Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравей Мите!Да,от екрана-прекият път с десен бутон.Иначе стартира без проблем. :rolleyes:

Това е защото отваряш свойствата на прекия път,при което се получава грешката.Но за какво ти е да гледаш свойства на приложение,по този начин.Пот плейъра си има меню,ако искаш да променяш нещо,от там се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото в прекият път на Avast,uTorent,Xrom и т.н този проблем в свойствата го нямам.

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви качвайте най добрия плеър в сайта не се излагайте толкова други неща качвате а Daum PotPlayer защо не го качвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми качи го, а и той не е по-добър от другите плеъри, а и зависи на кое казваш на най-добро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек, толкова ли е трудно да ползваш google. Отделно има български форуми дето се качват всички излезли до момента версии на плейъра. Безсмислена тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
   Моля ви качвайте най добрия плеър в сайта не се излагайте толкова други неща качвате а Daum PotPlayer защо не го качвате?

Някой ти е длъжен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плейъра е в пъти по добър от Kmplayer и за мен е най добрия за плейване на филми до 5гб. Такива мкв филми съм подкарвал на стари машини без да циклят. И аз много пъти съм се чудил защо новите бъкани с adware версии на кмплейъра качват а на пот не.Разликата между двата за мен е огромна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pot Player, streaming проблем в домашна мрежа.Картината,говор насичат постояно .

Имали решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлям боб в момента.

edit: Боба казва, че няма решение на така зададения въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При streaming на видео фаил в домашна мрежа възниква като проблем накъсване на картината и аудиотона .Имали начин да се оправи тоя проблем?

Дано да съм го сковал тва изречение.

Редактирано от Compare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни, когато се опитам да пусна някой филм ми излиза следната грешка: http://prikachi.com/images/836/5832836z.jpg а най-странното е че не винаги се появява грешката. Примерно пробвам 2 пъти, на 3-тия път филма се пуска все едно не е станало нищо. Деинсталирах програмата, почистих с Ccleaner, после пак я инсталирах и същата работа (с Win. Xp Sp3 съм). Или пък понякога  плеъра се стартира без проблем обаче няма картина само звук.

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се е получил някакъв проблем със съответния плеър и с кодеците, които поддържа от моята практика наблюдавам, че проблема не може да се оправи даже и с деинсталиране и почистване на регистрите и инсталиране отново.

Пробвай с друг плеър( KM Player например) или пробвай с друга версия на POT Player.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се е получил някакъв проблем със съответния плеър и с кодеците, които поддържа от моята практика наблюдавам, че проблема не може да се оправи даже и с деинсталиране и почистване на регистрите и инсталиране отново.

Пробвай с друг плеър( KM Player например) или пробвай с друга версия на POT Player.

Преди ползвах Км-плеъра, обаче при някои филми се появяваше едно странно пукане/пращене (не е от кулоните). От тогава си карам с Пот-плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Защо не пробваш VLC player, за мен това е един от най-добрите плеъри в момента. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Защо не пробваш VLC player, за мен това е един от най-добрите плеъри в момента. ;)

Преди съм го пробвал и не ми допадна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди съм го пробвал и не ми допадна.

Аха, така като гледам този PotPlayer ми напомня за Gom Player, него пробвал ли си го? Също доста стабилен плеър според мен. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че виновника за проблема с PotPlayer-a е utorrent-a. Почти винаги когато програмата за сваляне е пусната и се опитам през това време да пусна филм, се появява следната грешка. http://prikachi.com/images/836/5832836z.jpg (забележете долу в дясно в системния трей че utorrent е стартиран). А когато utorrenta-a не е стартиран никакви проблеми с PotPlayer. Идеи ??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че виновника за проблема с PotPlayer-a е utorrent-a. Почти винаги когато програмата за сваляне е пусната и се опитам през това време да пусна филм, се появява следната грешка. http://prikachi.com/images/836/5832836z.jpg (забележете долу в дясно в системния трей че utorrent е стартиран). А когато utorrenta-a не е стартиран никакви проблеми с PotPlayer. Идеи ??? 

Ако това наистина ти е е болежката - има лек за нея просто преминаваш към QBitTorrent който си е жив близнак на Микроторента откъм външен вид но доста по малко бъгав от него и доста по добре работещ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже от къде да си увелича субтитрите на телевизора при гледане на филм от лаптопа с POT Player?С предишните плеъри знаех как но при този не можах да увелича големината им.Не можах да открия опция в менюто му за повишаване на големината им в проценти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Субтитрите в PotPlayer (1.5.33869) можеш да ги увеличиш с Alt+PageUp или намалиш с Alt+PageDown в пиксели, а не в %.

Шрифтовете и техните размери са налични с Alt+F. Предполагам и за новите версии на плейъра клавишните комбинации важат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета Angel.Както винаги пръв приятел готов да помогне с неограничен брой познания относно компютрите.За мен си номер едно-най великият с отговори точни,ясни и кратки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте днес си обнових плеара и цялото му меню стана на квадратчета . Някои имали идея как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре да го премахнеш и после да го инсталираш наново. Ако не се оправи, вероятно трябва да инсталираш по-стара версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с по старата версия всичко се оправи ,явно най-новата нещо не и е наред . но дори и сега пак не намирам опция за смяна на езика ??? Въобще съществували такава опция 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Как се импортират настройките на новоинсталирана версия?

Преди нея ги експортирах от старата.

Проблемът е, че по погрешка му дадох Default settings и сега

няма нищо общо с предишните ми настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...