Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

XPoSe

Безплатни разговори от GSM-a?

Препоръчан отговор

Така ето ме и мен с един предполагам добър въпрос.

Та ето го и него biggrin.gif Преди време прочетох една руска статийка за това как може да говорим безплатно по джиесема си и цялата философия доколкото разбрах е във генерирано изпращане на пароли към сървъра вместо стандартното изпращане на 1 парола до него. Нека ако има някои на които му е интересно как става това или още по добре да го е правил и да знае как да пише да обменим малко ламерски познания biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой сайт си го чел това ? Дай малко повечко инфо :newspaper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така ето ме и мен с един предполагам добър въпрос.

Та ето го и него  biggrin.gif Преди време прочетох една руска статийка за това как може да говорим безплатно по джиесема си и цялата философия доколкото разбрах е във генерирано изпращане на пароли към сървъра вместо стандартното изпращане на 1 парола до него. Нека ако има някои на които му е интересно как става това или още по добре да го е правил и да знае как да пише да обменим малко ламерски познания  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Хахаха, до колкото знам ставаше чрез изпращането на някаква команда към мрежата (или парола беше), но то отдавна вече няма такива неща. Вече регистрират номера на СИМ картите (серийния номер а не 088.... или 098 ....) и само от системата могат да те изключат и да говориш безплатно.

Най-лесният начин в момента е една бизнес група на Глобул или Вивател и картите по между си говорят безплатно. Аз съм в такава Бизнес група на Глобул и си говоря абсолютно безплатно с повече от 40 човека cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tigertron,внимавай,защото ограничиха безплатните разговори до 300 минути на отчетен период !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
tigertron,внимавай,защото ограничиха безплатните разговори до 300 минути на отчетен период !

<{POST_SNAPBACK}>

Не не, това е само за b-free, бизнес групата е друго нещо. Плаща се допълнителна такса от 5 лв на месец (без ДДС) и разговорите в групата са абсолютно безплатни, без ограничение на времето - е вярно сега че на всеки 2 часа ми прекъсват разговора, но ..... карай набирам пак. А това е специално за бизнес клиенти, тоест прави се на името на фирма, като се предполага че там са много разговорите. Точно за това е тази бизнес група. Аз съм вече от година и половина в тази група и разговорите ни са абсолютно безплатни без значение от колко говоря и по кое време. И тъй като е бизнес група и се плаща за тази цел - няма ограничения в разговорите cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биснес офертата на "Глобул" която ми показаха от офиса им е следната:между хората в групата има 300 безплатни мин. и след като изтекат се таксува по 0.01ст./мин.Има едно допълнение според което ако си пуснеш договор за 2год. спестяваш 4лв. от месечната такса.Сигурен ли си за това което казваш tigertron?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Биснес офертата на "Глобул" която ми показаха от офиса им е следната:между хората в групата има 300 безплатни мин. и след като изтекат се таксува по 0.01ст./мин.Има едно допълнение според което ако си пуснеш договор за 2год. спестяваш 4лв. от месечната такса.Сигурен ли си за това което казваш tigertron?

<{POST_SNAPBACK}>

:) Абсолютно съм сигурен в това което казвам. Офертата която на теб са ти дали е за под 21 карти. Ако вземете на фирма 21 и нагоре карти разговорите ви ще бъдат напълно безплатни, без никакви ограничения във минути или някакво време и без значение по кое време на денонощието се обаждаш. Аз съм с такава карта и на ден правя минимум по 2 часа разговори, а съм правел и по 8 часа на ден. Разговорите са ни обсолютно безплатни. Нарича се Бизнес Партнер Спешъл Груп с над 21 карти cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички но явно не съм бил достатъчно ясен в смисъл че питах за друго а не за това каде се записва серийния номер или номера на телефона :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:clap: Абсолютно съм сигурен в това което казвам. Офертата която на теб са ти дали е за под 21 карти. Ако вземете на фирма 21 и нагоре карти разговорите ви ще бъдат напълно безплатни, без никакви ограничения във минути или някакво време и без значение по кое време на денонощието се обаждаш. Аз съм с такава карта и на ден правя минимум по 2 часа разговори, а съм правел и по 8 часа на ден. Разговорите са ни обсолютно безплатни. Нарича се Бизнес Партнер Спешъл Груп с над 21 карти cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

tigertron е напълно прав, и аз съм в такава бизнес група и наистина няма ограничения в минутите за над 21 карти! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря на всички но явно не съм бил достатъчно ясен в смисъл че питах за друго а не за това каде се записва серийния номер или номера на телефона  :bye: :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Много добре разбрах за какво питаш и ти отговорих - преди ставаше чрез изпращане на команда (код или парола беше) нещо от сорта #330*----# и след това определено време разговорите от тази карта бяха безплатни. Да обаче много хора започнаха да разбират паролите и Мтел спряха поддръжката на пароли за безплатни разговори и започнаха да регистрират номерата на СИМ картите и единствено от мрежата могат да изключат картата и да говориш безплатно и то го правят пак само за мрежата на съответния оператор, извън нея говориш на 20 стотинки на минута или 12 май беше. Но вече е невъзможно да се правят такива номера и единствения начин за безплатни разговори е бизнес група на глобул с над 21 карти.

