Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гледам в сайта на Maxtelecom че са се запътели и към Свиленград. Намират ли се хора които ползват техни услуги че да споделят какво е дереджето? Аз съм срещал предимно отрицателни мнения, но от тогава може пък да се е подобрило положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам техните услуги от 2 месеца и съм много доволна. :mad: Преди това ползвах интернета на мтел, но определено не си струва. На макс телеком скорост им е такава, каквато обещават, а и не ти резват кранчето, като направиш някакво количество МБ. Като гледам непрекъснато разширяват мрежата си. Пробай аз се реших да тествам с 2 дневения им тест и повече не съм спряла. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти остави скоростта всеки дава висока скорост ,а кажи как се държи спира ли като удари гръм като духне ветрец ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ги ползва вече 2г - у дома и служебно ! И след последният им ъпдейт от преди година въобще не е доволен ! Най-вече от покритието им !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ти остави скоростта всеки дава висока скорост ,а кажи как се държи спира ли като удари гръм като духне ветрец ??

Най вече това ме интересува. От доста години съм на БТК и съм доволен. Няма проблеми при бури, но имам един излишен телефон който стои като паметник, а таксата си върви. Редактирано от ogibo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам в сайта на Maxtelecom че са се запътели и към Свиленград. Намират ли се хора които ползват техни услуги че да споделят какво е дереджето? Аз съм срещал предимно отрицателни мнения, но от тогава може пък да се е подобрило положението.

MaX Telecom ползват технология, която наистина е една от двете утвърдени 4G технологии, но всички анализи, които съм чел сочат че не тя, а LTE ще е доминиращата на пазара. Лично аз не бих заложил на нея (ако е за безжични услуги),

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MaX Telecom ползват технология, която наистина е една от двете утвърдени 4G технологии, но всички анализи, които съм чел сочат че не тя, а LTE ще е доминиращата на пазара. Лично аз не бих заложил на нея (ако е за безжични услуги),

Има ли значение? На клиента му е все тая, като му предоставят съответното устройство за връзка. А WiMax е отворен стандарт, което е плюс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение? На клиента му е все тая, като му предоставят съответното устройство за връзка. А WiMax е отворен стандарт, което е плюс.

За мен има, няма да има развитие и много по-малко производители ще създават устройтва за този стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам техните услуги от 2 месеца и съм много доволна. :yanim: Преди това ползвах интернета на мтел, но определено не си струва. На макс телеком скорост им е такава, каквато обещават, а и не ти резват кранчето, като направиш някакво количество МБ. Като гледам непрекъснато разширяват мрежата си. Пробай аз се реших да тествам с 2 дневения им тест и повече не съм спряла.

:baby:

Мтел закупиха Спектрум нет, които инвестираха в закупуването на ПОН (Пасивна оптична мрежа). Това е много яка технология и ти я препоръчвам горещо. Никакви проблеми няма да имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се занимавата с глупости да обсъждате кое работи в момента и къде било бъдещето. Макс Телеком предлагат услуга в момента, а LTE я видим, я не в БГ.... аз ползвам Макс Телеком и съм много доволен - дори днес обявиха покритие по морето! Който не вярва или иска да се убеди сам, да иде на http://www.facebook.com/MaxTelecom и да пита... ебаси оплюването, за нещо което от 8 месеца насам бачка чук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се занимавата с глупости да обсъждате кое работи в момента и къде било бъдещето. Макс Телеком предлагат услуга в момента, а LTE я видим, я не в БГ.... аз ползвам Макс Телеком и съм много доволен - дори днес обявиха покритие по морето!

Който не вярва или иска да се убеди сам, да иде на http://www.facebook.com/MaxTelecom и да пита... ебаси оплюването, за нещо което от 8 месеца насам бачка чук

А вие осмислихте ли поне малко от това, което написах? И защо мислите че LTE няма да се разпространи, я проверете колко европейски оператори са пуснали тесвоти мрежи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се занимавата с глупости да обсъждате кое работи в момента и къде било бъдещето. Макс Телеком предлагат услуга в момента, а LTE я видим, я не в БГ.... аз ползвам Макс Телеком и съм много доволен - дори днес обявиха покритие по морето!

Който не вярва или иска да се убеди сам, да иде на http://www.facebook.com/MaxTelecom и да пита... ебаси оплюването, за нещо което от 8 месеца насам бачка чук

Ти въобще не си в час ! Тази услуга е има поне от 2г ! Какви 8 месеца те гонят :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що си мисля че някой се регистрират само с цел реклама!?! По този начин едва ли ще привлечете клиенти.

По темата.

На клиента му е все тая, като му предоставят съответното устройство за връзка.

За мен това е много правилен извод. Технологиите се менят с дни така че…

Живот и здраве когато цъфнат и тук може и да пробваме как се държи техният нет.

Благодаря на всички колеги за коментарите по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел днес ме пита за Max Telecom дали са добри като доставчик и т.н. и понеже съм на БТК от много години не съм се интересувал от други оператори. Та като ме попита реших да се разровя из нета да видя за какво става дума да му кажа правилно мнение. Той ми каза конкретно ТАЗИ оферта. Струва ми се добре като пари и скорост , но дали си поддържат винаги скоростта , която обещават и дали имат хубав обхват. Някой запознат ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел днес ме пита за Max Telecom дали са добри като доставчик и т.н. и понеже съм на БТК от много години не съм се интересувал от други оператори. Та като ме попита реших да се разровя из нета да видя за какво става дума да му кажа правилно мнение. Той ми каза конкретно ТАЗИ оферта. Струва ми се добре като пари и скорост , но дали си поддържат винаги скоростта , която обещават и дали имат хубав обхват. Някой запознат ли е ?

Тези 10лв. на месец са само цената на (лизинга или наема(?)) на устройството. Достъпът се заплаща отделно или в абонаментен пакет с плащането на устройството, който е на по-висока цена.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези 10лв. на месец са само цената на (лизинга или наема(?)) на устройството. Достъпът се заплаща отделно или в абонаментен пакет с плащането на устройството, който е на по-висока цена.

Ето това пише в описанието на промоцията.

Промоцията е за нови клиенти при подписване на 24 месечен договор. Промоционалната такса важи за първите 6 месеца на първата година и последните 6 месеца на втората година от договора, като за останалите месеци от срока на договора се дължи стандартна месечна такса в размер на 19,90 лева.

Никъде не пише , че трябва да се плаща флашката и нета допълнително , цената е обща за двете. Поне до колкото мога аз да разбера.

Редактирано от sa6o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията е за нови клиенти при подписване на 24 месечен договор. Промоционалната такса важи за първите 6 месеца на първата година и последните 6 месеца на втората година от договора, като за останалите месеци от срока на договора се дължи стандартна месечна такса в размер на 19,90 лева.

Никъде не пише , че трябва да се плаща флашката и нета допълнително , цената е обща за двете. Поне до колкото мога аз да разбера.

АКо цената е обща защо по-долу на страницата са дадени цени за различни тарифни планове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами иска да се чете всичко и да се мисли, да не стане напразно ходене до офиса, или пък ако Ви шашнат и гепят за пациент, после да вземете да оревете темата или да пуснете друга тема с тази цел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-долу са дадени цените за 1 година договор , а тази промоция е за 2. Явно искат да уточнят нещо или и аз не знам. Но не ми се струва , че трябва да се плаща отделно за флашката и за нета. Вижте какво пише ТУК.

....

Всички можем да четем, но в този форум за реклама се плаща!!!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля стига с тези реклами!

Не е реклама ! Съвсем реален ми е въпроса относно този доставчик дори преди малко авера ми звънна да ме пита дали сте ми писали някакво мнение да му кажа като скорост дали са доволни хората ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е реклама ! Съвсем реален ми е въпроса относно този доставчик дори преди малко авера ми звънна да ме пита дали сте ми писали някакво мнение да му кажа като скорост дали са доволни хората ...

Скоростта е прилична, но за уточняване звъннете до офиса им и питайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоростта е прилична, но за уточняване звъннете до офиса им и питайте!

Той и да се обади в офиса им е логично , че те ще кажат , че всичко е перфектно и няма да има проблеми както лъжат навсякъде. Интересуваха ме хора , които реално ползват този доставчик да си кажат мнението. Както и да е благодаря за отзивите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той и да се обади в офиса им е логично , че те ще кажат , че всичко е перфектно и няма да има проблеми както лъжат навсякъде. Интересуваха ме хора , които реално ползват този доставчик да си кажат мнението. Както и да е благодаря за отзивите.

Вие или не разбирате или пишете в темата за да рекламирате компанията. Да попита прости неща, които ние коментирахме тук. И ато толкова е неук направете го вие. Още един безсмислен пост от ваша страна и ще заключа темата!!! Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм им за кратко услугите преди 7-8 месеца за последно. Скоростта е прилична, ако има видимост към тяхна клетка. Аз ползвах на място, на което едвам получавах сигнал и на друго, на което всичко беше OK. Най-добре е техни техници да дойдат на място да се види какъв е сигнала; мисля, че няма проблем да се разберете за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...