Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avira AntiVirus & Security Suite - Personal, Premium & Pro

Препоръчан отговор

инсталирах си новата авира фрии 2013, и тя се заяде с спайбота , и ме накара да изтрия спайбота,

това означава ли че авирата ще ме варди от шпионите и другите неща който бяха грижа на спайбота.

ако не какво ми препоръчвате да правя

Ще те варди, спокойно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

инсталирах си новата авира фрии 2013, и тя се заяде с спайбота , и ме накара да изтрия спайбота,

зАрежи го тоя спайбот...отживелица! Довери се на Авирата...добра програма е! Ако искаш малко да се подсилиш против атаки- добави и стената на Комодо!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям, Авирата заслужава уважение. Довери и се ;) Ако имаш питания за настройки тук има достатъчно хора, които можеш да питаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Искам да попитам коя е последната версия на Avira Internet Security 2013: на официалния сайт: Platform: Windows EXE 2 MB Nov 19, 2012 Version: 13.0.0.278 Инсталирана на английски: product version-13.0.0.2761 data 09.11.2012 Инсталирана на руски: версия продукта-13.0.0.521 дата 15.11.2012 Предварително благодаря :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, питах защото предишните версии не защитаваха от шпиони и аварета

Редактирано от Стоби (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, питах защото предишните версии не защитаваха от шпиони и аварета

Всъщност от доста време насам...може би поне от 2010 или 2009 си има опция за защита от шпионски програми (в разширените настройки). ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Avira Version 2013 Patch 6 now available for testing

Changelog for Update 6:

• Fixed long paths in quarantine are not displayed correctly

• Fixed duplicate shortcuts using ALT key in control center

• Fixed a control center exception

• Fixed a avscan.exe exception happening while scanning

• Improved logging for on demand scanner

• Improved virus renaming in manual and automatic mode

• Improved detection for active processes

• Improved focus handling for on demand scanner window

• Win8: Added more compatibility to some drivers

• Win8: Improved WebGuard detection slideups

• Win8: Improved updater

For a complete overview about the changes please have a look at thechangelog

Please file a bug report as soon as unexpected behaviour or a crash of any component occurs.

Note, that not all drivers are signed yet. This could lead (depending on your Operating System) to popups during installation. This will not harm nor influence your system in any way.

Please run a product update to get the latest version available. If you like to download the installation packages, you can find them in our Beta Releases section.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Забелязх един бъг на Avira Free free като искам да проверя коя версия е и се получава този бъг.Вчера стоя над 1час така.

Днес е получава същото . Искам и да попитам как да обновя Avira вчера излезе нова версия а аз съм още на 13.0.0.2832.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авирата, която имам инсталирана, като уеб-добавка към Нортон, доста ми забавя трафика (с 10-12%), и това вече започва да ме дразни! В youtube ми са забавят, забиват клиповете заради това...като изключа уеб-скенера- трафика ми е колкото плащам...Ако не беше добрата детекция до сега да съм я разкал...но вече много ме нерви това забавяне...просто се усеща, най-вече при видео клиповете!

Редактирано от Статик (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязх един бъг на Avira Free free като искам да проверя коя версия е и се получава този бъг.Вчера стоя над 1час така.

Днес е получава същото . Искам и да попитам как да обновя Avira вчера излезе нова версия а аз съм още на 13.0.0.2832.

При мен проблем няма:

Публикувано изображение

Само дето и при мен няма нова версия Уин х64

Авирата, която имам инсталирана, като уеб-добавка към Нортон, доста ми забавя трафика (с 10-12%), и това вече започва да ме дразни! В youtube ми са забавят, забиват клиповете заради това...като изключа уеб-скенера- трафика ми е колкото плащам...Ако не беше добрата детекция до сега да съм я разкал...но вече много ме нерви това забавяне...просто се усеща, най-вече при видео клиповете!

За "обикновен" потребител много антивирусни имаш Статик :P Редактирано от Ганю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....................................................................................................

Абсолютно същото ми се случи и на мен снощи за пръв път, но за около 20-30 s. Малко се смутих от това "not responding" , но забележката се е отнасяла за avcenter - основните процеси си работеха нормално.

Току що разгледах Avira forum-а - старата версия автоматично се деинсталира ако се свали v.2013 и се стартира инсталатора - при проблеми се препоръчва ръчно деинсталиране.Има видео:

Редактирано от amat (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За "обикновен" потребител много антивирусни имаш Статик :P

Е Авирата ми е само за ръчен скенер, уеб-защита, за да компенсирам слабостите на Нортон. То имам и Emsisoft Emergency Kit и МВАМ, ама те не се броят. Въпроса е, че уеб-скенера на Авирата влияе на трафика и е доста неприятно..... :mad:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е Авирата ми е само за ръчен скенер, уеб-защита, за да компенсирам слабостите на Нортон. То имам и Emsisoft Emergency Kit и МВАМ, ама те не се броят. Въпроса е, че уеб-скенера на Авирата влияе на трафика и е доста неприятно..... :mad:

Нали изхождаш от позицията на обикновен потребител :ph34r: кой обикновен потребител ще нареди толкова скенери?

Всеки ден ли го сканираш тоя комп :ohmy:

Авира-та съм и изключил скенера и я ползвам еи така да има нещо,компа фърчи :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден ли го сканираш тоя комп :ohmy:

Глупости..сканирам аз...май последно му бях правил пълно сканиране преди 2 месеца, а преди 2 седмица май бях пуснал МВАМ да претършува изцяло и какво намери....нищо! Нортона нали постоянно си сканира, когато е в покой компютъра... Авирата я държа за да подпира уеб-трафика, където Нортон леко издиша....Не може да разчиташ само на една опора в тоя живот! :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно опитай да добавиш в изключенията да не проверява трафика на c:program filesmozilla firefoxplugin-container.exe

пп. Май ползваш хрома,значи това не е приложимо при тебе.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да инсталира Avira AntiVir 13.0.0.2890 ? При мен с инсталатора от kaldata или avira.com се инсталира v. 13.0.0.2832 !?

Имали са проблем с бета сърварите

Публикувано изображение

Това е последната бета свалена току що от сайта им

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Авирци, се излагат в техническо отношение, мисля, че поставиха рекорд за най-бъгави продукти и провали в съпорта....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Авирци, се излагат в техническо отношение, мисля, че поставиха рекорд за най-бъгави продукти и провали в съпорта....

Те да бяха само Авирци :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос за бета сървари и бета тестване. Инсталира се Product version 13.0.0.2890 05.12.2012 г.

Обаче и в платената версия предлага тоя тулбар :mad:

Публикувано изображение

:ph34r:

Статистически всички компании имат проблем с бета сървари при тестване. Нортон,Касперски,Аваст,Авира,Есет, Комодо всички имат проблеми!!!

Не разбирам какво толкова трагично е станало.

Който тества даден продукт освен,че помага на компанията помага най вече на себе си. Развива се. А,да се подсмиваме е най удобно и лесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче и в платената версия предлага тоя тулбар :mad:

Публикувано изображение

Статистически всички компании имат проблем с бета сървари при тестване. Нортон,Касперски,Аваст,Авира,Есет, Комодо всички имат проблеми!!!

Не разбирам какво толкова трагично е станало.

Който тества даден продукт освен,че помага на компанията помага най вече на себе си. Развива се. А,да се подсмиваме е най удобно и лесно!

Аз тези две тикчета на Авирата съм забравил да ги сложа и не ме притесняват тулбарове :ph34r:

Аз не се подсмивам просто не си затварям очите :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване