Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да оправя тези бутони на таскбара да не изглеждат така? (Нямам предвид комбинирането, а да не са толкова къси)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отвори Start, Run, напиши 'regedit' и намери следния ключ: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics Вдясно трябва да има низ на име MinWidth. Щракни два пъти върху него и в долното поленце, където трябва да има някакво число, впиши 1600. Рестартирай explorer.exe и промените ще влязат в сила.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отвори Start, Run, напиши 'regedit' и намери следния ключ: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics

Вдясно трябва да има низ на име MinWidth. Щракни два пъти върху него и в долното поленце, където трябва да има някакво число, впиши 1600.

Рестартирай explorer.exe и промените ще влязат в сила.

С 1600 стана прекалено дълго и написах 160. Благодаря! Помогна ми, нищо, че написа 1600 вместо 160. Аз не бих се сетил за този начин. Благодаря!!!!!! :wors::yanim: :yanim: :clap: :clap: :clap: :clap: :wors::wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.