Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Препоръчан отговор

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 139
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• 1 месец по-късно...

Добре де, а този вариант не е ли приличен? Метален корпус и достатъчно добро видео.. Кажете какво мислите, че ме сърбят ръцете вече да си взема :)

http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRVdMRVRUX1BBQ0tBUkQtMTE5My0wMDA2MzAxNTcxOTc0LTAwMDYzMDE5MTY5NzU=#n.1.2.5.4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а този вариант не е ли приличен? Метален корпус и достатъчно добро видео.. Кажете какво мислите, че ме сърбят ръцете вече да си взема :)

http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRVdMRVRUX1BBQ0tBUkQtMTE5My0wMDA2MzAxNTcxOTc0LTAwMDYzMDE5MTY5NzU=#n.1.2.5.4

Не ти се отваря линка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а този вариант не е ли приличен? Метален корпус и достатъчно добро видео.. Кажете какво мислите, че ме сърбят ръцете вече да си взема :)http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRVdMRVRUX1BBQ0tBUkQtMTE5My0wMDA2MzAxNTcxOTc0LTAwMDYzMDE5MTY5NzU=#n.1.2.5.4

Моля линкове да се дават по правилата! 2. Не прочетохте ли темата от началото до тук?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а този вариант не е ли приличен? Метален корпус и достатъчно добро видео.. Кажете какво мислите, че ме сърбят ръцете вече да си взема :)http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHVjdC1IRVdMRVRUX1BBQ0tBUkQtMTE5My0wMDA2MzAxNTcxOTc0LTAwMDYzMDE5MTY5NzU=#n.1.2.5.4

Добър е, но обърни внимание и на този: hp-probook-450

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте и охлаждането, че колкото и да е мощен хардуера, ако няма охлаждане, започва нагряване и стааа интересно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте и охлаждането, че колкото и да е мощен хардуера, ако няма охлаждане, започва нагряване и стааа интересно...

Така, де ама в тоя бюджет при всички лаптопи охлаждането е посредствено. Следователно хардуера вътре е по-важен... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик: преди 3 годинки си взех Acer Aspire 5536G, амд Атлон(котлон) процесор. Не знайно защо, долната част на корпуса, където се стига за рам паметта, процесора, харда и батерията има едни леки вдлъбнатинки, обаче не са продупчени, а само леко изрязани. Таа тая ми ти печка я цъкам с разни игри до към 2011 година. Играл Dirt 3, Assasins creed 1 & 2, Crysis..без проблем, повечето на медиум настройки и тук там нещо на хай. Там процесора ми е стигал до 97 градуса и да чукна на дърво, още кара. Няма нищо разлепено. Ама става досадно, че доста бързо качва градусите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко офтопик: преди 3 годинки си взех Acer Aspire 5536G, амд Атлон(котлон) процесор. Не знайно защо, долната част на корпуса, където се стига за рам паметта, процесора, харда и батерията има едни леки вдлъбнатинки, обаче не са продупчени, а само леко изрязани. Таа тая ми ти печка я цъкам с разни игри до към 2011 година. Играл Dirt 3, Assasins creed 1 & 2, Crysis..без проблем, повечето на медиум настройки и тук там нещо на хай. Там процесора ми е стигал до 97 градуса и да чукна на дърво, още кара. Няма нищо разлепено. Ама става досадно, че доста бързо качва градусите.

Ако не си го чистил до сега го направи колкото се може по-бързо. Отиваш до някой сервиз. Даваш 20/30лв. и ти го чистят. Слагат ти и термална паста. Хубаво е на 6 месеца да се чисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, чистих го при едни тъпанари в Бургас преди 5-6 месеца. Първо бяха ми взели капачката от слота микро сд и прочие  формати . Второ, след като завивали лаптопа, са пренавили винчето и сега имам една малка цицина точно в дясно от тъч пада. Магазина им се намира точно срещу автогара "Юг". Внимавайте! :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, чистих го при едни тъпанари в Бургас преди 5-6 месеца. Първо бяха ми взели капачката от слота микро сд и прочие  формати . Второ, след като завивали лаптопа, са пренавили винчето и сега имам една малка цицина точно в дясно от тъч пада. Магазина им се намира точно срещу автогара "Юг". Внимавайте! :mad:

Аз моя си го нося в "Буркан" (на английски) computers :D Само дето веднъж не ми бяха завили един винт ама аз си го завих. Нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз бях на гости в Бургас, иначе съм от друг град. Както и да е. Усетих се, чак като се прибрах, иначе щеше да има кълбета. Боклуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са го пренавили, а според мен просто са му объркали мястото. Обикновено като завиеш по-дълъг болт на място за по-къс става така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Сглоби си направо компютър за игри, лаптопът не е най-удачното решение за гейминг.

Редактирано от Янчо Янчев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

То за 800 лева ако намериш лаптоп за интернет ще е добре(да не лагва farmvillе във фейса). Те повечето са или със вградените боклуци, или с 710-ки.

И аз малко оф-топик: На моя лаптоп(леновото от подписа) съм играл всекви игри. Веднъж (наскоро) ме ядоса и му пуснах Flatout:Ultimate Carnage на макс всичко и на дерби се справи учудващо добре 10-15 фпс и лаг като чели нямаше.

П.С: не знам дали може но все пак ще попитам: горе-долу колко струва леновото? батерията е колкото да го преместиш от контакт на контакт, има какви ли не екстри,  има и черни точки(може би умрели пиксели).

Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Можели да ми предложите лаптоп за игри.Аз не играя толкова игри кокото да го ползвам за филми,но един приятел ме зариби по игрите и почнах да рацъквам малко по малко.Та искам лаптоп за следните игри CS:GO,Assassin's creed 1,2  ,Rust и Nether.Аз се спрях на един лаптоп за 1600 лева името му
е 

Asus G550JK-XO265D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Можели да ми предложите лаптоп за игри.Аз не играя толкова игри кокото да го ползвам за филми,но един приятел ме зариби по игрите и почнах да рацъквам малко по малко.Та искам лаптоп за следните игри CS:GO,Assassin's creed 1,2  ,Rust и Nether.Аз се спрях на един лаптоп за 1600 лева името му

е 

Asus G550JK-XO265D

Мястото ти за темата не беше тука.

Edit: Сега видях че е написано септември месец.  :doh: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Темата е много добре написана,за мен минимума за геймърски лаптоп е : 

http://olx.bg/asus-g751-i7-4860-nvidia-geforce-gtx-980m-4gb-gddr5-1tb-hdd-7200-oborota-17-3-full-hd-led-matov-i62271714

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е много добре написана,за мен минимума за геймърски лаптоп е : 

http://olx.bg/asus-g751-i7-4860-nvidia-geforce-gtx-980m-4gb-gddr5-1tb-hdd-7200-oborota-17-3-full-hd-led-matov-i62271714

Леле колко ме кефи самият лаптоп, но не и цената. D:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той е предвиден за хора дето имат милиони. Нормален човек дори да има висок доход няма да си купи подобен.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той е предвиден за хора дето имат милиони. Нормален човек дори да има висок доход няма да си купи подобен.

Не бъди толкова сигурен, ще спестя две заплати за два месеца и си го взимам, но не съм чак толкоз запален "геймър" , че да дам толкова пари. Иначе толкова пари за алкохол,ядене и каки бих си дал  :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова сигурен, ще спестя две заплати за два месеца и си го взимам, но не съм чак толкоз запален "геймър" , че да дам толкова пари. Иначе толкова пари за алкохол,ядене и каки бих си дал  :lol6:

За каките задължително !  :D По-добре е лаптоп за 1000 и десктоп за 2100,вместо лаптоп за 3100,ако си милионер или от SKT T1 би могло  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това имам предвид. Дори да съм запален геймър и парите да не са проблем лаптоп не може да ми предложи повече от десктоп дори за повече пари.

Варианта е като втора машина на която да цъкам в частния си самолет докато пътувам до япония да хапна суши.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване