Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DevilLady

Започнах да пуша, а знам че НЕ трябва!

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Била съм свидетел на много заклети пушачи, хора за които никога не съм мислила че ще могат да откажат цигарите, да го правят отведнъж и да не се връщат след това към този си навик - когато им се появи сериозен проблем със здравето. Така че няма невъзможни неща. Това, че някой или повечето в компанията пушат не може да е причина, бъдете малко по-зрели, вярно че сте тийнейджъри ама все пак....

Редактирано от starstar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси хора...от 2 дена не съм пушила и даже не съм се замисляла много много за цигари...е аз на съм била пристрастена просто в онзи момент не знам защо, но така ми се струваше... Малко по-малко проблемите си отиват (приеха ме където исках) и няма смисъл да пуша , а и да имам проблеми пак няма да го правя :clap:

Редактирано от DevilLady (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пушете, защото свикнете ли и станете ли зависими от никотина - отказаването е трудно. Аз съм пушил по кутия, кутия и половина на ден, но преди 8 години ги отказах. Просто подарих двете кутии които имах в джоба си на първия срещнат пушач и казах край. Вярно, първия месец ми беше доста трудно но бях решил, че достатъчно съм се тровил с пушек. Сега просто не мога да си представя как съм си давал парите за цигари, каква лоша миризма се е носила от дрехите и устата ми. В моя дом и в колата ми не се пуши. Тютюнопушенето отдавна не е на мода. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

, а и да имам проблеми пак няма да го правя :clap:

Ти нямаш проблеми и никога няма да имаш!

Само така си мислиш.Другите ще имат проблеми,ти не.

Важното е да гледаш положително на всяка една ситуация и да извлечеш + за себе си.

Поздрави и Успехи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нямаш проблеми и никога няма да имаш!

Само така си мислиш.Другите ще имат проблеми,ти не.

Важното е да гледаш положително на всяка една ситуация и да извлечеш + за себе си.

Поздрави и Успехи!

Всъщност си много прав...благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро на тебе ти трябва, щом момичета искаш да биеш!

Евала, голям си мъж!

Щом не го разбра от първия път, няма да го разбереш и от втория.

Не искам да ти обяснявам.

А колко е голям си пише във акаунта му.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мисля че боя ще реши проблема - мои приятели ги хванаха като бяхме малки и ядоха бой, но не ги отказаха. но определено тоя дето продава цигарите или ги дава на дете е за бой и то корав... не е по различно от наркотиците - сега гледам съседите - нямат пари за хляб дето се вика, но всеки ден си купуват по 4 най малко... по една на човек... за мен пушачите са чисти наркомани - поне 90% от тях - щом не могат да идат на заведение или са в колата ми и да изтраят 10-15 минути и като излязат да запалят цигара

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нищо не помага.. пуши но без да гълташ. Защо ? - Ако се чувстваш толкова неудобно пред приятелите си ... ти и без това ставаш пасивен пушач след като си сред тях.... Много глупав съвет някой би казал ... но пак е нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събрах ме се и поговорихме.Вече не пушим.Може би това беше лиготия или просто беше нещо ново и непознато за нас :friends1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има къде по интересни забавления отколко да пушите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така 2 години пушех доста, но...криза е. Просто си казах "няма повече" и от тогава не съм пипал кутията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събрах ме се и поговорихме.Вече не пушим.Може би това беше лиготия или просто беше нещо ново и непознато за нас :(

Браво! Видя ли, че не е толкова трудно, стига да имаш малко воля, но и да проявиш разбиране, че цигарите не решават проблемите, а са част от тях, пък колкото и клиширано да ти звучи това. На твоята възраст не би могла да станеш "редовен" пушач по чисто финансови причини - цигарите съвсем не са евтини вече, а и кампанията срещу тяхната употреба отдавна е с световен мащаб. Просто няма смисъл да се пуши, нищо не печелиш от това, а вредите са на твой гръб.

Да, съзнавам, че мнозина биха ме обвинили в лицемерие, защото съм бил пушач по-дълго време, отколкото повечето тук години имате, но имам вече над 6 години зад гърба си без цигари. При това почти всички около мен са активни пушачи, но броят им постоянно намалява, защото хората постепенно ги спират, стига толкова.

Направили сте най-важната стъпка, но не правете друга в погрешна посока!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мислите си,че да даваш пари, за да се тровиш е модерно, ама вече не е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не спирай. Аз пуша вече 2 години и спрях да имам проблеми с нервите. Просто и лесно решение е пуши. И не вярвай че ще умреш от цигарите, за да умреш от тях трябва да си пушила поне 20 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то от никоя дрога не се мре, ако се употребява в дози които не са летални или потребителят няма алергия. Обаче коствените жертви в това число и тези покрай употребяващият н са никак малко7

Според мен не спирай. Аз пуша вече 2 години и спрях да имам проблеми с нервите. Просто и лесно решение е пуши. И не вярвай че ще умреш от цигарите, за да умреш от тях трябва да си пушила поне 20 години. 

Този "съвет" е подходящ за някой форум находящ се в "silk road". Това да съветваш някой, който има някаква макар и мимолетна възможност  или поне желание да спре да се трови, да продължава, никак не ми е по сърце. Дали би поел да заплащаш лечението и погребението на малолетната авторка на темата, ако въпреки успокоението вземе че заболее от бронхит, емфизем, или рак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не вярвай че ще умреш от цигарите, за да умреш от тях трябва да си пушила поне 20 години. 

въй не думай верно ли

:ohmy: 

пупупу пепел ти на езика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще умреш след 20 години, но през тези 20 дроба ти ще е мармалад и ще се чувстваш гадно. Да не говорим, че ще смърдиш по-зле от гъз.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много врачка много нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много врачка много нещо

Не врачка, а опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не врачка, а опит.

верно ли бе

и от де пишеш от Отвъдното ли

ехаа имаме доказателство за оня свят

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото може да спреш, докато не си все още пристрастен, но после е много трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...