Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ПРатиха ми някакъв файл и ми разбиха паролите: изтеглих тая програма mbam и сканирах с нея и откри това с dds.scr не става забива ми компа като я пусна какво да правя ето лога от malwarebytes Malwarebytes' Anti-Malware 1.51.0.1200 www.malwarebytes.org Версия на базата от данни: 6818 Windows 5.1.2600 Service Pack 3 Internet Explorer 7.0.5730.13 09.6.2011 г. 14:54:52 mbam-log-2011-06-09 (14-54-52).txt Тип сканиране: Бързо сканиране Сканирани обекти: 143668 Изминало време: 7 минута(и), 6 секунда(и) Заразени процеси в паметта: 0 Заразени модули в паметта: 1 Заразени ключове в регистратурата: 3 Заразени стойности в регистратурата: 0 Заразени информационни обекти в регистратурата: 3 Заразени папки: 0 Заразени файлове: 5 Заразени процеси в паметта: (Не бяха открити зловредни обекти) Заразени модули в паметта: c:\WINDOWS\system32\antiwpa.dll (PUP.Wpakill) -> Not selected for removal. Заразени ключове в регистратурата: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\Antiwpa (PUP.Wpakill) -> Not selected for removal. HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{431A8F4A-28B0-6C8F-B02A-D2913CF03427} (Backdoor.Agent) -> Quarantined and deleted successfully. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{431A8F4A-28B0-6C8F-B02A-D2913CF03427} (Backdoor.Agent) -> Quarantined and deleted successfully. Заразени стойности в регистратурата: (Не бяха открити зловредни обекти) Заразени информационни обекти в регистратурата: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify (PUM.Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully. Заразени папки: (Не бяха открити зловредни обекти) Заразени файлове: c:\WINDOWS\system32\antiwpa.dll (PUP.Wpakill) -> Not selected for removal. c:\WINDOWS\system32\Adobe\Adobe.exe (Backdoor.Agent) -> Quarantined and deleted successfully. c:\documents and settings\todor popov\application data\addons.dat (Bifrose.Trace) -> Quarantined and deleted successfully. c:\WINDOWS\system32:).dll (Rootkit.ADS) -> Quarantined and deleted successfully. c:\WINDOWS\system32\Java\logg.dat (Bifrose.Trace) -> Delete on reboot.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..!Повторете сканирането с МБАМ ..но този път направете пълно сканиране..!След като завърши се убедете че има отметки на всичко засечено и натиснете Remove Selected..!Рестартирайте компютъра си..!Опитайте отново да направите сканиране с DDS от тази инструкция: Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? ..!

Поздрави..!:)

Ицо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше да пуснете DDS след процедурата с МБАМ....!!!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.