Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avira AntiVirus & Security Suite - Personal, Premium & Pro

Препоръчан отговор

Вече има поправка за този проблем, който е обяснен тук...

Който се затрудни, ще превеждам.

Здравей,

Ще преведеш ли,ако обичаш.

Има ли някаква надежда да започне да сканира

:)

Тия и човката даже си махнаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Of-topics --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мненията ти за решения,препоръки и съвместимости в защита ги предлагай в съот

Avira AntiVir & Premium Security Suite Домашна страница Документация Avira AntiVir - руско-езичен сайт Avira AntiVir Personal - FREE Antivirus Freeware Windows

Ами обсъди (обсъдете) си нещата сам (сами) със себе си. Ако в това обсъждане се окаже, че участниците са (или сте) двама или повече (братя, сестри, дъщери и пр.) внимавай (те) какво ще ти кажат другия

Публикувани изображения

Здравей,

Ще преведеш ли,ако обичаш.

Има ли някаква надежда да започне да сканира

Тия и човката даже си махнаха

Здрасти...

Значи махни следната отметка както е показано на снимките тук:

http://www.avira.com/en/support-for-home-knowledgebase-detail/kbid/875

След това изтегли този файл и го разархивирай на декстопа.

Копирай файла в папката където е инсталирана Avira (C:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop) и замени вече съществуващия файл там.

След това незабравяй да си върнеш отметката, която спря в началото.

Обнови дефинициите и пусни пълна проверка. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

Само че при мен не излизат долните два реда,където трябва да махна човката

:P

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

Само че при мен не излизат долните два реда,където трябва да махна човката

:P

Публикувано изображение

Може би защото не си маркирала Expert mode горе в ляво. Маркирай го и пробвай така.Мисля че трябва да ти излязат другите опции.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замених файла и вече сканира

:speak:

Много благодаря

:nono:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кандидатствах за Бета тестер на Авира преди около месец. Чак сега ми отговориха и предложиха да тествам в някой от продуктите им новия фикс за On Demand Scan, дадоха ми Бета лиценз до 31.10.2011 и име и парола да сваля някоя от програмите им:

Dear Avira Beta tester,

Glad to announce that we are going to test a hotfix for the On-Demand scan, starting TODAY!

All you have to do to get this hotfix is to install the Beta license you maybe already own.

As soon as you start the Update you will get a new "avreg.dll" with the version 10.3.0.9

This hotfix is for:

• Avira AntiVir Professional

• Avira AntiVir Premium

• Avira Premium Security Suite

The hotfix for the on-demand scan solves the following problem:

• During a full system-scan the on-demand scanner crashes with an unknown software exception.

• Please pay special attention to the On-Demand scanner during testing.

Please choose your preferred product version on our homepage, download it, install the license attached or use the installation packages on our Userland QA website for a clean install:

Server url: https://ulqa.avira.com/

Username: ................

Password: .................

Please send your feedback to [email protected] until the 8th of July. We'll be happy to read your critics, enhancements and suggestions.

You were not able to participate at this beta test? Please don't hesitate to contact the ULQA, we will help you out.

Kind regards,

Toni Ruch

Userland QA

Direct: +49 7542-500 4260

Avira GmbH

Kaplaneiweg 1

88069 Tettnang

Germany

Internet: http://www.avira.com

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Харесва ми да помагам на антивирусните компании с каквото мога. Оставям F-Secure. Авира поне развиват изцяло сами своя продукт.....

Линк към Beta Test Program registration

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от една седмица ми излиза един досаден ъпдейт на Avira Personal и искам да го махна защото е много дразнещо става въпрос за ето за ъпдейта WebGuard.Благодаря предварително!

post-267115-0-38318400-1310210334_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно се решава този въпрос. При три поредни (ре)стартирания натискате Install later и повече няма да ви се покаже този прозорец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно се решава този въпрос. При три поредни (ре)стартирания натискате Install later и повече няма да ви се покаже този прозорец.

Да, но при всяко рестартиране ... пак ми го показва :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие какво избирате когато съобщението се появи? В сайта и форума на Авира е обяснено, че при три поредни стартирания трябва да се щракне върху Install later ако не искате да инсталирате въпросния toolbar. При мен всичко премина без проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е как да си премахна защитата на Avira ? Благодаря предварително :)

Деинсталираш я щом искаш да и премахнеш защитата .

Иначе може да се спре !

Каква ти е целта в случая ?

Малко повече информация няма да е зле и да може и да и се спре защитата , но ако ще слагаш друга антивирусна няма смисъл !

Направо я махай !

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз имам сходен проблем със сканирането,обаче при мен е малко по-различно.Направил съм настройки на аутоскан всяка неделя,но погледнах и не е сканирало от 26 миналия месец.Когато погледнах,отметката на аутоскан беше махната.Пуснах си я и пуснах сканиране веднага,но след 20-тина минути прозореца със сканирането изчезва сякаш съм му дал close.Пробвах да махна онази отметка за регистрите беше,ако не се лъжа,да сваля фаила,но пак не стана.Някакви идеи от какво може да бъде?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се изключваше антивируса на джама че в момента работи заедно с Авира? Edit: Оправих се.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще трябва да си обновя версията на Avira AntiVir Personal - Free и в инсталационното меню ми се предлагат следните неща за инсталиране: 1. Avira AntiVir Personal 2. AntiVir Guard 3. AntiVir Rootkit Detection 4. Shell Extension Въпросът ми е какви са плюсовете и минусите на инсталирането на 3 и 4? Просто не мога да се сетя при предишната инсталация преди 2 години какво точно съм направил и дали тези неща ги е имало, а напоследък доста се изписа за нововъведенията при Avira. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3- сканира за рууткити...има го и в предишните версии, но тук модула сканира по-надълбоко. 4- сканиране от контекстното меню (десен клавиш върху даден обект или папка) и според мен е добре да го инсталирате и него. За WebGuard модула вие си решавате...има шанс да се инсталира и без Ask Toolbar-a, но изисква човъркане по регистратурата. Поздрави !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4- сканиране от контекстното меню (десен клавиш върху даден обект или папка) и според мен е добре да го инсталирате и него.

Без него не може. :)

Мерси за разясненията!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз имам сходен проблем със сканирането,обаче при мен е малко по-различно.Направил съм настройки на аутоскан всяка неделя,но погледнах и не е сканирало от 26 миналия месец.Когато погледнах,отметката на аутоскан беше махната.Пуснах си я и пуснах сканиране веднага,но след 20-тина минути прозореца със сканирането изчезва сякаш съм му дал close.Пробвах да махна онази отметка за регистрите беше,ако не се лъжа,да сваля фаила,но пак не стана.Някакви идеи от какво може да бъде?

Може ли да ми отговорите на проблема,защото преинсталирах програмата и първият път сканира както трябва,а от там нататък проблема продължи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе писах, че трябва да си обновя версията на Avira AntiVir Personal - Free, защото лицензът ми изтичаше на 01.09.2011 г., но днес ми се удължи срокът за ползване на сегашната инсталация и мисля да продължа с нея, тъй като 2 години не съм имал никакви проблеми с нея и ми се ще да не я сменям. Но не знам дали в по-новите версии няма някакви добавки за по-добра защита, които да липсват при мен, така че ако някой може да даде компетентен съвет дали има нужда от обновяване, ще му бъда много благодарен.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май пак омазах нещо

Взех че дадох ОК на Премиум и сега разни писма ми пращат ли пращат на пощата.

Разбрах че 1 месец е без пари, това разбрах само.

И като свърши този 1 месец какви да ги върша ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май пак омазах нещо

Взех че дадох ОК на Премиум и сега разни писма ми пращат ли пращат на пощата.

Разбрах че 1 месец е без пари, това разбрах само.

И като свърши този 1 месец какви да ги върша ?

Еми като мине месеца или ще си я купиш или ще минаваш пак на безплатната версия.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Известно ли е кога излиза официално новата версия? Нещо съм се навил да я сложа но ХР-то за експерименти. Стилен изглежда новият интерфейс...крайно време беше да го "освежат"!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кога ще излиза финала, продължават да изкарват нови Бета билдове:

Dear Mr. Stefan Petrov,

the new builds for the AV 12 Betatest has been released.

AV 12 Professional Build 1136

AV 12 Premium Security Suite Build 759

AV 12 Premium Build 817

AV 12 Personal Build 801

AV 12 Server Build 1947

This fixes the rough bugs which has been found since the beginning of the betatest.

We thank you for all found bugs and we can not wait for further comments and observations.

To install this new build start a regular product update (update-product update) or reinstall with the new installer. As you might already know, you can find all available installation packages at the download section of the BetaCenter.

Please make sure to install the beta license correctly, otherwise the product update will not work. You will find the betalicense, like the installation packages, at our download section with the name "Beta licenses - Jun-Okt (Windows)"

We would ask you to retest all your bugs with the new builds and to check if they are still present. If they are not, so please close the bug with a comment.

Thank you for your participation.

Сложи си някоя от бета версиите да я тестваш, пък и идва с безплатни бета лицензи...Avira Free е стабилна при мен на виртуалката...

Направи си акаунт в Бета центъра и после в секция Downloads...

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване