Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avira AntiVirus & Security Suite - Personal, Premium & Pro

Препоръчан отговор

Не виждам защо трябва да се краква Security Suite-то след като има непрекъснати промоции за него, а относно това че понякога не премахва вирусите и аз съм с такива наблюдения затова се отказах от програмата...

Аз й бях голям фен, дори зарязах NOD-a, ама никаква работа не ми върши като само писка, и ако я настроя да ги премахва - не ме уведомява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Of-topics --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мненията ти за решения,препоръки и съвместимости в защита ги предлагай в съот

Avira AntiVir & Premium Security Suite Домашна страница Документация Avira AntiVir - руско-езичен сайт Avira AntiVir Personal - FREE Antivirus Freeware Windows

Ами обсъди (обсъдете) си нещата сам (сами) със себе си. Ако в това обсъждане се окаже, че участниците са (или сте) двама или повече (братя, сестри, дъщери и пр.) внимавай (те) какво ще ти кажат другия

Публикувани изображения

Днеска реших,един сакан да направя,обаче антивирусната не иска да тръгне - някой да е имал такъв проблем ?!

Снимка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има Нови Версии от 31.01.2011 който може да намерите и да си изтеглите от техния сайт Tuk

после някой ако желае може да сподели впечатленията си от новите версии тук. :biggrin:

Редактирано от CrazyLover (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останах с впечатление че RegistryCleaner е много агресивен, и чисти ключове в регистъра и на други AV-та.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

От Авира набират Бета тестващи.Ако се интересувате изпратете Email на адрес [email protected] с кратко описание какви са ви познанията по информатика и начина по които ползвате компютъра си.

...p.s.Предполагам подготвят нова версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатната версия няма опцията за автоматично обновяване,нали?

Има и е включена по подразбиране като вид на Scheduled Task, който вече не е изнесен в Administration Panel-a а в самите настройки на програмата в менюто => Configurations. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avira така и не разбрах, защо real-time скенера, като му дадеш 'REMOVE' и нищо не прави... в лога е Deny access, и никакво сканиране което да идва.. иначе е симпатична програма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avira така и не разбрах, защо real-time скенера, като му дадеш 'REMOVE' и нищо не прави... в лога е Deny access, и никакво сканиране което да идва.. иначе е симпатична програма.

Не разбра ли че това явно се получава само при теб ?

Искаш видео ли => няма прблеми =>

Ето го и филмчето =>

http://dox.bg/files/dw?a=45d001c60b

За да го изгледаш ще трябвада си инсталираш този кодек, че с него става най-поносим размера на файла, а не ми се тестваше с други кодеци.

http://camstudio.org/CamStudioCodec14.exe
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се махаше това досадно съобщение всеки път след обновление при безплатната версия?

Аз имам решение ...

Инсталирай това http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/NoNotifyAvira.shtml

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След сканиране с Авира изтрих някакъв фаил разпознат като malware.След рестарт ми показва само снимката на декстопа без икони и без опции.Къде се намира Restore point?Сигурен съм ,че съм го направил при инсталирането.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След сканиране с Авира изтрих някакъв фаил разпознат като malware.След рестарт ми показва само снимката на декстопа без икони и без опции.Къде се намира Restore point?Сигурен съм ,че съм го направил при инсталирането.

Ако все още си на това положение - опитай да стартираш Task Manager чрез бутонната комбинация (от клавиатурата) CTR+ALT+Del

Избери File -> New task (Run) и намери/стартирай %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe (Windows XP)

След това следвай инструкциите за възстановяване , ако е възможно.

След това задължително е да провериш обстойно системата си за наличие на зловреден код . Можеш да ползваш услугите на този форум в специалната секция , или собствени умения и програми като Malwarebytes' Anti-Malware , Hitman Pro , ESET Online scanner , Avira AntiVir , DrWeb и т.н.

Редактирано от 3GUSER / ASpace (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто следващия път използвай това или друга подобна програма http://www.acronis.com/homecomputing/products/trueimage/

Тези Restore point са ненадеждни ...

От Acronis по добра програма за тази цел няма !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Acronis по добра програма за тази цел няма !

За теб може би да...Преди време бе незаменима...в днешно време е пълно с качетсвени и БЕЗПЛАТНИ алтернативи. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е терзаел един съвсем аматьорски въпрос,не само за Avira,а по принцип за всички програми,а именно-Не е ли възможно да си инсталираш trial версия от сайта за 1 месец,като изтече месеца, да я деинсталираш, и после наново да я инсталираш и така да ползваш месец за месец trial версии?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е терзаел един съвсем аматьорски въпрос,не само за Avira,а по принцип за всичко програми,а именно-Не е ли възможно да си инсталираш trial версия от сайта за 1 месец,като изтече месеца, да я деинсталираш, и после наново да я инсталираш и така да ползваш месец за месец trial версии?

Не...защото повечето оставят данни за регистрациите си в регистрите (Armadillo, ASProtect и т.н.) или в скрити файлове из хардиска (поне по професионалните програми).

Има си и тулчета за зануляване на триалния период, но мисля, че не е редно да ги споменавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си и тулчета за зануляване на триалния период, но мисля, че не е редно да ги споменавам.

Ясно,е то не че съм решил да правя нещо подобно,надали това е качествена защита,но ми беше любопитно...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно,е то не че съм решил да правя нещо подобно,надали това е качествена защита,но ми беше любопитно...

Може би има и друг начин без да се използват зануляващи инструменти - използване на виртуална система със snapshot-и преди качена такава програма...или ако е на реална машина - създаване на image преди инсталирането на програмата и след това връщане на image-a, но това е подходящо главно при тестове и нищо повече. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е терзаел един съвсем аматьорски въпрос,не само за Avira,а по принцип за всички програми,а именно-Не е ли възможно да си инсталираш trial версия от сайта за 1 месец,като изтече месеца, да я деинсталираш, и после наново да я инсталираш и така да ползваш месец за месец trial версии?

Може за всички платени програми!

Изисква обаче леко(не винаги се налага) почистване в скритите папки ProgramData / C/User /AppData ,след което start-->run--->regedit-->натискаш F3 и въвеждаш името на програмата даваш да търси,каквото се появи десен бутон dell,рестарт и си готов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може за всички платени програми!

Изисква обаче леко(не винаги се налага) почистване в скритите папки ProgramData / C/User /AppData ,след което start-->run--->regedit-->натискаш F3 и въвеждаш името на програмата даваш да търси,каквото се появи десен бутон dell,рестарт и си готов!

Не за всички - не винаги по ключова дума в regedit можеш да откриеш ID стойността на заключващите механизми...но си има две особено специални тулчета които го могат.

Друг е въпроса, че тяхното използване е на ръба на закона и още се спори по този въпрос. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за всички - не винаги по ключова дума в regedit можеш да откриеш ID стойността на заключващите механизми...но си има две особено специални тулчета които го могат.

Друг е въпроса, че тяхното използване е на ръба на закона и още се спори по този въпрос. :(

Може ли да ми ги покажеш на лични ...

Благодаря !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за всички - не винаги по ключова дума в regedit можеш да откриеш ID стойността на заключващите механизми...

Всичко може да се открие,особено при Windows7
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми ги покажеш на лични ...

Благодаря !

Готов си...

Всичко може да се открие,особено при Windows7

Аз не съм останал с такива впечатления, но както и да е. Уважавам мнението ти, защото всеки има право на такова. :(

Има някои които не се откриват лесно, защото са с random имента и стойности и не са асоциирани с програмите които защитават.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои които не се откриват лесно, защото са с random имента и стойности и не са асоциирани с програмите които защитават.

Специално за програмите,които коментираме най-често тук става по начина който показах и не се налагат други манипулации!

Дори при Kaspersky и това не се налага,чисти си всичко и не остава нищо след себе си!Нека вземат пример от тях,а не да си остават боклуците след себе си! :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване