Премини към съдържанието
element334

Промяна бутон клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте, някой бутони на клавиатурата не ми работят. Искам да инсталирам Win през usb, но на въпроса дали съм съгласен с условията трябва да натисна F8 които не ми работи. Възможно ли е да променя F8 да ми е Z примерно?

Редактирано от element334 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, някой бутони на клавиатурата не ми работят. Искам да инсталирам Win през usb, но на въпроса дали съм съгласен с условията трябва да натисна F8 които не ми работи. Възможно ли е да променя F8 да ми е Z примерно.

Да, не е невъзможно, но при ако ОС е инсталирана. Защо не си купите нова клавиатура?
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не си купите нова клавиатура?

Не си струва за тази машинка която ползвам рядко (AIRIS KIRA). Клавиатурата ми излиза колкото половината лаптоп, ако го шътна втора ръка. Ползвам го за експерименти. В момента има инсталиран Win. Искам да го преинсталирам (да се уточня).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си струва за тази машинка която ползвам рядко (AIRIS KIRA). Клавиатурата ми излиза колкото половината лаптоп, ако го шътна втора ръка. Ползвам го за експерименти. В момента има инсталиран Win. Искам да го преинсталирам (да се уточня).

В такъв случай не мисля че ще стане. Ако имате клавиатура от друга машина можете да пробвате с нея
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имате клавиатура от друга машина можете да пробвате с нея

Ами не разполагам в момента.

А възможно ли е да използвам клавиатурата на друг лаптоп? Малко сложно но...

Или да приема условията по друг начин? Или пък да премахна условията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами не разполагам в момента.

А възможно ли е да използвам клавиатурата на друг лаптоп? Малко сложно но...

Или да приема условията по друг начин? Или пък да премахна условията?

Има една програма nlite за преправяне на исталация на windows,снея ще стане това което търсите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако намериш от някъде usb клавиатура ще ти е най-лесно според мен

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стана с nLite като зададох на Автоматизиран режим - Fully automated. Пропусна условията, но прекъсна инсталацията с това съобщение: setup has determined that drive D: is corrupted and cannot be repaired post-300970-0-05724500-1307650418_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стана с nLite като зададох на Автоматизиран режим - Fully automated. Пропусна условията, но прекъсна инсталацията с това съобщение:

setup has determined that drive D: is corrupted and cannot be repaired

post-300970-0-05724500-1307650418_thumb.

Не съм ползвал тази програма, но доколкото знам, тя е за създаване на имидж на инсталационен диск, а не за директна инсталация. Не е добра идея да се инсталира нова инсталация на Windows върху друга такава, още повече, че май вмомента си с 7-ца, а се опитваш да сложиш ХР. Направи си инсталационен диск и инсталирай на чисто!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата е за модифициране на инсталацията на Windows. Няма да инсталирам на Win 7 които се вижда на снимката, а на друг компютър.

Не е добра идея да се инсталира нова инсталация на Windows върху друга такава...

Сигурен ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата е за модифициране на инсталацията на Windows. Няма да инсталирам на Win 7 които се вижда на снимката, а на друг компютър.

Сигурен ли си?

Напълно! Не казвам, че не е възможно или няма да стане, но не е за предпочитане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.