Премини към съдържанието
ivelin91993

Java за k510i

Препоръчан отговор

Значи преди време когато бях на лагер ми влезнаха в GSM-а,защото ми беше включен Bluetoth-а и ми истриха Java-та.Моля,ако някой знае как мога да си я върна да каже.Също така и нещо самия софтуер се бъгва,за 5 часа пада батерията и се влючва с 300 зора.Благодаря предварително. :) п.п GSM-а е на 3-4 години и искам да подкарам поне софтуера,за да го дам на вуйчо ми

post-301717-0-00806600-1307642609_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

java не може да се изтрие..може само приложенията да се изтрият. И ако направи мастър резет съвсем ще ги разкара+контактите си. Телефонът е на 5 години,очевидно си е заминал. Направи едно обновяване на софта(или реинстал).Игри си дръпни от mobile9.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Super Bluetoth hack е програмата,която бъгна всичко...Незнам изтрита ли е или не тая Java ама не мога да играя на игрите (не че ми трябва,защото имам нов телефон и тоя не го ползвам),но един друг от лагера имаше програмата и като я пусна и се показаха ресурсите на телефона ми и...на един ред пише:Java-Empty (или нещо от сорта).Поне как мога да инстална софтуера или да го реинстална без да давам пари? :beer:

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря,оправи се Java-та и другите стари бъгове и вече може да се стартира,но ще си заминава-премигва екрана и понякога спира и иска рестарт. :)

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.