Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

smokey_n

Nokia 6230 - 6230i - проблеми, линкове, дискусия

Препоръчан отговор

здравеите мога ли да си увелича звука на мп3-ките защото от тонколонката се чува много тихо напраех еквалаизера сичко на макс ама няма подобрение моля някои да каже някои таина фатка cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове,търся една игра-намерих я в руския сайт,който е даден в началото но не може да се дърпа-тегли само index-играта е real football 2005 -може ли някой да ми даде линк за нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пичове,търся една игра-намерих я в руския сайт,който е даден в началото но не може да се дърпа-тегли само index-играта е real football 2005 -може ли някой да ми даде линк за нея?

Гутен таг майн фройнд

Чичо Гуг ядове нихт. Един милиард теглилки даде при блядухите. Цитат "Скачивание файлов только для зарегистрированых пользователей". Казано на български - като искаш да доиш козата - регни се. Ако добавиш в ключовата дума "скачать", ще видиш, че нета не е само порнилка. Анадънмо!

Трепач съм. Направих си яйца по панагюрски . Ръгах сланина и праз. Яйцата са от колибри. Изпочупих си ръцете, докато ги нацъкам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Фатка" няма , нито хватка. Подобна ръчка не е предвидена в служебните настройки. За такъв аудиопреобразовател, такъв нчу - за повече децибели има стереоуредби. Преработваш си МР3-ките с по-високи нива и заливаш обратно в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преработваш си МР3-ките с по-високи нива и заливаш обратно в телефона

Което ще доведе до голямо кривене

пробвай с външни колонки

даже един пич от форума правеше такива от кутийки за кола - много са яки ... сега търсех неговата тема, ама не я намирам, потърси повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

продавам nokia 6230 със панел на 6230i.тела е много запазен.

за контакти GSM:0889632312 (Христо)

цена по договаряне!

от Плевен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа има ли каква възможност да оправлявам компютъра чрез гсм Нокиа 6230и ??? намерих някакви програми ама не мога да ги подкарам, тъй де тругна само една ама с нея мога само да го изключвам и рестартирам !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Какво е най-евтиното решение за 1 гб памет?

2. Има ли начин да кача друг МР3 Плеър освен стандартния и ако има как?

3. Има ли начин да кача някакъв Англ- Бг речник?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми със се качват игри и прикложения на нокиите изтегли си го и за речника нз къде да намериш 100% има някъде по форумите дата.бг замунда..... търси

а за първия въпрос няам идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Какво е най-евтиното решение за 1 гб памет?

2. Има ли начин да кача друг МР3 Плеър освен стандартния и ако има как?

3. Има ли начин да кача някакъв Англ- Бг речник?

Благодаря предварително!

1. Скоро не съм гледал цени на карти с памет, но според мен PQI е добър избор, съотношението цена/качество при тях е много добро. Лично мнение.

2. Mp3 плейър май няма начин да сложиш. До сега не съм срещал такъв, който да е писан за телефони, които поддържат само Java. Този стандарт не поддържа кой знае каква функционалност и май за това няма написана такава програма.

3. Речник.Този ще свърши ли работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Скоро не съм гледал цени на карти с памет, но според мен PQI е добър избор, съотношението цена/качество при тях е много добро. Лично мнение.

2. Mp3 плейър май няма начин да сложиш. До сега не съм срещал такъв, който да е писан за телефони, които поддържат само Java. Този стандарт не поддържа кой знае каква функционалност и май за това няма написана такава програма.

3. Речник.Този ще свърши ли работа?

1. Мога ли да помоля за линк към някакъв сайт с цени на Пи Кю Ай. По скоро въпросът ми беше, дали има някакъв трик примерно да се купи Микро СД пък те нали дават там някакво адаптерче и дали ще стане на слота на 6230и?

2. Ами срещал съм Джава МР3 Плеър, но за Моторола, ама щом няма за нокия, здраве да е...

3. Мога ли да инсталирам този речник без да имам Дейта Кабел или Блутуут Адаптер. Обменям файлове с телефона, посредством някакво странно МР3 Плеърче, което има слот за карти и чете тази, която имам ( sad.gif 64 МБ ). Просто се копира Джар файла или как ....

Благодаря все пак за отговорите на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цена можеш да вземеш стар смарт(например 6600) за който има маса приложения.Иначе карта виж:

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=446

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528897

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За тази цена можеш да вземеш стар смарт(например 6600) за който има маса приложения.Иначе карта виж:

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=446

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=528897

Благодаря за линковете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Мога ли да помоля за линк към някакъв сайт с цени на Пи Кю Ай. По скоро въпросът ми беше, дали има някакъв трик примерно да се купи Микро СД пък те нали дават там някакво адаптерче и дали ще стане на слота на 6230и?

2. Ами срещал съм Джава МР3 Плеър, но за Моторола, ама щом няма за нокия, здраве да е...

3. Мога ли да инсталирам този речник без да имам Дейта Кабел или Блутуут Адаптер. Обменям файлове с телефона, посредством някакво странно МР3 Плеърче, което има слот за карти и чете тази, която имам ( sad.gif 64 МБ ). Просто се копира Джар файла или как ....

Благодаря все пак за отговорите на всички!

1. Не знам дали ще стане така както си го замислил. MicroSD картите имат адаптери към SD, MiniSD и към Memory Stick Pru Duo. На теория Nokia 6230i поддържа SD карти, но аз съм срещал едни такива, които са малко по-дебели. Ако адаптера е от дебелите няма да стане работата, защото не влиза в слота на телефона, но пък влиза в слота на фотоапарат.

2. Щом плейъра е Java би трябвало да стане и на твоя телефон, поне на теория. Всеки телефон си управлява плейъра по различен начин и не само плейъра и с другите функции е така.

3. Боя се, че с Mp3 плейъра няма да стане, но не съм сигурен. Опитай все пак да копираш речника на картата, ако стане - браво! Принципно такива приложения се инсталират с една програмка от Nokia PC Suite и тя си ги праща на накакво специално място в паметта, до което няма как да стигнеш по друг начин. Пак казвам, не съм сигурен, затова опитай.

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе за Джава освен вградения друг не търсете..само за симбиан има по-хубави ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да мисля че може виж във менюто където са настройките има и опции за видео.

Сега видях значи ако го няма в менюто влизаш да правиш видео клип и даваш опции.там трябва да има меню настройки и в него - дължина на видео клипа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам едно въпросче.С 6230и съм,когато ми звънят мп3-ката започва по тихо да звъни и след 5-6 секунди чак почва да свири на макс както съм го нагласил.Искам това ако мога да го променя,да може веднага да започва да звъни силно.Предваритрелно мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам няколко въпроса :)

1.Когато някой ми се обажда понякога изобщо не иска да звъни а само прамигва и след определени секунди пращи и след това почва съвсем друга мелодия от тази която аз съм сложил.

2.Когато се обада на некой като му затворя понякога ми се изклучва екрана и след 5-10 секунди пак се вкл. и често ми изчезва wallpapera.

Операционната система или там кво е ми е много стара 3.88 може ли да е заради това проблемите

моля помогнете :wors:

Редактирано от mitkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам няколко въпроса :)

1.Когато някой ми се обажда понякога изобщо не иска да звъни а само прамигва и след определени секунди пращи и след това почва съвсем друга мелодия от тази която аз съм сложил.

2.Когато се обада на некой като му затворя понякога ми се изклучва екрана и след 5-10 секунди пак се вкл. и често ми изчезва wallpapera.

Операционната система или там кво е ми е много стара 3.88 може ли да е заради това проблемите

моля помогнете :P

Мисля,че е от софтуера ти!!!

Поясни за коя Нокия говориш. ;)

Значи имам едно въпросче.С 6230и съм,когато ми звънят мп3-ката започва по тихо да звъни и след 5-6 секунди чак почва да свири на макс както съм го нагласил.Искам това ако мога да го променя,да може веднага да започва да звъни силно.Предваритрелно мерси

Поне нямам такъв телефон а съм с Сони Ериксон К750 и не знам пътя до мелодийте ти съвет:

Влез в настройки звънене и провери видовете ти звънене, ако си дал усилвъщ звън това е нормално да ти се усилва след няколко секунди - и просто го промени на силен звън biggrin.gif

PS:По-принцип това не харесвам на Нокийте, че ако си дал сила на звънене малка примерно (няколко чертички) и изведнъж я промениш като ти звънне апарата си остава предишната настройка. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз съм с Нокиа 6230i но имах предвид софтуера нe ОС на тела :)

Редактирано от mitkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не може да се промени, винаги е така. Предполагам, че е някаква защита за слуха. При СониЕриксон съм срещал подобно нещо, но там е под формата на предупредителен екран, когато нагласяш силата на звука на звънене.

Имам няколко въпроса :headphones:

моля помогнете :help:

Това е от софтуера. Иди в сервиз да ти го актуализират. Преди доста време, когато ползвах 6230i моят беше 4.44. От тогава сигурно е излезнал и по-нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста сайтове до момента се опитах да си сваля прозрачно лого за нокията, но всеки път когато му дам сейв ми изписва- "Saving failed" и не мога да го запазя.Случайно някои да има представа, защо се получава така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...