Кодовете вече отдавна не работят, айде със здраве cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммдааа tigertron този път беше достатъчно изчерпателен ( за което ти благодаря) :clap: но въпреки това ако иска6 драси едно майлче на да ти пратя нещо интересно nik 087 @ mail . bg надявам се няма да ми изпишеш майла по този начин както направих аз :bye: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно допълнение към темата:

Изцяло безплатни са и разговорите между картите при бизнес плановете на Vivatel като там минималното ограничение за брой карти е 4!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де тъи като гледам не ми приличате на фирми.Как тогава си ги взехте тея карти? Например да не сте 40 приятеля и да праите някви шашми? Извинявам се за невежеството. Обяснете ми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tigertron многократно се опитвах да ти изпратя и-мейл на посоченият от теб но ми се връща всеки път ..... Имаш ли представа защо ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не Ви разбирам защо обсъждате само VIVATEL и GLOBUL?Mtel все пак е Български оператор нали?Това както и да е.Искам само да допълня че аз също говоря безплатно с доста хора.Напълно безплатно.

Идеята е че аз съм военен,работя в една военноморска база близо до Бургас.Офертата на Мтел е всички работещи в тази база да говорим аванта.Правил съм фактури за по 30-35лв и с изговорени минути от рода на 2600мин.Щях да ви пусна един скан на фактъра от този род но не ми е ясно как да кача снимка,ще съм благодарен ако ме светнете де... :clap: Идеята основно е че безплатни разговори има.Зависи само къде и как.

Но не забравяйте че БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА......! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е добре де тъи като гледам не ми приличате на фирми.Как тогава си ги взехте тея карти? Например да не сте 40 приятеля и да праите някви шашми? Извинявам се за невежеството. Обяснете ми. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ами как, много лесно..... Събирате се няколко човека, хващате някой познат с фирма, и си взимате карти на името на неговата фирма. Вие си ползвате групата и си плащате таксите, а той си прибира фактурите!

Наистина някога имаше такова нещо като безплатен обяд...... Но сега незнам!!!???

Пробвал съм със Motorola CD930 и се е получавало не веднъж. Но този телефон го продадох преди 4 години и незнам дали сега ще стане. Ако някой има такъв ще му пратя кодовете да пробва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тъй като виждам, че говорите за безплатните минути в затворена група на Глобул искам да допълня, че всеки един оператор в страната предлага тази услуга. И тъй като аз съм част от екипа на най-големия оператор в България, за който представлява интерес мога да предложа на всеки да му изпратя оферта за такава група (разбира се само за корпоративни клиенти), с цени, условия по договорите и др. Ако някой наистина представлява интерес и е от София мога директно да направим среща и да го посъветвам за избора на тарифния план, без дори да ходи в търговския център на МТел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дайте най добре някой да разясни точно как става сформирането на една такава група колко е минималния брой карти които трябва да има групата, задължително ли е да е към някоя фирма и най важното - колко стува всичко това или е безплатно. Нека това бъде уточнено и за 3те ГСМ оператора! благодаря предварително на всички ви :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дайте най добре някой да разясни точно как става сформирането на една такава група колко е минималния брой карти които трябва да има групата, задължително ли е да е към някоя фирма и най важното - колко стува всичко това или е безплатно. Нека това бъде уточнено и за 3те ГСМ оператора! благодаря предварително на всички ви :) :)

<{POST_SNAPBACK}>

Относно МТел - групата се формира като бъдат регистрирани картите на Юридическо лице, като не е задължително да се купуват нови карти. Картите на физически лица могат да бъдат прехвърлени на името на фирмата (разбира се ако подписания договор до момента го позволява). Така между тези 20 карти ще можете да си говорите безплатно. Месечните такси са значително по-ниски и получавате безплатни минути извън групата (в зависимост от тарифния план безплатните минути могат да бъдат и към БТК).

Група може да се направи и с по-малко карти, но за препоръчване е да се формира група с поне 20 карти. Ако имате някакви въпроси можете да пишете на [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си ползвам SKYPE biggrin.gif ,но съм абонат на БТК АДСЛ-значи няма отърване от тия наши оператори и безплатно говорене,ей! :bye: :):ill:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами как, много лесно..... Събирате се няколко човека, хващате някой познат с фирма, и си взимате карти на името на неговата фирма. Вие си ползвате групата и си плащате таксите, а той си прибира фактурите!

Наистина някога имаше такова нещо като безплатен обяд...... Но сега незнам!!!???

Пробвал съм със Motorola CD930 и се е получавало не веднъж. Но този телефон го продадох преди 4 години и незнам дали сега ще стане. Ако някой има такъв ще му пратя кодовете да пробва.

<{POST_SNAPBACK}>

Няма да е лошо ако ги пратиш на мен! :angry::clap::clap::clap:cool.gif :bye: :bye: :bye:

А случайно ако някой знае някоя програма за безплатни разговори от компютър към някоя мрежа в страната нека даде link!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...