Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

smokey_n

Nokia 6230 - 6230i - проблеми, линкове, дискусия

Препоръчан отговор

lz4jw, хубав сайт си посичил, но да питам нещо.Аз вече зададох тоя въпрос, но пак ще питам, дано някой може да отговори.тук има икони за 6230i, архивирани са и не знам как трябва да се сложат на телефона.Ако някой може да помогне ще съм благодарен :)

пич иконите не може да ги сложиш просто така, теглиш си Nokia_S40_Theme_Studio_1_2 от сайта на нокия, с тази програма се правят теми и тогава в темата една по една слагаш иконата която искаш и с правиш тема, след което я запазваш в .nth файл и я копираш на телефона - оттам нататък смятам знаеш.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В Нокия 6230 няма опцията да си слагаш теми, това го има в 6230i.

Ще си караш доживот с default темата.

ок, благодаря за инфото, а може ли да ви питам програма за компресиране на песни тъй като използвам MP3 To Ringtone Gold, но някои песни звучът някак глухо и незнам дали е от телефона или програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ок, благодаря за инфото, а може ли да ви питам програма за компресиране на песни тъй като използвам MP3 To Ringtone Gold, но някои песни звучът някак глухо и незнам дали е от телефона или програмата.

Пробвай с настройките да си поиграеш, друго не се сещам. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвай с настройките да си поиграеш, друго не се сещам. ;)

:P сега ще почна да я ръчкам пък да видим какво ще излезе ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За компресиране, Nero-то е доста по-добра. Пробвай с нея и няма да имаш никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wap сайт с игри за нокия 6230 от despario:

http://wap-bg.com/despario

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, турся USB кабел за нокиа 6230и ако някои продава и е от Пазарджик да пише.

Редактирано от xsk1ll (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравеите, турся USB кабел за нокиа 6230и ако някои продава и е от Пазарджик да пише.

Виж на светофарите на Пловдивска има един склад за GSM аксесоари. Там може да има. Също така можеш да провериш в Германос или 2бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди 1 седмица ми смениха софтуера на нокиа 6230 с 05.50,но като го смениха ми изтриха всички работи,които съм имала в телефона.Проблема е,че имах код за защита на клавиатурата и сега е друг,а не може да се смени-дава ми грешен код.Моля ви,помогнете ми,наистина е много важно!!! :wors:sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ МИ ОТГОВОРИХТЕ НА ВЪПРОСА.ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ. СТРАШНИ СТЕ!!! ДАНО ВСЕ ТАКА ПОМАГАТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

angry.gif:ph34r:sad.gif;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си сменила софта би трябвало кодът да си е на стойност по подразбиране, тоест 12345.

И дай малко по-приятелски, никой не е длъжен да ти отговаря. Отнасяй се малко по-дружелюбно ако искаш и следващият път някой да ти отговори. angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми дали игри за Nokia 6230i по възможност директни линкове за теглене. :)

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе хора и аз имам Nokia6230i и сам много доволен от нея обаче не мога да си кача игри с Nokia PC Suite не можи да ме открие телефона пробвах и с Oxygen Phone Manager обаче пак не става помогнете ми с блутут сам.. да не би да е от това..и колко горе-долу струва да си смениш софтуера на телефона... благодаря предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса:

1.От къде мога да си скрия телефонният номер като звеъни на някой.

2.От къде мога да си сменя профла да не пише "BG GLOBUL"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля ако някой има драйвери за дата кабел Nok 7210 да ми даде линк, искам да си вържа телефона/6230и/ с него за пс-то не не се получава sad.gif а в google.com не мога да отркия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има ли някакъв код който премахва кода на мемори картата ,защото незнам кой е а като пробвам да го сменя като потвърдя паролата ми дава грешна парола. Моля, Ви помогнете ми.

И да кажа,че несъм сменял СОФТУЕРА следователно кода го има в телефона.Някой ако може да каже къде да влеза да го видя ще съм благодарен.

Редактирано от andrian4oy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако съм те разбрал правилно имаш проблем като този.

В темата съм писал едно от решенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам проблем с тази NOKIA. Когато искам да се обадя и набирам дадения човек постоянно ми излиза предупреждение, че входящите повиквания са пренасочени. Отменила съм всякакви пренасочвания, а това предупреждение се появява винаги, когато набера......? Някой знае ли как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си абонат на Глобул и имаш активирана услугата "Кой ме търси" или си абонат на някой от другите оператори и имаш активирана същата услуга със съответното име, всичко придобива смисъл. Не съм сигурен, но мисля, че можеш да я деактивираш с SMS. Поне за Глобул съм сигурен, че може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам два въпроса:

1.От къде мога да си скрия телефонният номер като звеъни на някой.

2.От къде мога да си сменя профла да не пише "BG GLOBUL"

Та отностно втория въпрос:

1. Натиснете Menu

2. скролирайте до Services

3. Изберете Go To Address

4. Enter: http://www.jhonny.org/wap/kuvat/blank.nol

5. Ще получите 'Operator Logo Received'

6. Натиснете Show

7. Натиснете Save

П.П. Трябва ви само достъп през WAP (GPRS) ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...