Премини към съдържанието
bat onio

3D Driving School error

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Проблема ми е следният!След като свалих играта от замунда..и опитах да я инсталирам..,ми изписа една грешка точно,когато тръгна да се инсталира!Изписа ми това: FDICopy() failed: code 8 [ci-temp0.cab] !Моля ако някой..,знае как да я оправя да пише !Наложителна ми е тази игра..,тъй като ми помага да се упражнявам и пред компютъра !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Проблема ми е следният!След като свалих играта от замунда..и опитах да я инсталирам..,ми изписа една грешка точно,когато тръгна да се инсталира!Изписа ми това: FDICopy() failed: code 8 [ci-temp0.cab] !Моля ако някой..,знае как да я оправя да пише !Наложителна ми е тази игра..,тъй като ми помага да се упражнявам и пред компютъра !

Направи ли хеш проверка на файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм...,не знам как се прави !

Натискаш с десният бутон на мишката върху файла който си свалил в прозореца на торент клиента и там търсиш проверка на файла.Ако кажеш с какъв торент клиент си ще ти го обясня по подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Натискаш с десният бутон на мишката върху файла който си свалил в прозореца на торент клиента и там търсиш проверка на файла.Ако кажеш с какъв торент клиент си ще ти го обясня по подробно.

Flash Get !Благодаря !Направих този Хаш Чек...и зареди повече от инсталацията...,(до половината стигна) и след това пак ми изписа този ерор ?!

Редактирано от bat onio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Flash Get !Благодаря !Направих този Хаш Чек...и зареди повече от инсталацията...,(до половината стигна) и след това пак ми изписа този ерор ?!

Смени торент клиента примерно µTorrent.Или ако искаш пусни флаш гет да си досвали файла и няма да ти дава тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смени торент клиента примерно µTorrent.Или ако искаш пусни флаш гет да си досвали файла и няма да ти дава тази грешка.

Ами честно да ти кажа..,аз със флаш гета..,ми е най-лесно и удобно!Как така да го досвали?Аз играта съм я свалил!И сега нали сийдва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами честно да ти кажа..,аз със флаш гета..,ми е най-лесно и удобно!Как така да го досвали?Аз играта съм я свалил!И сега нали сийдва!

Като даде проверка показа ли ти че файла е свален 100%.Когато инсталираш нещо свалено спирай го да се сваля или сийдва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като даде проверка показа ли ти че файла е свален 100%.Когато инсталираш нещо свалено спирай го да се сваля или сийдва.

Ами като..,цъкна проверка и почва да ми зарежда на проценти(бързо,защото играта е малка)и става на 100% и така остава!Аз за да му цъкна проверката..,трябва да го дам на пауза(не ми дава да цъкна проверка,когато сиийдва) и чак тогава проверка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.