Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Покажете вашите авторски снимки 2

Препоръчан отговор

Гледка ,която ми спря дъха ....и си струваше всичката пролята пот :) .Остров Самотраки ,Гърция

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

третата бива ( става за гледане )

Много добре съм те хванала на тази снимка нали?Само не помня защо си бос?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената добра, която успях да направя днес...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не помня защо си бос?

Защото си ми откраднала обувките, не те е срам !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Поздрав от въздуха

Публикувано изображение

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро се уча да снимам портрети и ето един опит.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега тука само частта с лицето:

Публикувано изображение

динамиката не е достатъчно "разтегената", липсва дълбочина в черното и има лошо разпределение на светлото по лицето. Не "грее", ами е синкаво тъжно мрачно мъгливо. Като гледам ( с пипетката де) даже и по носа няма прегоряло, значи от RAW може да се обработи да стане доста "по-жива" картинка.

Възможно е ако контраста е засилен на екрана ти, да ти изглежда по-добре, но при мен не е както би могло да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми,само трябваше тези петанца да ги махнеш,иначе светлината си е уцелил,и снимката е станала много хубава ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Много естествена и непринудена снимка.

А ако някой намира кусури за допълнителна обработка, няма смисъл да му се обръща внимание, защото и да ги има, те правят фотографията непреднамерена и естествена. ;)

(А пък не трябвало да се следват писани правила.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен лично белгиец ми лилавее снимката, която си показал, може и от монитора да е, но скоро е калибриран, не знам. Като цяло на мен ми хареса как се получи снимката и спрях до тук с обработката, защото ми хареса резултата. Снимката стана спонтанно, казах на момата да се обърне, като тя не знаеше, че ще я снимам. Наистина може и по други начини да се обработи, но този ми допадна най - много. Мерси за критиките все пак. А петънцата изобщо не бях обърнал внимание на тях и чак когато я качих забелязах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е така виж как е неестествено стои кожата. Сега в момента не съм си в квартирата и съм на лаптопа, а пък той жълтее, на кой да вярвам сега :ph34r: . Имам още няколко, но като се върна в квартирата чак тогава ще ги кача, че са ми в другата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sakuraki - мисля не един път си пускал снимки на "момата - както я наричаш", а за мен е изключително чаровна. Като гледам редакцията на МУНЧУ, явно е направил веждите по свой образ и подобие и като цяло е ОСРАЛ снимката.

Както написа gothicrock - Много естествена и непринудена снимка.

И за да не е съвсем спам, едно фото на сина на мой приятел...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Като гледам редакцията на МУНЧУ, явно е направил веждите по свой образ и подобие и като цяло е ОСРАЛ снимката.

...

Е, хайде сега. Че я е подмладил, подмладил я е. Ако не жълтееше снимката и ако беше пипнал малко повечко и кожата, щеше да е още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен точно последната редакция обезличава . Момичето има специфични, дълбоки и изразителни очи,защо трябва да се замазва това? Сякаш има два пръста фон дьо тен на лицето, за каква естественост говорим. Пък и какво има да му подмладяваш на 20 годишен човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oригиналната снимка е най-добра, другите имат вид на евтин колаж ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че има за подмладяване този двайсетгодишен човек - има. Няма идеални хора и ако на бръчките около очите и кожните дефекти му викате естественост, то аз се въздържам и няма да се присъединя към бурните овации. За фон дьо тена съм съгласна, попрекалил е. Под пипване на кожата имах предвид очевадните кожни проблеми.

С риск да засегна момичето от снимката, но ми изглежда прекаляващо с нощния живот или с книгите.

Ако е второто - да ги спира :-)))

Иначе Саки е направил много хубава като цялостно излъчване снимка.

Стига толкова от мен, че започнах да се бутам в А група... но що пък да не се изкажа и аз :-))

Светли празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.