSN Messenger, Firefox.

Completely silent, unattended and activation free, no $erial needed. Windows XP Pro SP3 Unattended Install (Inc MS Office 2003).

Will burn to 700mb cd.

Installed and tested by me and working sweet.

Edit: The creator recommends a fresh install, don't lay it over a previous OS.

Линкове за изтегляне:

http://rapidshare.de/files/11861094/WXPSP3k.part01.rar

http://rapidshare.de/files/11862480/WXPSP3k.part02.rar

http://rapidshare.de/files/11863920/WXPSP3k.part03.rar

http://rapidshare.de/files/11865429/WXPSP3k.part04.rar

http://rapidshare.de/files/11867025/WXPSP3k.part05.rar

http://rapidshare.de/files/11868819/WXPSP3k.part06.rar

http://rapidshare.de/files/11870742/WXPSP3k.part07.rar

http://rapidshare.de/files/11872669/WXPSP3k.part08.rar

http://rapidshare.de/files/11874056/WXPSP3k.part09.rar

Със здраве :angry:

Не забравяйте да проверите изтеглените архиви с антивирусен софтуер.

Сега вече не може да се дръпне от тук, т.к. изписва, че файлът е забранен и изтрит! ohmy.gif

Защо като го кача ми изписва, че на=якакъв файл с разширение sys ми липсва и иска да го намери от SP2?

Някой може ли да ми обясни тоса чудо? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
приятелю какво в крайна сметка искаш да кажеш?? да се ползжа лицензиран софтуер? не мисля че това е темата! Това е незаконен продукт това е ясно!

Има понятие неофицяллен, то е млко по-ралично от смисъла на НЕЩОТО което коментираме, но съм забелязал, че в интернет се изразява като израз!

Жигула с надпис Астра си е Вигула с надпис Астра!!!(Windows който е модифициран си е модифициран Windows! това е !)Аз ти казах "Надписите не са най-важното!Виждал съм какви ли не Жигули smile.gif

Обаче какво мислиш за състезателните Лади, дали са като обикновенните!"

Мисля, че темата се изчерпа и всеки който се колебае след като прочете темата би могул в ощи линии да избере какво да направи! Другото ми прилича на някакво надхващане приятелю!

Айде по живо поздраво и безпроблемно използване на това което всеки е преценил, че е за него!

Ако не можеш да разбереш какво казвам си купи тълковен речник на думите в българския език. Виждам че си умно момче и не е нужно да се пънеш като магаре на мост за глупости. Да виждал съм много състезателни и Лади и Жигули и Мерцедеси и на Льоман съм ходил и съм зяпал доста, но тези коли не са в серийно производство, нали, тези коли се правят от професионалисти за професионалисти, така е и с Уина. Щом този човек който е направил този диск е добър, защо не изпрати диска си на Майкрософт за да го оценят по достойнство и да стане супер богат? А самото име Windows XP Pro/HE SP3 е запазена марка, това е име на продукт, който не може да се ползва от друг. Както и Сони е запазена марка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, и аз съм противник на тея самоделки и затова си позволявам да помоля за линк за Microsoft-ско XP с вграден SP2.

Предварително благодаря на всички:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако не можеш да разбереш какво казвам си купи тълковен речник на думите в българския език. Виждам че си умно момче и не е нужно да се пънеш като магаре на мост за глупости. Да виждал съм много състезателни и Лади и Жигули и Мерцедеси и на Льоман съм ходил и съм зяпал доста, но тези коли не са в серийно производство, нали, тези коли се правят от професионалисти за професионалисти, така е и с Уина. Щом този човек който е направил този диск е добър, защо не изпрати диска си на Майкрософт за да го оценят по достойнство и да стане супер богат? А самото име Windows XP Pro/HE SP3 е запазена марка, това е име на продукт, който не може да се ползва от друг. Както и Сони е запазена марка.

Струва ми се не си ти човека, който да казва какво момче съм! Без коментар!

И с тълковен речник и с китайски речни к все тая! :hush: не е мястото тука да се обсъжда законно или не е ЗАГЛАВИЕТО на продукта, и колко е гадно това че е краден! :nono:

Важна е ползата от продукта....

и по-полека с обидните квалификациите - съвет! :down:

Живей в мир с душата си и компютъра си, амин! :)

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдо подкрепям pavl0v, това е едно много добре "компилирано ЦД". Досега съм го пробвал на 6 компота и при всичките се забелязва ускорение в работата. Проблеми с драйверите почти никакви ( само на един Dell GX110 сложи неподходящ драйвер за звука). Инсталация на K-Lite кодеци и готово. На който не му харесва возилото на стартовия екран (и мен не ме кефи), може да тръшне Tune-Up Utilities 2006, или каквото там му е на сърце и под ръка и да си разкраси бозицата както му душа иска.

Хайде със здраве ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак си мисля, че няма нещо, което да бутнато в този "SP3" и да не може да се направи ръчно по всяко време на нормална инсталация. По принцип не намирам подобни компилации за задължително лоши, просто държа да знам къде и какво е бутнато и по възможност да го бутна лично. Иначе е като да мъгла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване