Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avira AntiVirus & Security Suite - Personal, Premium & Pro

Препоръчан отговор

Много ви благодаря! Версията в Tucows я намерих, но тя е една идея по-стара, последната 9-ка е 9.0.0.387. Ще пробвам руската, с изключен вариант за Product Update.

P.S. Еее, това е върхът! Току-що ми писаха в Wilders, където също бях поставил въпроса, че дори с неотметнати Product updates, автоматично те обновява до версия 10. И това ако не е недомислица. Дори Майкрософт ти дава избор дали да инсталираш ъпдейти или не!

По default би трябвало с първия ъпдейт да се обнови до последната версия от девета серия, без самоволно да се ъпдейтне до десета. Само дето в момента вече нямам Авира, за да пробвам дали съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

'B-boy[styLe]'  Моля натиснете там където пише Click here и публикувайте пълните информации за грешките. Също така проверете в Start => Run => напишете командата eventvwr.msc => и намерете дали има още лог файлове с информация за грешките и веднага ще питам съпорта на Авира за решение на проблема. PS: Повечето неща от коментарите за 10-тата версия вече са докладвани в скрития подфорум на Авира... :P  Здрасти  B-boy[styLe] ! Не мога да дам вече инфо за грешките,тъй като направих  преинстал на Виндовс-а,съжалявам    :cheers: Сега този проблем го няма вече  Благодаря за вниманието   :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, След като Авирата ми се обнови до 10 версия, вече започна да намира скрити файлове (12 на брой), но не ги обявява като вредни.Това малко ме притеснява, затова моля за съвет.Ето и какво намери: "Starting search for hidden objects. c:\windows\repair\backup\servicestate\configdirectory\tempkey.log c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\configdirectory\userdiff c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\configdirectory\userdiff.log c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\eventlogs\appevent.evt c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\eventlogs\secevent.evt c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\eventlogs\sysevent.evt c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\removablestoragemanager\ntmsdata c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\removablestoragemanager\ntmsreg c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The file is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\configdirectory c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The directory is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\eventlogs c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The directory is not visible. c:\windows\repair\backup\servicestate\removablestoragemanager c:\WINDOWS\repair\Backup\ServiceState [NOTE] The directory is not visible. HKEY_LOCAL_MACHINE\System\ControlSet001\Services\NtmsSvc\Config\Standalone\drivelist [NOTE] The registry entry is invisible." Безопасни ли са тези файлове???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за паника. Просто версия 10 съдържа нов и по-мощен анти-рууткит скенер, който рови по-надълбоко. Ако не искате да ги виждате повече в следващите лог файлове ги сложете в списъка с изключенията: Avira => Configuration => сложете отметка пред Expert Mode => Scanner => Scan => Exceptions Поздрави ! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за паника. Просто версия 10 съдържа нов и по-мощен анти-рууткит скенер, който рови по-надълбоко.

Ако не искате да ги виждате повече в следващите лог файлове ги сложете в списъка с изключенията:

Avira => Configuration => сложете отметка пред Expert Mode => Scanner => Scan => Exceptions

Поздрави ! :whist:

Благодаря!

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах руската версия на пакета (благодарности на Nikssi за линка) и след като изключих автоматичното обновяване на продукта, не се обнови до версия 10, а само ме предупреди за важен програмен ъпдейт в долния десен ъгъл. Така че, има вариант за ползване на старата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с версия 10 съм и сега имам проблем.инсталирах една игра ,но имам постоянни предупреждения от авира ,ето такива:

Публикувано изображение

как да укажа програмата да не се занимава с този файл? защото преди всяко пускане на играта се правят някви сканове и др.

аз правя така:

details>започва сканиране>после излиза това:

Публикувано изображение

давам десен бутон>always ignore,но всеки път започва същата процедура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с версия 10 съм и сега имам проблем.инсталирах една игра ,но имам постоянни предупреждения от авира ,ето такива:

Публикувано изображение

как да укажа програмата да не се занимава с този файл? защото преди всяко пускане на играта се правят някви сканове и др.

аз правя така:

details>започва сканиране>после излиза това:

Публикувано изображение

давам десен бутон>always ignore,но всеки път започва същата процедура.

Постави го в изключенията

И аз имах проблем с Need for Speed

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега друг проблем :) не ми показва ауторън като вкарам флашка,а излиза съобщение като предишният ми пост. как да я настроя да си върви ауторън?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега друг проблем :( не ми показва ауторън като вкарам флашка,а излиза съобщение като предишният ми пост. как да я настроя да си върви ауторън?

По-добре го остави да е спрян,така ще намалиш вероятността за се заразиш от флашка,ако все пак искаш да има autorun,разгледай опциите и махни отметката(не препоръчително).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста некоректно от страна на притежателите му,като за прибягване им за това решение поне трябваше да поставят въпрос в началото на сайта които да гласи:

За да използвате функциите на сайта трябва да бъдете заразен с вирус .

1.Съгласен съм 2.Не съм съгласен

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети хубаво какво пише на картинката, която си дал.Всички знаем, че в замунда има вируси в някои торенти.Сайтът се определя от Авира като ПОТЕНЦИАЛНО ОПАСЕН.:whist:

Лек ден!

Редактирано от clonnning (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста некоректно от страна на притежателите му,като за прибягване им за това решение поне трябваше да поставят въпрос в началото на сайта които да гласи:

Публикувано изображение

Ами нормално да го обявят за опасен сайта, все пак там излизат техни продукти който нормално би трябвало да се закупят, хората губят пари :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

KoiAzLiWe ... сигурен ли си че проблема ти е от вчера ... да не става дума за това

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=106967&pid=1672174&st=360&#entry1672174

???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фалшивите тревоги често са по-лоши и от доста вируси - нормален си е достъпът ми.Вижте някои какво са сътворили http://nelegalno.com/website/www.###### Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много нямам вяра на AVIRA-та, преди имах Premium версията от една промоция, webguard го ползвах точно 3 дена преди да го изключа, на 2-рия ден ми блокира достъпа до rapidshare като потенциално опасен сайт ?!, на третия до ВСИЧКИ тракери - тогава вече го разкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ставате смешни вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си изтеглих една игра,и трябваше да е кракн-а,и Авира-та запищя ! Сега не знам дали имам вирус или нямам.

Имаш два варианта Нео:

Синьото хапче - Купуваш си играта, Авира-та няма да запищи и ще забравиш всичко.

Червеното хапче - Махаш Авира-та, слагаш по читава антивирусна (или без) и си слагаш играта и си я кракваш и ще видиш колко дълбока е заешката дупка.

Кое ще бъде, Нео? Знай, че връщане назад няма :biggrin:

Редактирано от yankod (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей как съм проспал, че временно Avira няма да се използва в Hitman незнам...от толкова тестове в Bleeping... ;)http://www.remove-malware.com/forums/viewtopic.php?f=22&t=5579

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване