Премини към съдържанието
accel

Търся driver за SB live! 5+1 (SB0060) win XP 64 bit

Препоръчан отговор

Както съм написал горе, търся драйвер за Creative Sound Blaster Live модел SB0060 за операционна система Windows XP 64 bit.

Пакета драйвер за Windows 7/Vista за тези карти който се върти в нета не работи. Отказва да се инсталира и драйвера за стандартното XP/2K. Самия Windows също не я намира, което е малко странно.

Идеи? багодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както съм написал горе, търся драйвер за Creative Sound Blaster Live модел SB0060 за операционна система Windows XP 64 bit.

Пакета драйвер за Windows 7/Vista за тези карти който се върти в нета не работи. Отказва да се инсталира и драйвера за стандартното XP/2K. Самия Windows също не я намира, което е малко странно.

Идеи? багодаря!

http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=206&prodID=4857&prodName=Sound%20Blaster%20Live!&subCatName=Live!&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_4857,VARSET=CategoryID:1

Най-отдолу избираш ОС и даваш събмит и ти ги листва всички драйвери.Може и от сайто да ти детекне автоматично картата и да инсталира драйвер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробвай това Creative_sblive51_sp15

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свалих и инсталирах драйвера от сайта на Creative. Чак ме е срам :) Работи перфектно! Благодаря и на двамата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.