Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Link: Няколко мои Screensavers

Препоръчан отговор

Здравейте :bye:

С много обич ви подарявам тези два пеещи скрийна,които направих сама.Първият е с една песен,а вторият с две.

Надявам се да ви харесат :offtopic_s:

Ако имате свои,давайте ги тук-да се порадваме всички cool.gif

Специални благодарности на Tragedy,без чиято помощ нямаше да стигнат до вас.

Благодаря ти,приятелю :offtopic_s:

http://kaldata.host.bg/www.kaldata.net/Temp/ALBENA1.scr

http://kaldata.host.bg/www.kaldata.net/Temp/ALBENA2.scr

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей haidukpikaso!

Впечатлена съм.Мисля,че съчетанието между музика и природни картини е много сполучливо.Въздействието се подсилва и от използваните ефекти и от факта,че си направила пеещите скрийнове сама.Безкрайно уважавам хора,които си поставят цели и ги постигат,без значение с колко труд,а също и хората,които го оценяват като Tragedy,който е финализирал начинанието.

Освен всичко друго от скрийновете лъха позитивизъм и любов към живота.

Поне на мен ми говори за романтичен и широко скроен човек.

Не,че искам да влизам в ролята на рецензент или психолог,просто описвам въздействието.

Благодаря ти за удоволствието. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,danina,за милите думи :P

И съм безкрайно щастлива,когато мога да зарадвам някого.

Скрийните ги правя с програмата Top Screen Saver Maker-много лесно се работи с нея.Само трябва да имаш добра колекция от тапети,а моята е вече над 500-и съм си ги сортирала тематично :)

Специално за всички мъже в Калдата-както и за всички ценители на автомобили-най-новият ми скрийн с песента *Gasolina* cool.gif

Благодаря ти отново,Tragedy :)

http://kaldata.host.bg/www.kaldata.net/Temp/GASOLINA.scr

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво браво, много са добри. при положение че си се постарала става още по-приятно гледането им :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво :) Впечетлена съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

:bye:

С много обич ви подарявам още един скрийн.

Той е с песента на GREGORIAN - *Moment of peace*.Всички,които са гледали клипа *Интервю с Господ*, знаят песента.

Първоначалната ми идея беше да напиша и текст към скрийна,но после се отказах.Защото всеки един от нас по различен начин общува с Бог.И затова не написах нищо.

Вие ще си го напишете-със сърцето си.

Посвещавам този скрийн на всички,които ги няма вече при мен и които ме чакат да се върна у Дома.

И благодаря на Бог-за шанса,който ми даде-да живея втори живот.

Специални благодарности на Tihichko,който ме научи как да качвам файлове,за огромното търпение и желание да ми помогне.

Щастлива съм,че имам приятел като теб!!! :kiss2:

http://free.data.bg/haidukpikaso/ALBENA3.scr

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване