Премини към съдържанието
GaDDMaNN

WIN98

Препоръчан отговор

Как се инсталираше първо win98 и след това ли беше xp смисъл като при windows 7 първо xp след това XP Някой случайно да има win98 и xp backup за acronis или от къде мога да намеря ,че не ми се занимава да инсталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и някой да има бекъп едва ли ще пасне на твоята щайга ! И да първо се инсталира Win98 и след това XP !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm Тук има разни версии, а самата инсталация става или от диск или се копира Win98 на харда и стартираш от дискета до команд промт. След това намираш setup на Win-а и стартираш. Общо взето като всяка друга инсталация, пита къде /С:Windows/ после настройки на дата, час място и т.н. мрежови настройки, а бе почти като ХР инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що да не пасне

щото ще е с различен процесор , различни драйвери за дъно и т.н. !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам бутващ диск win98 и си го инсталираш като ХР .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щото ще е с различен процесор , различни драйвери за дъно и т.н. !

Еее да де нали ще си ги вкарам аз после през safe mode пак трябва да ги трия дълга и широка значи само инстал

Чакай неска ми се наложи да сложа един външен хард диск на една стара машина с win98 но влезнах в сайта на производителя и нямаше драйвер за win98 кво да сваля ,че да тръгне на 98 usb mass storage нещо такова ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm

тва май е само за дискети

инсталирал съм ама забравих вече как беше

Като не знаеш Чичо Гошо знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее да де нали ще си ги вкарам аз после през safe mode пак трябва да ги трия дълга и широка значи само инстал

Чакай неска ми се наложи да сложа един външен хард диск на една стара машина с win98 но влезнах в сайта на производителя и нямаше драйвер за win98 кво да сваля ,че да тръгне на 98 usb mass storage нещо такова ?

Вземи малко и прочети за Win98 и после пиши глупости ! Това да не ти е NT базирана ОС , че да можеш да правиш такива неща ! Да не говорим какво мъка е слагането на драйвери на Win98 и особено ако имаш късмета да не уцелиш правилният драйвър и т.н. ! Общото между Win98 и WinXp , че и двете са M$ и да там с приликата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm

тва май е само за дискети

инсталирал съм ама забравих вече как беше

Ако минеш малко по-надолу има и миръри на ISO-та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.