Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На мен ми се е случвало ПЦ-то и флашката да са ми абсолютно чисти и антивирусната пак да ми слага файлове под карантина .

Как така чиста и същевременно антивирусната ти слага файлове под карантина? Отговори си сам дали е възможно това!

Направи да се виждат скритите и системните папки и тогава ще видиш празна ли е или не! 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 402
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Толкова и разбираш.... Поради парите, които предлагат MS, както и възможностите им, много специалисти се полакумиха да отидат в MS, дори и от Symantec напусаха, за да отидат при тях.

О.К. Понеже участваш в тестовете с реални заплахи, може да пробваш виртуална машина. Но винаги пробвай с една програма за защита. Ако искаш, може да накачулиш виртуалката като Virustotal, но така няма

Добрата новина е, че не виждам следи от ZeroAccess...Имате обаче доста боклуци, които е добре да почистим. Преди да преминем към  опитите за възстановяване на MSE моля деинсталирайте avast напълно!  

Публикувани изображения

Как така чиста и същевременно антивирусната ти слага файлове под карантина? Отговори си сам дали е възможно това!

Направи да се виждат скритите и системните папки и тогава ще видиш празна ли е или не! 

Да има и такива случаи ! Случвало ми се е най-често с игри въпреки че случаят тогава не беше същия  :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също ми се е случвало.

Решението - важните файлове се копират, и след това пълен формат на флашчето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте преди имах Microsoft Security Essentials инсталирана на моя компютър, реших да премина на ESET Smart Security по време на инсталацията обаче ми изписва, че имам инсталиранa MSE (Microsoft Security Essentials) антивирусна, как мога да премахна напълно MSE тъй като смятам, ако ми хареса Smart Security да си закупя лиценз за нея?

Благодаря 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премахваш я от контролния панел и ако има остатъци, изтегляш фикса и го стартираш като следваш инструкциите - Microsoft Fix it 50535.

Повече информация можеш да намериш ТУК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ще попаднеш,както казват „от трън,та на глог„ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз честно казано я предпочитам пред другите антивирусни.Опитай през контрол панела но имай предвид че остава една папка с регистри в C,след деинсталацията,потърси я,отвори си старт менюто и чрез търсачката трябва да я откриеш и изтриеш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Искам да попитам за антивирусната ми Microsoft Security... последно е сканирала на 10.02.2013 в 11.37 часа. От нея неделя до сега 21.02.2013 ...миналата неделя само пропусна..не е сканирала а мисля, че беше пусната защото я пускам всеки ден след като включа компа. Сега само уж и промених графика ...т.е пак го зададох да сканира всяка неделя около 12. Въпросът ми е дали така..тази неделя ще се пусне или ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма никаво значение - така или иначе пропуска един куп заплахи, отделно че няма друга антивирусна дето да сканира толкова бавно...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте приятели ! Имам проблем с програмата Мicrosoft security essentials като я отворя и ми изписва съобщението: The program can't start because mpclient.dll is missing from your comptuer.Try reinstalling the program to fix this problem.Публикувано изображениеПробвах да изтрия програмата,но от контрол панел не става нито от папката .. не знам какво да правя..Моля ако някой знае как да оправя проблема да сподели,защото така съм без антивирусна  :(  :(

post-332919-0-21397500-1366490894_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Търся добавка за Microsoft Security Essentials която да показва дали компютъра е безопасен или е заразен ... ако можете помогнете ... ще ви бъда благодарен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся добавка за Microsoft Security Essentials която да показва дали компютъра е безопасен или е заразен ... ако можете помогнете ... ще ви бъда благодарен :)

Синко! Това е безплатна антивирусна програма на" Microsoft"

Ето, само чети, тегли и инсталирай. Ама наистина...чети!

http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=5201

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синко! Това е безплатна антивирусна програма на" Microsoft"

Ето, само чети, тегли и инсталирай. Ама наистина...чети!

http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=5201

имам я но търся добавка с която да ми показва защитен ли е компютъра както комодото показва

ето и линк https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaryuGgZpa379-SJw_HBo1TXP7FmTVnMCwZDLxhIZsDpmXtWdZ

Редактирано от qvorat (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft Security Essentials сама се обажда ако има проблеми. Ако няма - мълчи!

Не се безпокой ако не те притеснява - значи всичко е наред. Но приставки няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, когато се опитам да актуализирам дефинициите на MSE ми показва ето това:

Публикувано изображение

И така отново и отново.Пробвах с рестариране -  не става.Нямам проблеми с интернет връзката.С легален Windows съм 64 бита.Деинсталирах програмата, при нова инсталация ми дава грешка 0x80070645.Пробвах да актуализирам и с включена и изключена защитна стена.Нямам hamachi или нещо друго, което да смущава връзката.Не знам какво става.. някакви съвети ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видяхте ли тук:

http://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/mse-protect_start/mse-install-error-code-0x80070645/07b750da-341a-44b6-887f-39c9c11353ed

Проверихте ли за зловреден софтуер, защото в момента има рууткит - ZeroAccess, който успешно я дезактивира и блокира?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да проверя нещо и затова:

• [*]Моля изтеглете
Farbar Recovery Scan Tool (според версията на Windows изберете 32 битовата или 64 битовата версия) и го запазете на десктопа. [*]Стартирайте файла FRST.exe (или FRST64.exe) [*]Програмата ще се стартира. Натиснете YES за да се съгласите с лицензионното споразумение. [*]Сложете всички отметки. [*]Натиснете бутона SCAN. [*]Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа. [*]Прикачете лог файловете в следващия си коментар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване