Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какво кандидатстване и свободни места?Само се логнах и директно ''отидох'' да я свалям>>>

Без да знаеш, не говориш! Има ограничена бройка, както беше с MS Office на бета тестването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да знаеш, не говориш! Има ограничена бройка, както беше с MS Office на бета тестването.

Ето, пак изкривяваш нещата.Писал си

Кандидатствах за бета тестър и имаше свободни места, та

Е, аз не кандидатствах, а просто се логнах и свалих бетата.Никой не ми е казвал да побързам, че ще свършат местата, хаха.:)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво съм изкривил? Точно така се получава. Те си запазват правото да не ти разрешат достъп до такава информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

много ми се иска да разгледам MSE на виртуалката но, не става досещате се защо , ако някой може да помогне да се обади:)

Редактирано от stonit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

много ми се иска да разгледам MSE на виртуалката но, не става досещате се защо , ако някой може да помогне да се обади:turkey4:

Пиши на лични какво точно искаш и ще го направим ... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за 40   минути не  можа да се обнови

Вчера ми попадна лаптоп с МСЕ, който не искаше да се ъпдейтне въобще. Излизаше съобщение за ъпгрейдване към по-нова версия, но след опит за това излизаше някаква грешка. Оказа се че Уиндоуса му бяха изключени автоматичните ъпдейти, и кой знае откога не се беше ъпдейтнал. След като ъпдейтнах Уина и МСЕ се ъпгрейдна и ъпдейтна без проблем...

Не обърнах внимание обаче на ъпгрейда, по-нова версия ли има, или някои модули само се смениха?.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера ми попадна лаптоп с МСЕ, който не искаше да се ъпдейтне въобще. Излизаше съобщение за ъпгрейдване към по-нова версия, но след опит за това излизаше някаква грешка. Оказа се че Уиндоуса му бяха изключени автоматичните ъпдейти, и кой знае откога не се беше ъпдейтнал. След като ъпдейтнах Уина и МСЕ се ъпгрейдна и ъпдейтна без проблем...

Не обърнах внимание обаче на ъпгрейда, по-нова версия ли има, или някои модули само се смениха?.....

това е последното

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам малък проблем.

Погледни три поста по-нагоре №180 - там за същата грешка говоря. Пробвай да обновиш първо Windows. Предполагам някой от най-новите ъпдейти за сигурност са нужни да са на ОС, или щото пуснаха пак техния Microsoft malicious software removal tool и без него не иска МСЕ да се обнови, нито да се ъпгрейдне.... незнам.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни три поста по-нагоре №180 - там за същата грешка говоря. Пробвай да обновиш първо Windows. Предполагам някой от най-новите ъпдейти за сигурност са нужни да са на ОС, или щото пуснаха пак техния Microsoft malicious software removal tool и без него не иска МСЕ да се обнови, нито да се ъпгрейдне.... незнам.....

Уина не се ъбдейтва изобщо-ъбд са пуснати

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Планиран е нов antimalware engine (ядро) за 16.08.2010. Версията на новия енжин ще бъде: 1.1.610X.0

Става дума за следните програми за сигурност на Microsoft: Microsoft Security Essentials (MSE) и Forefront Client Security (FCS)

Източник: Тechnet, Microsoft Corporation (09.08.2010)

P.S. Както винаги, от Microsoft не предоставят предварителна информация за промените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Планиран е нов antimalware engine (ядро) за 16.08.2010. Версията на новия енжин ще бъде: 1.1.610X.0

Става дума за следните програми за сигурност на Microsoft: Microsoft Security Essentials (MSE) и Forefront Client Security (FCS)  

Източник: Тechnet, Microsoft Corporation (09.08.2010)

P.S. Както винаги, от Microsoft не предоставят предварителна информация за промените.

Ъпдейта автоматично ли ще стане или ще трябва преинсталиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейта автоматично ли ще стане или ще трябва преинсталиране?

Би трябвало да стане автоматично. Откакто е излязла първата стабилна версия на MSE аз не съм я преинсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам дали Micrsoft Security Essential ще попречи на работата на някоя антивирусна? Благодаря предварително :rolleyes:

==============================

Търсачката не е мръсна дума!

mihnev_sz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще пречи. Две или повече антивирусни си пречат взаимно. Използвай само 1!

Редактирано от dimitrov09 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва да изтрия Micrsoft Security Essential. Ако може ме съветваите коя антивурсна е по добра Micrsoft Security Essential или Eset Nod32 или някоя която вие използвате

Редактирано от mitko6754 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си имидж на системния дял,и деинсталирай настоящата АВ след това.Инсталирай си MSE или друга, и тествай каквото ще тестваш.После или остани с нея,или си върни системата с направения имидж.AVG имат нова Free версия,може да пробваш.

Редактирано от galin59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мене си остави само MSE - достатъчно лека, надеждна е а и не на последно място е безплатна :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мене си остави само MSE - достатъчно лека, надеждна е а и не на последно място е безплатна :rolleyes:

Да,но програмата работи ако са включени автоматичните обновления на Уиндоуса. Ако Уина му е пиратски ще изхвърчи.Слагай Аваст 5 FREE и забрави за проблеми.. :rolleyes: Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва да изтрия Micrsoft Security Essential. Ако може ме съветваите коя антивурсна е по добра Micrsoft Security Essential или Eset Nod32 или някоя която вие използвате

Micrsoft Security Essential на този етап за мен е слаба защита. (в никакъв случай не слагай AVG поради простата причина че е доста слаба). От безплатните ти препоръчвам Avira или Avast. И двете са добри, на едно ниво са - въпрос на избор е коя ще сложиш. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на мнение, че до момента Micrsoft Security Essential не е на нивото на Avast! 5 Free.

Дори бих предпочел Avira Personal Free, отколкото Micrsoft Security Essential.

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но програмата работи ако са включени автоматичните обновления на Уиндоуса. Ако Уина му е пиратски ще изхвърчи.Слагай Аваст 5 FREE и забрави за проблеми.. :(

Ако Уин-а му е пиратски или "не излекуван" както трябва изобщо няма да може да инсталира MSE!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на мнение, че до момента Micrsoft Security Essential не е на нивото на Avast! 5 Free.

Дори бих предпочел Avira Personal Free, отколкото Micrsoft Security Essential.

Абсолютно.Подкрепям.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Microsoft започна да разпространява своя антивирусен пакет Security Essentials и през системата за обновления Windows Update. Програмният продукт е представен като опционален ъпдейт KB2267621, инсталирането на който става само със съгласието на потребителя. Естествено, антивирусът може да бъде свален и от сайта на продукта.

Съгласно обнародваната статистика, антивирусният пакет Security Essentials вече се използва от 31 млн. потребителя по цял свят. Най-много инсталации на продукта има в САЩ, след които следват Бразилия, Великобритания, Германия, Франция, Япония и др.

Напомняме, че за годишнината на продукта Microsoft преразгледа политиката за лицензиране на Security Essentials и позволи неговото използване и в средата на малкия бизнес, където се използват не повече от 10 работни компютъра.

Източник: PC World

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...