Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

d1dcho

Програма за контрол над компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте :blink: Има една програма за контрол на компютъра Shield Defender ли беше ? Defender shield? Нещо такова. Та тази програма като се нагалси да спре компютъра в 23:00 и спира и след това ако искаш да го пуснеш трябва да знаеш паролата, а ако не я знаеш след 60 секунди спира компютъра, освен ако не напишеш правилната парола :)Има ли начин примерно пускам компютъра и с CTRL + ALT + DEL като напиша Administrator и вляза в Администратора да си правя какво искам без да ми трябва да знам паролата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ти пречи да въведеш паролата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно не я знам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е значи примерно и ние не искаме да ти кажем дали има или няма начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де.. ще ти кажем. Има начин - да въведеш паролата. Има начин да разбереш паролата. Има начин да заобиколиш паролата. А има и начин - да се разбереш с родителите си ... да си напишеш домашните или там каквото трябва и да ... имаш интернет когато и както си пожелаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи на родителите си или на този дето е сложил тази програма ето това: http://forum.spectrumnet.bg/showthread.php?t=4285&page=3 След като го прочетат може да вземат да се откажат от програмата. А иначе програмата се казва Child Defender, но не съм я пробвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо аз проблеми с това нямам :) Не съм 10 годишен просто искам да знам дали другите могат да я заобиколят паролата ако сложа такава програма :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо аз проблеми с това нямам :ph34r: Не съм 10 годишен просто искам да знам дали другите могат да я заобиколят паролата ако сложа такава програма :white flag:

Зависи от "другите" и техните възможности, колко му е на един 15-17 годишен да сложи диска с уиндоуса и да го преинсталира за 40минути.

Изобщо от опита ми с моите деца /11, 19г./ съм забелязал, че няма полза от такива програми.

Ако пък става въпрос за жената и искате да използвате допълнителните функции на програмата - там не се наемам да коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от "другите" и техните възможности, колко му е на един 15-17 годишен да сложи диска с уиндоуса и да го преинсталира за 40минути.

Изобщо от опита ми с моите деца /11, 19г./ съм забелязал, че няма полза от такива програми.

Ако пък става въпрос за жената и искате да използвате допълнителните функции на програмата - там не се наемам да коментирам.

А ако сложим парола в биос, в комбинация със задължителен буут само през хдд и изключено boot menu, за десерт и забранен недотам необходим флаш на биос, пък чавето да го плеснем на едно standard user акаунтче с parental control ко праим? :whist: Номерцата на дечурлигата не минават, ако лошият чичко се намеси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не минават първите два дни - след това почвате описаната от Вас процедура отново, само че в обратния ред. Като допълнителна екстра се намесва и половинката: "Ех и ти сега - ваканция е и т.н.". :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако сложим парола в биос, в комбинация със задължителен буут само през хдд и изключено boot menu, за десерт и забранен недотам необходим флаш на биос, пък чавето да го плеснем на едно standard user акаунтче с parental control ко праим? :whist: Номерцата на дечурлигата не минават, ако лошият чичко се намеси.

Ами как какво правим? Правим много неща.

Може ли да се забрани бутонът F8 при стартиране?

И как ще забраниш разпознаването на нов хард диск с уиндоус без standard user акаунтче с parental control.

А паролата на биоса нали знаеш, че изчева в дълбоките електронни полета след като хлапето пипне с тийнейджърските си пръсти за 10 сек. по дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как какво правим? Правим много неща.

Може ли да се забрани бутонът F8 при стартиране?

И как ще забраниш разпознаването на нов хард диск с уиндоус без standard user акаунтче с parental control.

А паролата на биоса нали знаеш, че изчева в дълбоките електронни полета след като хлапето пипне с тийнейджърските си пръсти за 10 сек. по дъното.

ф8 никаква работа няма да ти свърши. Нов харддиск винаги може, само дето някой трябва да не яде банички и пуши марабора 2 месеца. Трудно. Не по-лесно ще барне батерията ако е лаптоп, предполагам знаеш колко играчка е да се отвори целия, за да се стигне до батерията. Да не говорим, че тате ще разбере, че му няма паролата, а това никое хлапе не би го пожелало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че операционните системи от новото хилядолетие са с изключен администратор-акаунт, а дори и да не беше, задаването и на него парола не отнема много ценно време :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахах смешно ми стана чак. Е някой ще ми кажеш Child Defender как може да се заобиколи паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За заобикаляне . нямам идея. За научаване - има програми от сорта на Perfect Keylogger. Между другото и тази програма, за която се интересувате има такива функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.