Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ivelin91993

Java за k510i

Препоръчан отговор

Значи преди време когато бях на лагер ми влезнаха в GSM-а,защото ми беше включен Bluetoth-а и ми истриха Java-та.Моля,ако някой знае как мога да си я върна да каже.Също така и нещо самия софтуер се бъгва,за 5 часа пада батерията и се влючва с 300 зора.Благодаря предварително. :) п.п GSM-а е на 3-4 години и искам да подкарам поне софтуера,за да го дам на вуйчо ми

post-301717-0-00806600-1307642609_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

java не може да се изтрие..може само приложенията да се изтрият. И ако направи мастър резет съвсем ще ги разкара+контактите си. Телефонът е на 5 години,очевидно си е заминал. Направи едно обновяване на софта(или реинстал).Игри си дръпни от mobile9.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Super Bluetoth hack е програмата,която бъгна всичко...Незнам изтрита ли е или не тая Java ама не мога да играя на игрите (не че ми трябва,защото имам нов телефон и тоя не го ползвам),но един друг от лагера имаше програмата и като я пусна и се показаха ресурсите на телефона ми и...на един ред пише:Java-Empty (или нещо от сорта).Поне как мога да инстална софтуера или да го реинстална без да давам пари? :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sonyericsson.com/updateservice

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,оправи се Java-та и другите стари бъгове и вече може да се стартира,но ще си заминава-премигва екрана и понякога спира и иска рестарт. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.