Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Деактивира или деинсталира ?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От деинсталиране на програми не става ли?

Не съм сигурен от windows update дали не може ако си я инсталирал от там.Иначе:

http://support.micro....com/kb/2435760

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Снощи си сложих един уин 7 64 бита. Днес тръгнах да слагам антивирусна но се сетих само за старата - microsoft security essentials. Инсталирах я но възникна пробрем- не може да се актуализира... Ако случайно знаете как да предотвратя този проблем - казвайте. Ако не, идеи за хубава антивирусна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSE изисква валидация на лиценза. Ако Windows-a ви не е Genuine (оригинален), може и заради това да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш,печелиш Битдефендер антивирус плюс за 1г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" MSE изисква валидация на лиценза. Ако Windows-a ви не е Genuine (оригинален), може и заради това да е... "

Освен това мисля, че трябва да позволиш и ъпдейта на ОС т.е не ми се вярва, но ако си забранил функцията - разреши и опитай отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся отзиви за

Microsoft Security Essentials - добра и достатъчна защита ли е за моя компютър?!?

Първо за да я ползваш е нужно wuindos-а ти да е лицензиран,а не пиратски,друго- тежичка е,много по-добър избор за мен е аваст. И на XP не се държи много добре програмата,виж със 7 е друго нещо...Но според мен за сега от безплатните антивирусни най-доброто е аваст.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея защо програмата се гаври с някои стари машинки? Примерно току що я махнах от една система, п4 3гхз HT, 1гб рам, win xp x86 sp3. Като хвана да местя някой прозорец и се усеща забавяне, а при рязко местене наляво надясно направо си прави екрана бял. А на няколко други машини ми се случи системния й процес ms eng нещо си да точи 50+ процента процесор. Деинсталацията помогна във всички случаи. Примерно слагам AVG free и всичко е наред. Това ми се случва на току що инсталирани машини. До колкото помня и под уин 7 се получава. ОС не е оригинална, но ъпдейтите им вървят и се мислят за оригинални. изключвам проблема да е в релийза, защото го слагам примерно на 20 компютъра и на 2 ми прави горния проблем с вирусната. Предпочитам да я слагам, защото нещата са много улеснени за потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели ! Трябва ми антивиросната на Microsoft понеже на бащами са я препорачали ,но не приема windowsa и казва ,че е пиртски .Аз знам ,че е пиратски ,но разбрах и ,че има начин да се кракне без да ти разпознае windowsa .Ако някой може да ми помогне с „излъгването" ще съм много благодарен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма как да стане, ако не ти е легално копието на Windows. :)

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш ли оригинален windows забрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, забравихме я тази програма...

Нова версия: MSE 4.1.0552.0 Final

Има подобрения - хареса ми опцията при почистване на трудни зарази да възстанови повредени файлове директно от "облака"...

Източник comss.ru.

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам лек и дразнещ проблем с

Microsoft Security Essentials постоянно ми излиза това съобщение ще ви го покажа, влизам в директорията която ми описва съобщението но няма такъв файл с подобно разширение, дайте моля ви мнение как да го премахна? post-330757-0-79742500-1352654282_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпрати ли го за анализ, както те подканва?

Има голяма вероятност да е зловреден код:

Most antivirus programs identify winmgr.exe as malware, such as TrendMicro identifies it as TROJ_BUZUS.BHE, and Kaspersky identifies it as Worm.Win32.VBNA.b.

Направи едно бързо сканиране с Malwarebytes и ако открие нещо, пусни нова тема в специализирания раздел ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да изпратих го, то това съобщение се появява само като включа компютъра, натискам върху "изпрати" и на следващия ден като пусна пак компа и отново пак се появява, извинявай за въпроса

luckyboy, но кой е специализирания раздел?? Аз за първи път пускам тема и ми е малко не ясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах добре е да направиш едно профилактично сканиране с Malwarebytes, за да не се пускат излишни теми.Раздела е този:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах добре е да направиш едно профилактично сканиране с Malwarebytes, за да не се пускат излишни теми.Раздела е този: http://www.kaldata.c...-да-правя-сега/

---> темата е заключена и не мога да пиша в нея сканирах и ми отри това ----> post-330757-0-53045200-1352656972_thumb. да ги трия ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...