Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vaskoy

програма за сравняване на текст файлове

Препоръчан отговор

търся програма за сравняване на текст файлове. пример файл копиран ,на копието е допълнено нещо,програмата да открие и да ми покаже допълнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся програма за сравняване на текст файлове. пример файл копиран ,на копието е допълнено нещо,програмата да открие и да ми покаже допълнението

двата файла локални ли са? текст ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

двата файла локални ли са? текст ли са?

да локални и се отварят с (нотепад),така един и същ файл да кажем в D копиран на декстопа и допълнен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да локални и се отварят с (нотепад),така един и същ файл да кажем в D копиран на декстопа и допълнен

Аз ползвам notepad++ с плъгин за сравняване (инсталира се след инсталацията на редактора чрез самия редактор)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам notepad++ с плъгин за сравняване (инсталира се след инсталацията на редактора чрез самия редактор)

Щях да предложа същото. Иначе WinMerge също върши работа и също е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да предложа същото. Иначе WinMerge също върши работа и също е безплатна.

notepad++ само да имаше по-добра работа с collapse и expand за щел скриптове щеше да е перфектен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.