Премини към съдържанието
manutdivan

Проблем със стартиране на exe-та

Препоръчан отговор

Здравейте, търсих нещо по моя проблем но не можах да намеря - сигурно е от някой регистър изтрит, айде няма да гадая но ето го проблема. Не мога да отварям exe-та на десктопа - шорткъти правени преди време, както и такива в старт менюто. Единствения начин за отваряне на програми било то системен софтуер, било допълнително инсталиран е от папките в които са инсталирани. Давайки с десен бутон дори нямам опция Open или Open with ... Предполагам е от някой регистър понеже ползвах програма за изчистване на ненужни такива, опитах се да използвам system recovery, но нямам точки на възстановяване , май ги бях забранил или нещо такова, за да не ми заемат място. Очаквам решение на проблема - благодаря за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се оправи :):hush:;)

Пробвай да направиш repair на системата или нова инсталация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако проблема е само с шорткътите, а не със самите EXE файлове, пробвай този фикс : http://www.dougknox.com/xp/fileassoc/linkfile_fix.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен,на машината има "срамни въшки"...Трябва да се избият тотално,пък тогава да се фиксне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако проблема е само с шорткътите, а не със самите EXE файлове, пробвай този фикс : http://www.dougknox.com/xp/fileassoc/linkfile_fix.zip

Много благодаря - :speak::ph34r::P Получи се :ph34r:

Някой модератор ако иска може да затвори темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрайвете! и яз имах същия проблем и го оправих със първия файл дето е дал @Ken но сега не мога да отварям снимки! излизами този знак ??????????? Ще съм ви благодарен ако ми помогнете? П.с. Моля да ми помогнете!

Редактирано от pfoenix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.