Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gaz370

Проблем при преинсталиране

Препоръчан отговор

Здравейте, от днес имам Nokia 6500 slide и исках да си го преинсталирам сам вкъщи(както съм правил със всичките си Нокий), обаче този път ударих на камък и немога да разбера защо се получава така... Знам, че по-принцип долу трябва да ми изпише какъв ми е текущия софтуер и този който е последния и също така копченце REINSTALL точно затова ми е въпросът... Пускам снимката и дано ми помогнете :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от днес имам Nokia 6500 slide и исках да си го преинсталирам сам вкъщи(както съм правил със всичките си Нокий), обаче този път ударих на камък и немога да разбера защо се получава така... Знам, че по-принцип долу трябва да ми изпише какъв ми е текущия софтуер и този който е последния и също така копченце REINSTALL точно затова ми е въпросът... Пускам снимката и дано ми помогнете :rolleyes:

какво толкова неясно има, пише че имате последната версия на софтуера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво толкова неясно има, пише че имате последната версия на софтуера

Неясно ми е защо немога да си го ПРЕИНСТАЛИРАМ трябва да мога да го преинсталирам, а нестава това ми е неясното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че за какво ще преинсталирате. Това да не ви е компютър и да има нужда от подмяна на операционната система от време на време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че за какво ще преинсталирате. Това да не ви е компютър и да има нужда от подмяна на операционната система от време на време?

Мисля, че ясно съм се изразил, че искам да си го преинсталирам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това даже няма операционна система, към автора, знам че е офтопик, настоятелното ти желание да преинсталираш нещо си, което поддържа java, с последния firmware е, е породено от?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това даже няма операционна система, към автора, знам че е офтопик, настоятелното ти желание да преинсталираш нещо си, което поддържа java, с последния firmware е, е породено от?

Породено е от това, че искам да знам, че съм си направил телефончето както трябва и си ми е наред... Айде стига с тия тъпите върпоси, аз съм пуснал тема с въпрос да питам защо е така, а вие тука ме питахте хиляда въпроса защо тва защо онова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.