Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

smokey_n

Nokia 6230 - 6230i - проблеми, линкове, дискусия

Препоръчан отговор

Мерси,че отговори,Wolf4e!!! ;)

Сега ще пробвам савета ти!

Извинявай,че задавам тъп въпрос, но от каде да си сваля Oxygen Phone Manager?

Даденият по-горе в темата адрес дава някаква грешка и казва Сори,ама......еди к`во си.

Нещо правят по страницата ли, к`во ли..... :eek:

Ми ето ви линк за "празно" лого т.е. логочистачка що се набутвате на платените сайтове бе хора angry.gif

я да мрат от глад :)

http://www.thenokiazone.com/wap/blank-logo.nol

Значи това го пишете в wap браузъра като адрес то се свързва и после само трябва да запаметите празното лого...

БРАВО,ПИЧ, КЕФИШ МЕ !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си копувам Bluetooth или Data кабел, но не знам кое е по доброто?Имам Нокия 6230.Кажете кое да си купя?А кабела май е по - евтин.Търся нещо до 30лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Ще си копувам Bluetooth или Data кабел, но не знам кое е по доброто?Имам Нокия 6230.Кажете кое да си купя?А кабела май е по - евтин.Търся нещо до 30лв. :)

Ще си купиш кабела!!!!Около 30 лева. Това е не само по добро, но и много по сигурно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще си купиш кабела!!!!Около 30 лева. Това е не само по добро, но и много по сигурно

А има ли някакво значение какъв ще е кабела ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
А има ли някакво значение какъв ще е кабела ???

Разбира се, че има. Трябва да е DATA кабел за твоя модел телефон. С телефона, във магазина и ще ти кажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми ето ви линк за "празно" лого т.е. логочистачка що се набутвате на платените сайтове бе хора angry.gif

я да мрат от глад :whist:

http://www.thenokiazone.com/wap/blank-logo.nol

Значи това го пишете в wap браузъра като адрес то се свързва и после само трябва да запаметите празното лого...

еее не мой човек...ще съм ти признателна вечно...много ти мерси...ако знайш от колко време ме мъчеше това...направо...ела до Варна и ще те черпя....мн съм хепи...мерси :hush::wors::wors:

p.s. а за дейта кабела..наистина е по-добре...чиста работа...свързваш се и няма мърдане връзката...евтин е..моя си го взех за 20 лв и освен моя си модел още поне 10 модела могат да го ползват...

не се връзвай на никой който ти казва че с ИЧ е по-добре...или блутут....пълна боза..а тва ИЧ е най-нестаблното нещо...една песен 30 мин докат се опрай връзката,..

Редактирано от s1nka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Моят телефон е 6230.Имам малък проблем.

Преди време си бях качил на телефона снимки от компа с мемори четец,ако така се казва.:ph34r:

После исках да изтрия снимките,но не става.Пише ми 17 елемента не са изтрити.Ако реша да ги изтривам една по една,ми пише ,че елемента е само за четене!

Помогнетееее :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пише ми 17 елемента не са изтрити.Ако реша да ги изтривам една по една,ми пише ,че елемента е само за четене!

Как се опитваш да ги изтриеш? Директно от телефона ли? Ако е така опитай да прехвърлиш файловети на мемори картата, след това извади картата и я постави в мемори четеца (Card Reader). Така може да ги изтриеш като използваш компютъра :whist: Ако не стане ще мислим друго решение ;)

Редактирано от bozko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя телефон е 6230i,

преди време имах подобен проблем - "мести" фаил от тел. към ММС, но не може да го изтрие.

След като "рестартирах" телефона изтри фаиловете без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да задам едно въпросче: всеки път, когато си сменям темата на телефона ми се променят всички настройки, които съм правил (мелодия на звънене, сила на звука и т.н.) Има ли начин да променям темите без да ми се развалят настройките? Имам Nokia 6230i.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май сам ще си отговоря. След дълго ровичкане установих, че първо трябва да сменя профила от ''общ'' на такъв, който не използвам - например ''пейджър''. След това сменям темата и настройките, които се променят в общия профил са само тези, коита са свързани с въпросната тема - тапет, фон, скрийнсеивър, и в някои случаи мелодията. Та това е cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

От следния адрес си свалих версия на Winaamp за Нокиа телефон но не ми тръгва не може да разпознае апликацията.

Някави идеи как да го оправя или ако знаете споделете друга версия за този телефон.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте

От следния адрес си свалих версия на Winaamp за Нокиа телефон но не ми тръгва не може да разпознае апликацията.

Някави идеи как да го оправя или ако знаете споделете друга версия за този телефон.

Благодаря предварително

Програмата е за телефони с операционна система симбиан (т.нар. s60 или серия 60), такива телефони са например 3650, 6600, 6630, 6680, 3250 и т.н. Разширението sis (на по-новите модели-xsis) подскава, че програмата е предназначена за такива телефони (6230 не е от тях) и няма да тръгне на телефони без ОС. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Създавам тази тема, щото вече сме поне двама юнаци тука с такъв телефон. Та да сме си полезни и да си пестим време.

Официалният им сайт си има и Български такъв - www.nokia.bg. От него може да се сваля всякакъв официален софтуер и драйвери за всичко.

Ще се радвам много на софтуер, различен от официалния за този телефон.

Аз поствам тези линкчета за глезотийки - Теми и др., Игри и приложения, Готин руски сайт и един чешки

Ще се радвам да ни открехнете на някои тайни и др. подобни.;)

Благодаря.

:bye:

За 6230i

Официални драйвери за инфраред, блутут, кабел

Последна версия на PC Suite

Подкрепям идеята на ЮНАК за добрата тема и изказвам похвала На всички участници във тази тема.

Намерили сте правилния подход и всички се стремите да бъдете полезни на всеки. Mного линкове, много препоръки, много добри съвети, за което ми е особено приятно да чета Вашите коментари.

Лично от мое име изказвам възхищението си от Всички ВАС!

С най добри почитания:

Стефан - LZ4JW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да е намирал Snake за 6230i :offtopic_s:?

Има cool.gif

SnakeEvolution

787.gif

JAD file (SnakeEvolution.jad)

JAR file (SnakeEvolution.jar)

Download to Mobile: Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 936

HSnake

2198.png

JAD file (HSnake.jad)

JAR file (HSnake.jar)

Download to Mobile: Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 2676

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
biggrin.gif Аз съм още един към групата с такъв телефон, и за моя голяма радост, не мога да кажа за никакъв проблем. Ползвам USB към мемори картата и не ми е необходим никакъв допълнителен софтуер. Абе направено да работиш с този телефон и да се кефиш!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с качването на теми с телефон 6230i. Папка "Теми" изобщо няма. Възможно ли е причината на нещата да е стар софтуер? *#0000# -> V 04.28

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблем с качването на теми с телефон 6230i. Папка "Теми" изобщо няма. Възможно ли е причината на нещата да е стар софтуер? *#0000# -> V 04.28

Незнам защо се получава така при теб.На мойта nokia имам такава папка а на един приател няма незнам защо.А ако искате теми за 6230i posetete www.zedge.net изискжа само регистрация! cool.gif;):)

Каква програма ми е необходима за GSM-a за да мога да си инсталирам игри.Използвам единствено Bluetooth за прехвърляне на информация.Какво трябва да си дръпна.Мерси предварително ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каква програма ми е необходима за GSM-a за да мога да си инсталирам игри.Използвам единствено Bluetooth за прехвърляне на информация.Какво трябва да си дръпна.Мерси предварително ! :clap:

PC Suite. Има я на диска с телефона, има я и на официалния сайт ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих си новата версия на Oxygen Phone Manager for Nokia and Samsung Phones 2.10.5 преди това пробвах и по-новите версии на BlueSoleil, както и на PC Suite.Всичките ги изредих и нищо! sad.gif

В Oxygen Phone Manager не може да ми окрие телефона, същото е и с PC Suite!

Искам да си кача игрички, за това се мъча така!Иначе само с BlueSoleil без никакви проблемации си качвам теми, снимки, видео клипове и всичко, за което можете да се догадите, ама игри - йок!!!

Имам свалена играта Bounce - Size197KB - Type-Nokia Application Installer File , опитвам се да я пратя чрез BlueSoleil и получавам файл, който не се разпознава от компа, онези с гадната питанка!!!

Имам идруги игри, всякви,(JAR,JAD),но нещо не мога да синхронизирам компа с нокията!Ползвам Bluetooth и май т`ва е проблема!?Ако си купя дата кабелче дали няма да се родя??!!

Ама се питам тогава що става така с игрите при положение,че са точния Type и т.н

Дали няма да получа файлче с гадната питанчица при следващ опит ама с кабелюк???

Четох в темата за приставка за игри, после друг го контрира, че не му трябват приставки, ами направо да си инсталира Oxygen Phone Manager и готово, е аз направих и двата начина и крайният резултат е само един - йок!!! sad.gif

Еми, надух ви главите, ако можете хелпвайте, ако не - ше пием бира и копона да не спира!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VMG, Здравей! Според мен щом с Bluetooth не става и с кабел няма да стане. Кажи какво се случва, когато се опитваш да инсталираш игра - грешка ли показва или нещо друго ? Нали не слагаш JAR файла директно в телефона :) ?

Edit: Внасям малко разяснение за начина на инсталиране с PC Suite:

1. Избираш Install Application

untitledcb8.th.jpg

2. Избираш играта (JAR файла) в лявото прозорче, натискаш стрелката и тя се инсталира в телефона (дясното прозорче)

untitled2df8.th.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
VMG, Здравей! Според мен щом с Bluetooth не става и с кабел няма да стане. Кажи какво се случва, когато се опитваш да инсталираш игра - грешка ли показва или нещо друго ? Нали не слагаш JAR файла директно в телефона :) ?

Edit: Внасям малко разяснение за начина на инсталиране с PC Suite:

1. Избираш Install Application

untitledcb8.th.jpg

2. Избираш играта (JAR файла) в лявото прозорче, натискаш стрелката и тя се инсталира в телефона (дясното прозорче)

untitled2df8.th.jpg

А ще може ли да обясниш как става инсталирането със blueSoleil !

Мерси предварително :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...