Премини към съдържанието
Vasilian

Много странен проблем с дисплея

Препоръчан отговор

Хора имам много гаден проблем! Изведнъж докато си рових из флашката ми се обърна всичко с глава надолу! На лаптоп съм с Windows XP x86 SP3. Как да го оправя? Оправих го. Проблемът се оказа настройките на драйвера, но не мога да проумея как така са се променили сами?

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора имам много гаден проблем! Изведнъж докато си рових из флашката ми се обърна всичко с глава надолу! На лаптоп съм с Windows XP x86 SP3. Как да го оправя?

Оправих го. Проблемът се оказа настройките на драйвера, но не мога да проумея как така са се променили сами?

Завърти си екрана от драйвъра на видео картата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Завърти си екрана от драйвъра на видео картата.

Да, направих го и се оправи. Редактирах си мнението преди да отговориш. Все пак се радвам, че искаш да ми помогнеш :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самоволното променяне на настройките не на хубаво. Идеята ми е за наличие на гадинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самоволното променяне на настройките не на хубаво. Идеята ми е за наличие на гадинки.

Възможно е, защото днес отново ми го направи докато пишех коментар във Фейсбук. На настройките на драйвера има една отметка Enable rotation. Може тя да е причината. Сега я премахнах и дано не се променя отново.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно е, защото днес отново ми го направи докато пишех коментар във Фейсбук. На настройките на драйвера има една отметка Enable rotation. Може тя да е причината. Сега я премахнах и дано не се променя отново.

+ затова, че сподели със всички как си разрешил проблема. Де да бяха всички като теб!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

+ затова, че сподели със всички как си разрешил проблема. Де да бяха всички като теб!

Благодаря, аз винаги споделям, за да не се чудят другите как да го разрешат.
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.