Премини към съдържанието
Anita Tsonkova

Не мога да си свържа дъното ?

Препоръчан отговор

Здравейте Купих си ново дъно MSI PM8M-VH и.. гледах схемите ии нямам кабелче на което пише power sw и.. имам кабел m/b sw който незнам за какво е и къде се влкючва Много ще съм благодарна ако някой ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте Купих си ново дъно MSI PM8M-VH и.. гледах схемите ии нямам кабелче на което пише power sw и.. имам кабел m/b sw който незнам за какво е и къде се влкючва Много ще съм благодарна ако някой ми помогне

Повикайте някой, който да ви помогне или отидете на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Повикайте някой, който да ви помогне или отидете на сервиз.

то това е най-лесно но искам сама да си го вържа :D а и по това време вече сервизите са зарворили :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

КАк очаквате някой да ви помогне Ако искате помощ трябва да кажете, какво имате щом нямате тези, които изброявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

-------------Power Led--Power SW -------------2---4--------6-----8-------10 -------------1---3--------5-----7--------9 ------------HDD Led----Reset SW Горе долу това е схемата. 10 краче го няма, 9 остава празно. Важното е Power Led да е спазено + и -, другите са за индикаторите на устройствата и рестарта.

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От снимката като гледам има удебелени линии, което може да означава +. Т.е на Power Led + е краче 4, на HDD - краче 1, но възможно е на дъното да е означено друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Момчета, аз както разбирам въпроса... г-жата ги е чела тези схеми, за които говорите. Тя казва - нямам кабелче на което пише power sw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Момчета, аз както разбирам въпроса... г-жата ги е чела тези схеми, за които говорите. Тя казва - нямам кабелче на което пише power sw

power sw е нейното m/b sw :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На доста дъна и само Power Led-а е достатъчен за да тръгне..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

power sw е нейното m/b sw :wors:

Ами да де... тя жената това пита.

Ясно е че е така. Ама ако беше казала всички кабели какви са... най вероятно щеше да получи еднозначен и пълен отговор.

Но да. Сигурно вече се е оправила и без нас... щом не пита повече или не казва нищо друго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.