Премини към съдържанието
Neuton Gimic

Форум "Образование" - изкуството да бъдеш полезен

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,

Екипът на www.kaldata.com постоянно се стреми да улеснява общуването между своите потребители и да разширява обхвата на обсъжданите теми по интересни и актуални проблеми от ежедневието.

Отчитайки факта, че голяма част от потребителите са ученици в основните училища и гимназии, студенти във висши учебни заведения или пък под някаква друга форма се опитват да обогатят професионалната си квалификация и знания, поставяме началото на форум "Образование" в www.kaldata.com.

Тук ще бъде мястото, където ще имате възможността:

- Да потърсите помощ при писането на доклади, статии, есета, а защо не и при писането на сериозни научни проекти;

- Да обменяте мнения относно школите, предлагащи чуждоезиково обучение, компютърни курсове или допълнителни курсове за професионална квалификация;

- Да дискутирате въпроси относно матурите, изпитите за кандидатстване в гимназии или кандидатстудентски изпити;

- Да потърсите или окажете помощ при избор на гимназии, колежи, висши учебни заведения;

- Да обменяте информация относно възможностите за обучение в чужбина;

- Да купувате или продавате на борсата за употребявани учебници;

- Да споделяте ценни трикове или полезно инфо относно придобиването на важни езикови или образователни сертификати - SAT, GMAT, TOEFL, TELC, Cambridge и др.

- Да ви помогнат при подготовката за компютърен сертификат - Microsoft, Linux, Networks, операционни системи, езици за програмиране

- Да получите информация за стипендии, отпускани от обществени организации, фондации, фирми и министерства, както и да проучите бъдещите възможности за професионална реализация

- Да изобличите антипатичните даскали в "Черния списък на преподавателите", да се похвалите как хакнахте училищния сървър, какъв номер скроихте на съучениците, да споделите клюки от училище и да ни поканите за училищния си празник Публикувано изображение

На добър час, приятели, и помнете: На света има само двама човека, които не изпитват нужда от нови знания - най-умният и най-глупавият! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли да добавя още нещо, добре е ако симпатизирате на някои ваши учители, също да ги споменете :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук ще бъде мястото, където ще имате възможността:

- Да потърсите помощ при писането на доклади, статии, есета, а защо не и при писането на сериозни научни проекти;

С това не съм съгласен!

Всъщност добре е, но да не стане само "да пишете доклади, статии и есета на други дето ги мързи!" :)

Може ли да добавя още нещо, добре е ако симпатизирате на някои ваши учители, също да ги споменете :)

Като създаваме нова тема или пък най-добре да направим цял раздел със симпатии към нашите учители, това предлагам аз! Публикувано изображение Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С това не съм съгласен!

Всъщност добре е, но да не стане само "да пишете доклади, статии и есета на други дето ги мързи!" :yanim:

Като създаваме нова тема или пък най-добре да направим цял раздел със симпатии към нашите учители, това предлагам аз! Публикувано изображение

Предложих това, защото имаше изобличаване на антипатични даскали ,е защо да няма и обратното. Ако се споменат симпатичните, така също ставаш полезен във форум "Образование".Знаете ли, че 90% от родителите днес, избират първия учител на детето си,критериите за избора са различни, но е факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,днес пропуснах изпита по български език и литература,защото неможах да стигна на време,та въпроса ми е има ли смисъл да ходя на втория,и въобще ще ме допуснат ли при положение че на първия не съм се явил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има смисъл. Май месец ще потретиш само литературата, стига да си вземеш другото, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.