Премини към съдържанието
vaskoy

програма за сравняване на текст файлове

Препоръчан отговор

търся програма за сравняване на текст файлове. пример файл копиран ,на копието е допълнено нещо,програмата да открие и да ми покаже допълнението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

търся програма за сравняване на текст файлове. пример файл копиран ,на копието е допълнено нещо,програмата да открие и да ми покаже допълнението

двата файла локални ли са? текст ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

двата файла локални ли са? текст ли са?

да локални и се отварят с (нотепад),така един и същ файл да кажем в D копиран на декстопа и допълнен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да локални и се отварят с (нотепад),така един и същ файл да кажем в D копиран на декстопа и допълнен

Аз ползвам notepad++ с плъгин за сравняване (инсталира се след инсталацията на редактора чрез самия редактор)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ползвам notepad++ с плъгин за сравняване (инсталира се след инсталацията на редактора чрез самия редактор)

Щях да предложа същото. Иначе WinMerge също върши работа и също е безплатна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щях да предложа същото. Иначе WinMerge също върши работа и също е безплатна.

notepad++ само да имаше по-добра работа с collapse и expand за щел скриптове щеше да е перфектен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.