мончев

Проблем с моментни снимки на скайп

4 мнения в тази тема

Преди месец правех безпроблемно моментни снимки при видеоразговор по скайп. Тогава ползвах версия 3.80 Отскоро ъпдейтнах версия 5.3 и не мога да правя моментни снимки. Деинсталирах напълно скайпа и го инсталирах отново със старата версия 3.80, но проблема пак остана. Моля за съвет как да активирам функцията за правене на моментни снимки. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди месец правех безпроблемно моментни снимки при видеоразговор по скайп. Тогава ползвах версия 3.80

Отскоро ъпдейтнах версия 5.3 и не мога да правя моментни снимки. Деинсталирах напълно скайпа и го инсталирах отново със старата версия 3.80, но проблема пак остана.

Моля за съвет как да активирам функцията за правене на моментни снимки. Благодаря предварително.

Навярно добре си поомазал скайпа. Деинсталирай всичко НАНОВО И КАКТО ТРЯБВА. Почисти регистрите и папката останала в "Program files". След като си сигурен, че всичко си изчистил, тогава качи версията, която искаш. Не се хвърляй на последната а нещо, което работи добре. Аз примерно съм с 4.2 от много време. Деиствай и сподели за да знаят и другите, дали си се справил със задачата.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Тук наистина важи правилото, което съм написал в "Подписа" си, но знае ли човек. В случая работиш на едно, излиза ново и си мислиш, че всичко ще е наред и даже ще бъде по-добре. Явно не е така. Решението вече го имаш от страна на г-н Iz4jw : )

Редактирано от Anton Vloka (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Навярно добре си поомазал скайпа. Деинсталирай всичко НАНОВО И КАКТО ТРЯБВА. Почисти регистрите и папката останала в "Program files". След като си сигурен, че всичко си изчистил, тогава качи версията, която искаш. Не се хвърляй на последната а нещо, което работи добре. Аз примерно съм с 4.2 от много време. Деиствай и сподели за да знаят и другите, дали си се справил със задачата.

lz4jw

Благодаря за помощта.

Преди уж деинсталирах всичко и изчистих от "Program files" каквото бе останало от програмата, но при ново инсталиране проблема оставаше. Сега вече почистих и всички регистри съдържащи "skype" чрез "regedit" ... и нещата се оправиха и вече са активни моментните снимки.

Между другото ... сложих си версия 4.2.0.155 Работи стабилно.

Още веднъж благодарности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход