Премини към съдържанието
Bogdan.St

Проблем със субтитри...

Препоръчан отговор

Здравийте, четох една дискусия за подобен проблем и направих всичко описано в нея, но нещо пак не е наред. Промених езика от регионалните настройки в контролния панел проверих какви кодеци имам и се оказа че имам K-Lite Codec Pack и в него има VobSubStrip. С две думи уж всичко е наред, а когато пусна филм субтитрите са само кръгчета и точки. Опитах и да променя настройките на KMPlayer, но и там не става. Не знам вече каква да правя и ще съм много благодарен ако някой ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравийте, четох една дискусия за подобен проблем и направих всичко описано в нея, но нещо пак не е наред. Промених езика от регионалните настройки в контролния панел проверих какви кодеци имам и се оказа че имам K-Lite Codec Pack и в него има VobSubStrip. С две думи уж всичко е наред, а когато пусна филм субтитрите са само кръгчета и точки. Опитах и да променя настройките на KMPlayer, но и там не става. Не знам вече каква да правя и ще съм много благодарен ако някой ми помогне.

Кажи си операционната система.

Редактирано от mergy_1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Windows 7. А и се оказа, че проблемът не е само в субтитрите. Не съм забелязал, защото в интернет няма проблем, но компютърът не изписва нищо на български дори думи в речника, а когато се опитам да пиша на кирилица пак пиша странни символи.

Редактирано от Bogdan.St (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

mergi_1, благодаря че поне се поинтересува от проблема ми, но след 2-3 часа ровене по форумите и след като разбрах точно какъв ми е проблемът всичко се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И да позная ли че проблема е бил в регионалните настройки? Ходил си гледам там, но нищо не си направил предния път. Важното е, че си оправил проблема сам. Така се учи човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.